1:3
3:0
1:4
- : -
branky (asistence): 18:16 Jan Horák (Filip Forman), 20:50 Jakub Buršík, 33:59 Jonáš Janata (Tomáš Pour), 38:21 Jakub Buršík (Filip Forman), 58:24 Jonáš Janata (Filip Horák)
branky (asistence): 04:38 Adam Šmíd, 13:18 David Petržela (David Žáček), 19:19 Adam Šmíd (Lukáš Prix), 44:26 Lukáš Kučera (Lukáš Slabý), 57:08 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 57:19 David Žáček (David Petržela), 57:45 Petr Černý (Adam Šmíd)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Sokol Pardubice 5:7
19. Jan Horák, 21. Jakub Buršík, 34. Jonáš Janata, 39. Jakub Buršík, 59. Jonáš Janata - 5. Adam Šmíd, 14. David Petržela, 20. Adam Šmíd, 45. Lukáš Kučera, 58. Adam Šmíd, 58. David Žáček, 58. Petr Černý; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Filip Šik 19, Ondřej Kratěk 5 - Martin Haleš 19; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:4;
60:00
Střely na bránu: Domácí:9, Hosté:9
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes opět ubojované utkání. Hráli jsme obětavě v obraně a to dnes rozhodlo. Musíme trochu zlepšit přesilovku, tam nás dnes tlačila bota. Díky klukům za super výkon a zítra se těšíme. Díky všem pardubickým divákům, kteří nás podpořili ať už zde v hale a nebo u online přenosu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Tak dneska prohra...je to play-off...nahoru a dolů. Zápas s nábojem, který se musel divákům líbit. Tak zítra odveta! Díky soupeři za zápas a těšíme se na výjezd!
60:00
59:03
Domácí pořád v šesti.
58:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Filip Horák (5:7).
57:51
Bohemka opět v šesti.
57:45
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (4:7).
57:32
Bohemka zkouší v šesti, ale dostává gól.
57:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (4:6).
57:08
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (4:5).
56:05
Kuba Buršík bojuje v oslabení jak lev.
55:38
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
51:00
Domácí v plném počtu. Pardubice nezúročili svojí převahu.
48:51
Bohemku teď čekají horké chvilky.
48:37
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
47:54
Vyloučen hráč Filip Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:54
Další dvouminutový trest pro trenéra. Tentokrát trest dostává trenér Bohemky.
46:50
Vyloučen hráč Vojtěch Beneš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
44:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Lukáš Slabý (4:4).
43:02
I fanouškové rozjeli svoje fandící síly a buben je slyšet po celé hale.
41:44
Velmi nebezpečná střela Šmída.
40:36
Rozjela se poslední třetina utkání oba týmy bojují o každý balón.
38:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (4:3).
37:39
Vyloučen hráč Lukáš Slabý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
33:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Tomáš Pour (3:3).
33:16
Trenér hostí dostává 2 minuty za nesportovní chování .
32:47
Vyloučen hráč Adam Grygarčík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:11
Pardubičtí rychle přecházejí do protiútoku a ohrožují gólmana.
27:41
Bohemka má za sebou nevyužitou přesilovku.
25:37
Únik Pardubic v přesilovce domácích opět pochytal gólman.
25:07
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
24:38
Pardubičtí faulouvali a Bohemka do vyloučení zkouší v šesti.
23:00
Famózní zákrok Ondry Kratěka zachránil Bohemku od gólu.
21:20
Rychlá individuální akce Buršíka se vyplatila.
20:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (2:3).
20:03
Bohemka vystřídala brankáře do brány nastupuje Ondra Kratěk.
20:00
20:00
Střely na bránu: Domácí: 13, Hosté: 6
20:00
19:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Prix (1:3).
18:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Forman (1:2).
13:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (0:2).
09:08
Pěkná akce Honza Horák míjí.
06:21
Bohemka hraje přesilovku, nedaří se jí zakončit.
05:59
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (0:1).
00:54
Oba týmy nastupují v bojovné náladě a to k play- off samozřejmě patří.
00:06
Vítáme Vás na 1.utkání čtvrtfinále KB ligy juniorů v Praze na Děkance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Jiří Kratina, Jakub Buršík, Tomáš Pour, Tomáš Otcovský, Matěj Surák