4:2
1:0
1:4
0:1
branky (asistence): 08:25 David Jurášek (Ivan Petr), 11:46 David Jurášek (Jiří Beck), 18:29 Ivan Petr (Ondřej Štifter), 19:10 Ivan Petr (David Jurášek), 28:18 Vítek Moučka (Jakub Lipus), 55:00 Ivan Petr (Jiří Beck)
branky (asistence): 00:50 Jiří Astr (David Matza), 12:58 David Matza (Jiří Astr), 45:45 Jiří Astr (Martin Žáček), 46:42 Tomáš Krauskopf (Jiří Astr), 47:56 Tomáš Krauskopf (Martin Žáček), 50:56 Martin Žáček (Tomáš Krauskopf), 69:25 Jiří Beck (vlastní branka)

FbK Olymp Praha - 1. FBC DDM Děčín IV 6:7p
9. David Jurášek, 12. David Jurášek, 19. Ivan Petr, 20. Ivan Petr, 29. Vítek Moučka, 56. Ivan Petr - 1. Jiří Astr, 13. David Matza, 46. Jiří Astr, 47. Tomáš Krauskopf, 48. Tomáš Krauskopf, 51. Martin Žáček, 70. Jiří Beck; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Dvořák 27, Filip Hejtík 7 - Petr Miško 36; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:4, 0:1;
69:25
69:26
Komentář trenéra domácích: Utkání jsme si prohráli vlastními chybami. O víkendu nás čeká otočení série v Děčíně. Děkujeme soupeři za utkání.
69:26
Komentář trenéra hostů: Opět kvalitní a vyrovnané utkání, které rozhodlo šťastný gól. Pochvla klukům, kdy jsme se za nepříznivého stavu nepoložili a zápas dovedli do prodloužení. Zdravíme diváky u onlinu a doma uděláme vše pro to aby jsme sérii ukončili.
69:25
Vlastní branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck (6:7).
69:25
Vlastní gól rozhoduje o vítězství Děčína. Stav série 2:0.
68:59
Štifter po krosové nahrávce zkouší od mantinelu, střela zblokována obráncem Děčína.
68:21
Hejtík opět podržel.
67:27
Přes minutu obránci Děčína drží balón, očividně se jim moc hrát nechce a věří si na nájezdy.
65:56
Dáda zkouší z voleje. Miško se stačil přesunout.
64:58
Hejtík teď podržel, ramenem vyráží.
63:59
Obrovská šance Olympu. Střela Štifter. První dorážka Moučka. Druhá Havel. Stále ovšem nerozhodnuto.
62:52
Děčín nenechává prostor hráčům Olympu. Petr se pokusil z první, trefuje strop.
62:37
Petrem tečovaný nához Becka nerozhodl.
62:09
Oba týmy hrají velice opatrně.
60:59
Obránci Děčína zastavili postup Olympu vpřed a získávají balón.
60:01
Buly vyhrál Olymp. Děčín ihned stahuje.
60:00
60:00
59:59
Pět minut neskutečného nasazení na obou stranách, jdeme do prodloužení.
55:00
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (6:6).
55:00
Přesnou střelou k bližší tyčce Petr trestá špatné postavení gólmana Děčína.
53:15
Olymp ve třetí třetině zatím nemálo chybuje a stálo jej to vedení. Pokud chce výhru, měl by se hodně rychle probrat a uklidnit emoce.
50:56
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Tomáš Krauskopf (5:6).
50:56
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Hejtík družstva FbK Olymp Praha
50:56
Neskutečná střela Žáčka od mantinelu.
47:56
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Krauskopf, asistoval Martin Žáček (5:5).
47:56
Máme srovnáno. První gól padnul s velkou dávkou štěstí, ale rozhodně Děčín nastartoval a začíná hrát taktéž velice důrazně.
46:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Krauskopf, asistoval Jiří Astr (5:4).
45:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Astr, asistoval Martin Žáček (5:3).
45:29
Olymp v plném počtu.
43:35
Přesně na povel hráči domácích začali "jezdit" hokejkami a v hale není slyšet jiného zvuku.
43:29
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
42:02
Hra je neustále přerušována drobnými fauly.
40:00
40:00
39:54
Tutovku Děčína neproměňuje Petrášek a do další třetiny budeme vstupovat beze změny skóre.
38:24
Miško překvapen střelou Petra z rohu.
35:28
Po standardní situaci Děčína těsně před malým brankovištěm domácích se halou rozléhá smích diváků.
34:26
Další v šanci Fidler, taktéž míří mimo branku Olympu.
33:47
Astr si bude dlouho vyčítat tuhle neproměněnou šanci.
32:09
Jurášek teď zablokoval nebezpečnou střelu z výběhu děčínského obránce.
28:18
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Vítek Moučka, asistoval Jakub Lipus (5:2).
28:18
Balónek přesně po ose Dušek - Lipus - Moučka, který nečekaně vystřelil a přesně umístil do branky Miška.
27:04
Olymp převážně u míčku, Děčín stažený na své polovině.
25:16
Domácí opět v plném počtu.
23:16
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
22:38
Olymp nenechává Děčín dlouho v klidu na balónku.
20:00
20:00
19:10
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (4:2).
19:10
Další branka Olympu v síti hostí z hokejky Petra. Dnes to nebudou mít děčínští jednoduché pokud rychle nenajdou recept na dnešní bojovnost domácích.
18:29
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (3:2).
18:29
Minuta ticha, při kterém se hra přelévala ze strany na stranu v maximálním tempu, je protnuta radostnými výkřiky fanoušků domácích.
17:02
Další střela Olympu, tentokrát Petr míjí.
16:37
Nebezpečná střela Vomočila.
12:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jiří Astr (2:2).
12:58
Dlouho si domácí celek vedení neudržel. Dvořák svůj tým teď nepodržel, obdržel přesný gól do vinglu.
11:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Jiří Beck (2:1).
11:46
Hráči Olympu jsou dnes mnohem bojovnější. Beck na středu se nenechal obehrát, v souboji vybojoval balón a poslal ho Juráškovi před bránu.
08:25
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (1:1).
08:25
Máme srovnáno. Na hře domácích je dnes vidět mnohem větší chuť po gólu.
06:28
Tým domácích v plném počtu.
05:37
Petr teď ve velké šanci, bohužel příklepem trefil pouze nohu gólmana hostů.
04:28
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
02:52
Domácí dnes hrají úplně jinak, nenechávají hned od začátku Děčínu tolik prostoru.
00:50
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Astr, asistoval David Matza (0:1).