0:1
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 35:36 Jakub Lipus (Ondřej Štifter), 57:01 Jakub Lipus (Ondřej Štifter), 59:12 Ladislav Procházka (Jiří Beck), 59:23 Ondřej Štifter (Jiří Beck)
branky (asistence): 11:13 Tomáš Štěpánek (Jan Fidler), 26:01 Jakub Věchet (Petr Bořuta), 34:33 Jiří Astr (Patrik Polák), 44:00 Petr Bořuta (Jan Fidler), 58:39 Petr Bořuta (Zdeněk Vážný)

FbK Olymp Praha - 1. FBC DDM Děčín IV 4:5
36. Jakub Lipus, 58. Jakub Lipus, 60. Ladislav Procházka, 60. Ondřej Štifter - 12. Tomáš Štěpánek, 27. Jakub Věchet, 35. Jiří Astr, 45. Petr Bořuta, 59. Petr Bořuta; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 5 + Filip Hejtík 10:3; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Filip Hejtík 25, Jan Dvořák 2 - Petr Miško 32; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme odvedli dobrý výkon a i přes hektický závěr jsme vybojovali výhru. Zítra ale jedeme od nuly a čeká nás nový zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas nás stála řada neproměněných šancí. Musíme dnešní zápas hodit za hlavu a poučit se ze svých chyb. Děkujeme divákům za podporu a těšíme se na zítra.
60:00
Dnešní utkání je tedy za námi. Domácí diváci jsou sice nespokojeni s některými spornými momenty zápasu, ale na tom se už nic měnit nebude. Děčín vyhrává první utkání série 5:4 a ujímá se vedení 1:0 na zápasy. Druhé utkání je na programu již zítra.
60:00
59:59
A to je z dnešního utkání vše. Emoce pracovali na obou stranách, tato série bude hodně zajímavá.
59:50
Vyloučen hráč Břetislav Logaj družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi.
59:50
Logaj se teď vrhl na zem, aby odehrál míček před Štifterem.
59:23
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
59:23
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jiří Beck (4:5).
59:23
Za 11 sekund dva góly. Poslední půlminuta bude hodně zajímavá.
59:12
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Jiří Beck (3:5).
58:45
Olymp zkouší v šesti.
58:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (2:5).
58:39
Další sporná situace. Domácí reklamují ruku, hned poté hru vysokou holí. Rozhodčí ani jeden ze zákroků nepíská, naopak uznává gól, který dává Bořuta.
57:01
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Lipus, asistoval Ondřej Štifter (2:4).
57:01
V oslabení Olymp udeřil! Lipus dává po pěkné přihrávce gól do téměř prázdné branky.
55:49
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Dvořák družstva FbK Olymp Praha
55:49
Vyloučen hráč Filip Hejtík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
55:49
Vyloučen hráč Filip Hejtík družstva FbK Olymp Praha na 10 minut za nesportovní chování.
55:49
Vyloučen hráč Filip Hejtík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
55:49
Další konflikt v brankovišti domácích končí velkou melou. Rozhodčí vylučují domácího brankáře za hrubost a k tomu dostává trest 2+10 za nesportovní chování.
55:21
Děčín se ubránil a je kompletní. Do konce zbývají 4 a půl minuty.
55:01
Stále stejná písnička. Olymp tlačí a střílí, Děčín ale perfektně blokuje střely.
53:21
Vyloučen hráč Tomáš Štěpánek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Olymp dostává šanci v podobě přesilové hry. Uvidíme, zda tentokrát něco vymyslí.
52:48
Neskutečný zákrok ale předvedl i Miško v druhé brance. Patou vykopl z brankové čáry míček, který již mířil do branky.
51:38
Hejtík chytil další jasný gól! V leže na zemi máchl rukou do vzduchu a odrazil míček letící pod horní tyčku. Skvělý zákrok.
50:14
Na druhé straně Astr svou střelou neproměnil šanci 2 na 1.
48:44
Juráškova střela opět zblokovaná, obrázek hry je v tomto stále stejný.
48:02
Štifterova střela z dobré pozice míří těsně nad.
47:34
Beck chtěl v rohu rychle rozehrát, Procházka jeho rychlou myšlenku nepochopil a byl z toho brejk 3 na 1. Naštěstí pro domácí nebyla tato chyba potrestána.
46:15
Hejtík i přes apel rozhodčího odmítl postavit na místo svou branku, kterou mu velmi horlivě odhodil jeden z protihráčů. Hra se musí přerušit.
45:11
Olymp se snaží tlačit do střel, obrana Děčína dnes ale blokuje vše co může.
44:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (1:4).
44:00
Bořuta zůstal opět zapomenutý na středu hřiště a je z toho čtvrtá branka v domácí síti.
42:46
Po chybě v obraně Olympu se v šanci objevil Polák, Hejtík vytáhl další parádní zákrok.
41:58
Petrova teč jen těsně minula branku Děčína.
41:11
Havel a Štifter teď měli dobré střídání, ani jedna z jejich šancí gólem neskončila.
40:31
Třetí třetina se rozběhla, Olymp již v plném počtu.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Olymp 11, Děčín 10
40:00
39:59
Druhá třetina je u konce. V té třetí bude pokračovat ještě 31 sekund přesilovky Děčína.
38:31
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
38:31
Jiří Beck si vysloužil dvouminutový trestík, Děčín rozehraje přesilovku s pořadovým číslem 3.
38:07
Moučka pozván na kobereček k panu rozhodčímu.
35:36
35:36
Jak jednoduché to může být! Lipus běžel sám s míčkem, napřáhl ke střele a propálil vše co měl v cestě.
34:33
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Astr, asistoval Patrik Polák (0:3).
34:33
Úplně volný na středu zůstal Astr a po přihrávce z rohu hřiště trefuje přesně do šibenice. Hejtík byl bez šance.
33:26
Havel šikovně tečoval Lipusovu střelu, Miško měl teď štěstí, že ho míček trefil.
31:48
Petrovi chyběl v brankovišti ke gólu opět jen kousek. Poskakující míček se mu nepovedlo doklepnout do branky.
30:00
Polovina zápasu za námi.
28:48
Děčín v plném počtu.
28:30
Všechny střely Olympu v přesilovce končí zblokované.
27:15
Věchet dostal míček při svém oslabení na střed hřiště, Hejtík teď podržel Olymp.
26:48
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Po faulu Žáčka si zahraje přesilovku i Olymp
26:01
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Petr Bořuta (0:2).
26:01
Druhá střela Děčína v této části zapadla přesně k tyčce, hostě vedou o dvě branky.
25:10
K zatím ojedinělé šanci Děčína se teď dostal Neruda, Hejtík však skvělým zákrokem likviduje tuto šanci.
24:00
Tlak Olympu stále pokračuje.
22:12
Vomočil se teď dostal k míčku, který k němu proskákal skrz skrumáž na středu. Brankář Miško ho však vychytal.
21:25
Olymp začal druhou třetinu aktivně. Děčín se teď jen brání.
20:00
20:00
Do kabin si po první třetině odnáší těsné vedení hostující Děčín. Střely na branku v první třetině: Olymp 12, Děčín 15
20:00
19:59
První třetinu končí důrazný souboj Becka s Věchetem v rohu hřiště.
19:18
Olymp teď v útoku, ale stále ne a ne dostat se do nějaké nebezpečnější pozice.
17:31
Olymp v plném počtu.
16:58
Dobrý den si z celé přesilovkové lajny udělal domácí Štifter, který ve svém oslabení téměř minutu běhal sám s míčkem a ukličkovával jednoho hřáče za druhým. Z tribun si vysloužil velký potlesk.
15:31
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:31
Polák s Hejtíkem končí na jedné hromadě v domácím brankovišti. Rozhodčí vylučují Moučku za vrážení. Domácí střídačka se po tomto vyloužení hodně zlobí.
15:00
Olymp po inkasovaném gólu zvýšil aktivitu, recept na obranu Děčína ale zatím hledá marně.
11:13
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Štěpánek, asistoval Jan Fidler (0:1).
11:13
Branka však padá na druhé straně. Střelou ze středu hřiště posílá hosty do vedení Štěpánek.
10:58
Havel ve vlastním oslabení ve velké šanci, skóre se však stále nemění.
10:22
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
10:22
Nesnídal zastavil u mantinelu soupeře nedovoleným způsobem a uvidíme přesilovku Děčína.
10:14
Ivan byl před brankou soupeře převálcován a ke střele se tak nedostal.
08:25
Na druhé straně teď zvoní tyč po Fidlerově střele.
07:24
Petr dává po Jurášcově přihrávce gól, ten však není uznám. Branka byla posunuta a míček neprojel brankovou čáru na vyznačeném místě. To je škoda pro domácí.
05:54
Polák s Lipusem se teď před domácí brankou postrkovali, rozhodčí je oba uklidňuje.
04:13
Domácí Petr ve velké šanci, poskakující míček však nezvládl dopravit do branky.
02:45
Hostující Věchet v dobré pozici netrefil míček ideálně a Hejtík si tak připisuje další zákrok.
00:40
Při prvním střídání si týmy vyměnili úvodní pozdravy. Na střelu hostujícího Nerudy na druhé straně odpověděl střelou z první Petr. Gólmani v obou případech úspěšní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Jan Fidler, Jakub Věchet, Petr Vybíral, Petr Bořuta
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil, David Nesnídal, David Jurášek
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu, kde se v rámci 2.kola play-up o Národní ligu utkají domácí Olymp Praha, vítěz Divize B, proti DDM Děčín, vítězi Divize A.