2:2
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 17:41 Ivana Kohoutová (Anna Miholová), 18:49 Kristýna Jarešová (Lenka Řezníčková), 20:06 Markéta Dohnalová, 30:27 Ivana Kohoutová (Anna Miholová), 39:32 Markéta Dohnalová, 42:38 Lucie Košková
branky (asistence): 02:38 Helena Böhmová, 04:34 Kateřina Šnebergrová (Nikola Staňková), 21:53 Helena Böhmová (Kateřina Šnebergrová), 50:53 Kateřina Šnebergrová (Markéta Ježková), 53:47 Barbora Krňoulová (Karolína Vostracká)

IBK Hradec Králové - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:5
18. Ivana Kohoutová, 19. Kristýna Jarešová, 21. Markéta Dohnalová, 31. Ivana Kohoutová, 40. Markéta Dohnalová, 43. Lucie Košková - 3. Helena Böhmová, 5. Kateřina Šnebergrová, 22. Helena Böhmová, 51. Kateřina Šnebergrová, 54. Barbora Krňoulová; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Natálie Žídková 27 - Kateřina Fialová 9, Veronika Fišerová 8; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Stejně jako včera jsme soupeři nabídli příliš mnoho šaqncí vlastními chybami. V poslední třetině jsme se nadechli k velkému náporu, bohužel naše snahy o vyrovnání ztroskotaly na domácí brankářce. Hráčkám děkuji, že na hřišti nechaly vše a soupeři děkujeme za atraktivní utkání. Budeme se těšit na kvalitní odvetu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme začali podobně jako včera, ale pak přišel diametrálně odlišný výkon. Všechny hráčky musím pochválit za super výkon, který budeme chtít napodobit přístí víkend v Plzni. Soupeři přeji šťastnou cestu a uvidíme se.
60:00
58:54
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:27
Hradec ustál velmi těžkou situaci v oslabení 5 na 3.
58:02
Vyloučen hráč Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
56:50
Při přesilovce Plzně se konečně pořádně probudili domácí fanoušci.
56:15
Vyloučen hráč Noemi Knapová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
54:43
Žídková je teď jak na střelnici, nicmeně žádná ze střel ji bezprostředně neohrozila.
53:47
Timeout IBK Hradec Králové
53:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Karolína Vostracká (6:5).
52:12
Buchalová na Dunajčákovou, ta prudkou střelou prověřila pozornost Fišerové.
50:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Markéta Ježková (6:4).
50:53
Šnebergrová vyslala z utáhnuté otočky nenápadnou střelu, která Žídkové proklouzla pod rukou.
50:24
Volkmannová byla v pěkné šanci, její střela byla zblokována obranou.
49:20
Linhartová nahrála míček Staňkové, záhy svou chybu napravila, když jí ho sebrala.
48:40
Hra je plná čistých sobojů o míček.
46:20
Buchalová na Labudovou, ta skákavou přihrávku nedokázala umístit.
45:32
Hra má vskutku vražedné tempo.
42:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Košková bez asistence (6:3).
42:38
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Fišerová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
42:38
Fialová teď na sebe musí být naštvaná. Míček jí proklouzl mezi prsty a dokutálel se až do brány.
40:00
40:00
39:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová bez asistence (5:3).
39:30
Jarešová vykroužila zpoza plzeňské branky a poslala střelu na branku, kterou nejprve netrefila Knapová a posléze dorazila Dohnalová.
39:12
V poslední minutě 2. třetiny Hradec obléhá plzeňskou branku.
38:30
Košková převálcovala Vaníčkovou. Naštěstí nedošlo ke zranění.
37:50
Miholová našla před brankou Dohnalovou, ta z otočky minula pravou tyčku.
34:50
Kašparová se nadvakrát pokoušela najít Knapovou před bránou hostů.
33:11
Žídková sebrala Denkové míček z hokejky.
32:13
Hradecká obrana funguje na jedničku.
31:49
Žídková vyrazila prudou střelu do rohu.
31:08
Dunajčáková obětavě zaklekla do nádherně připravené střely.
30:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Anna Miholová (4:3).
29:50
Böhmová našla před odkrytou bránou Staňkovou, ta vyslala prudkou přízemní střelu vedle pravé tyčky.
28:50
Buchalová vyšťouchla míček u mantinelu a na středu našla Labudouvou, která zkusila přízemní střelu.
26:00
Buchálová těsně minula pravou tyčku a zvedla tím domácí publikum ze sedaček.
25:10
Linhartová drze táhla míček před domácí bránou, u mantinelu ho ztratila, ale Plzeň to nedokázala zužitkovat.
24:17
Jarešová zkouší z otočky, odražený míček se podařilo zachytit domácím.
23:46
Hradec se herně probral a přihrávky začínají nacházet svůj cíl.
21:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Kateřina Šnebergrová (3:3).
21:53
Böhmová přeběhla hřiště a zavěsila do růžku.
21:20
Jarešová vytáhla Fialovou z brány.
20:06
20:06
Naslepo nahozený míček skončil v brance hostů.
20:00
20:00
19:20
Poslední minuta přináší souboj Linhartové a Maškové u mantinelu.
18:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Lenka Řezníčková (2:2).
18:49
Řezníčková zkouší z dálky a Jarešová doráží.
17:41
17:05
Jarešová se Součkovou si dávaly přednost u matinelu a Plzeň ukořištila míček. Staňková vyslala důraznou střelu na Žídkovou.
16:30
Další zákrok si připisuje Žídková.
14:40
Hradec teď musí bránit.
11:42
Dunajčáková - Labudová - Buchalová...nedosáhla na míček.
10:58
Krňoulová netrefila pěknou přihrávku na střed.
08:30
Košková v šanci netrefila skákající míček.
07:30
Hra plzeňských hráček se vyznačuje ladností přihrávek.
06:34
Knapová donutila Fialovou natáhnout ruku.
05:59
Hradec se drží na útočné polovině.
05:34
Standarka domácích před bránou. Aut.
04:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Nikola Staňková (0:2).
04:22
Standardní situace Plzně z rohu. Vyvezení za branu a gól.
02:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová bez asistence (0:1).
02:38
Plzeň otevírá skóre.
02:13
Buchálová zkoušela pass na Dunajčákovou, ta minula.
00:40
Dva zákroky v rychlém siledu si může připsat i domácí brankářka.
00:20
První šance domácích skončila v boční síťce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Kateřina Šnebergrová, Helena Böhmová, Karolína Vostracká, Nikola Staňková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Natálie Žídková; hráči v poli: Lucie Košková, Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Lenka Řezníčková, Ivana Kohoutová