1:2
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 32:16 Jana Kadlecová (Martina Kolaříková), 53:55 Dominika Kračunová (Nikola Křemenáková)
branky (asistence): 02:48 Sára Seevaldová, 29:37 Tereza Goláňová (Monika Mikšíková), 38:34 Tereza Goláňová (Tereza Halaštová), 51:57 Tereza Goláňová (Sára Seevaldová), 59:36 Barbora Maštalířová

FBC Texas - Florbal Vsetín 2:5
33. Jana Kadlecová, 54. Dominika Kračunová - 3. Sára Seevaldová, 30. Tereza Goláňová, 39. Tereza Goláňová, 52. Tereza Goláňová, 60. Barbora Maštalířová; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 18 - Kateřina Šimková 35; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (L.Hrma): Opět se ukázalo, jaký sport je. Bohužel pro nás tato série nedopadla dobře, ale udělali jsme pro postup maximum. Dnes smutníme, ale od zítra musíme začít pracovat a bejt lepší. Chtěl bych holky takto "veřejně" moc pochválit za celou sezónu. Děkuji i za celý tým fanouškům za podporu.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (P.Seevald): Děkuji všem fanouškům, hráčkám, pořadatelům za krásné a napínavé utkání. Jsme v semifinále a jdeme slavit. Cesta na zpět bude velká! Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Texas - 13 / Vsetín - 8
60:00
59:59
Vsetín postupuje do semifinále 1.ligy žen. Gratulujeme. Pro Texas sezóna končí, ale i holky si zaslouží poděkování.
59:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová bez asistence (2:5).
59:36
A je hotovo. Maštalířová trefuje prázdnou bránu a utíná poslední naděje domácích.
58:30
Čas utíká příliš rychle pro Texas.
57:47
Timeout Florbal Vsetín
57:47
Trenér hostí dává oddechnout svým hráčkám.
57:06
Domácí tým stále v 6, ale šance nepřicházejí.
55:30
Domácí to zkoušejí v 6.
53:55
Branku družstva FBC Texas vstřelil Dominika Kračunová, asistoval Nikola Křemenáková (2:4).
53:55
Dominika Kračunová vykřesává naději a snižuje opět na rozdíl 2 branek.
53:19
Veronika Bašová střílí, ale Šimková drží.
52:30
Texas po timeoutu lehce ožil, ale hostující obrana je velmi dobře organizovaná.
51:57
Timeout FBC Texas
51:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Sára Seevaldová (1:4).
51:57
Terka Goláňová završuje střelou z první hattrick a dost možná se stává katem Texasu.
50:00
Domácím zbývá 10 minut a potřebují alespoň vyrovnat.
48:39
Nikola Křemenáková ze středu trefuje tyč.
47:34
Opět dobrá práce Goláňové v okolí brány, tentokrát nabídla šanci Maštalířové, ale ta balonek neprocedila pod nohou Kolaříkové.
43:58
A už se nám hra opět vrátila do standartního obrazu. Texas se snaží dostat soupeře pod tlak, ale na šanci se obrovsky nadře.
42:21
Texas vstoupil do třetí třetiny aktivně, ale ani dorážka Markéty Černé zatím ovoce nepřinesla.
40:01
Třetí třetina je tu. Bude to posledních 20 minut Texasu v sezóně nebo se dočkáme nějakého přídavku?
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Texas - 8 / Vsetín - 6. Koeficient nebezpečnosti střelby: Texas - 0,8 / Vsetín - 0,9
40:00
39:56
Tereza Goláňová mohla završit hattrick, ale Maštalířová jí v situaci dva na nikoho balónek nenahrála.
38:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Tereza Halaštová (1:3).
38:34
A opět Terka Goláňová. Výborná orientace kolem branky a další gól z povedené dorážky. Domácí obrana má dnes příliš dlouhou reakční dobu.
36:02
Další pokus z uctivé vzdálenosti, ale Šimková je kromě té jediné chybičky velmi koncentrovaná.
34:31
Klára Kozlová přes rukáv, ale míjí prostor tří tyčí.
32:16
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Martina Kolaříková (1:2).
32:16
Štěstí na straně domácích. Nahození Jany Kadlecové z půlky končí k překvapení všech až v bráně. Jen samotný balónek asi ví, jak se tam vůbec dostal.
30:48
Nikola Křemenáková trefila břevno hostující branky.
29:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Monika Mikšíková (0:2).
29:37
Tereza Goláňová navyšuje velmi povedenou dorážkou vedení hostí. Texas se nenachází v komfortní situaci.
28:41
Markéta Černá z těžkého úhlu, ale stále stejný scénář se střelou přímo do gólmanky hostí.
27:33
Veronika Bašová chytá nebezpečnou střelu Kateřiny Vránové.
24:24
Klára Kozlová to zkoušela, ale Šimková zatím deptá svým klidem domácí střelkyně.
23:53
Vsetín je opět v úvodu třetiny aktivnějším týmem. Především první formace dělá domácím řadu potíží.
20:01
Druhá třetina právě začala.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Texas - 16 / Vsetín - 8. Koeficient nebezpečnosti střelby: Texas - 0,5 / Vsetín - 1
20:00
18:56
Sára Seevaldová v dobré šanci, ale nezvládla prudkou nahrávku umístit zcela dokonale.
17:40
Kateřina Vránová ze solidní pozice, ale hostující gólmanka opět v klidu vyráží.
16:31
Klára Kozlová obloučkem z půlky poslala pozdrav Šimkové, ale tohle nemělo šanci na úspěch.
14:10
Veronika Bašová z osy hřiště, ale Šimková opět bez problému.
13:12
Michaela Blovská sama z úhlu na gólmanku, ale nenašla skulinku.
12:15
Nahození Kadlecové likviduje hostující gólmanka a z následného brejku Maštalířová trefuje pouze masku Kolaříkové.
11:40
Hosté jsou kompletní, Texas bránu téměř neohrozil.
10:50
Texas zatím nevymyslel vůbec nic.
09:40
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:40
Markéta Martinková teď dohrála na mantinelu Kračunovou a jde si nuceně odpočinout.
08:13
Tereza Golaňová teď v jasné příležitosti neuspěla, když nechala vyniknout domácí gólmanku Kolaříkovou.
06:47
Utkání nám ubíhá, ale větší šance nenabízí. Oba týmy hrají dost opatrně.
02:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová bez asistence (0:1).
02:48
A máme tu první branku utkání! Hostující kapitánka Sára Seevaldová otevírá střelecký účet utkání.
02:34
Maštalířová v dobré pozici, ale míjí bránu.
02:00
Vsetín je zatím aktivnějším družstvem.
00:01
Utkání nám právě odstartovalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Kateřina Šimková; hráči v poli: Tereza Goláňová, Sára Jakubkovičová, Markéta Martinková, Barbora Maštalířová, Sára Seevaldová
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Veronika Bašová, Jana Kadlecová, Michaela Blovská, Kateřina Vránová
00:00
Vítejte u online přenosu z druhého utkání čtvrtfinále 1.ligy žen. Domácí Texas hostí Vsetín. Texas prohravá v sérii 0:1 a odvrací konec sezóny!