3:2
3:2
2:4
1:0
branky (asistence): 02:24 Martin Řezáč (Jan Vacenovský), 03:00 Matěj Pěnička (Tadeáš Daněk), 15:05 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 29:18 Michal Strnad (Martin Řezáč), 34:12 Jan Diviš (Tadeáš Daněk), 38:12 Jan Vacenovský (Martin Řezáč), 48:21 Martin Řezáč (Michal Strnad), 55:18 Jan Vacenovský (Filip Kříž), 63:07 Tadeáš Daněk (Matěj Pěnička)
branky (asistence): 00:52 Rostislav Gattnar (Jakub Koch), 09:44 Jakub Koch (Lukáš Herblich), 31:59 Martin Ulman (Daniel Sekula), 37:27 Ondřej Sidunov (Daniel Filip), 49:26 Daniel Filip (Petr Šomodi), 50:18 Rostislav Gattnar (Denis Jasiok), 55:44 Ondřej Čech, 59:16 Rostislav Gattnar (Daniel Filip)

VŠO FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:8p
3. Martin Řezáč, 4. Matěj Pěnička, 16. Daniel Maxa, 30. Michal Strnad, 35. Jan Diviš, 39. Jan Vacenovský, 49. Martin Řezáč, 56. Jan Vacenovský, 64. Tadeáš Daněk - 1. Rostislav Gattnar, 10. Jakub Koch, 32. Martin Ulman, 38. Ondřej Sidunov, 50. Daniel Filip, 51. Rostislav Gattnar, 56. Ondřej Čech, 60. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Pergler 25 - Denis Jasiok 43; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:4, 1:0;
70:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Gurkovského: Vyrovnaný zápas, nicméně šancí na góly jsme měli spoustu, chyběla nám houževnatost a agresivita v zakončení. Musíme se vyvarovat chyb, potom budete úspěšní, díky soupeři za zápas, zítra na Dubině odveta :).
70:00
Počet střel v prodloužení: Chodov 4:3 Vítkovice
70:00
Komentář k utkání trenéra domácích pana Filipa Chmelíčka: Dnes velmi pohledné utkání, v kterém jsme měli více ze hry, čemuž odpovídá i počet střel. Škoda jen konce utkání, které jsme nezvládli v hlavě. Do prodloužení jsme vstoupili v neskutečném tempu a jsem rád, že jsme ho i zaslouženě zvládli. Děkuji soupeři za utkání a přeju šťastnou cestu domů.
70:00
Počet střel v zápase: Chodov 52:33 Vítkovice
63:07
63:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Matěj Pěnička (9:8).
62:30
Jasiok předvedl skvělý beton proti střele Pěničky.
60:50
Tuk jí tam poslal z půlky hřiště a Vacenovský z dorážky jen těsně minul.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 15:10 Vítkovice
60:00
59:20
Hosté využili tuto možnost poté co Filip našel skvělou přihrávkou Gattnara a ten z první trefil prostor na ramenem Perglera.
59:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Daniel Filip (8:8).
59:00
Hosté si vzali time-out a zkusí hru v 6.
58:57
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:00
Chodov se snaží držet balonek na útočné polovině soupeře a nedat mu čuchnout.
55:45
Nejprve na straně domácích doráží Vacenovský a o pár chvilek později vidíme nájezd, který si vzal na starost Čech , jenž nic nevymýšlel a poslal míček pod víko.
55:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech z trestného střílení (8:7).
55:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Filip Kříž (8:6).
54:00
Boj pokračuje, ale Plaček jde všem příkladem, v tuto chvíli má na svém kontě snad 5 zblokovaných střel střel soupeře.
52:00
Gólově se nám hra uklidnila a na hřišti vidíme boj o každý balonek.
50:30
Dva slepené góly hostů dávají zajímavou zápletku do konce utkání.
50:20
Gattnar dostal skvělý balonek od Jasioka a prostřelil Perglera na zadní tyčku.
50:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Denis Jasiok (7:6).
49:27
Filip dokázal prostřelit chodovskou zeď ze standartní situace .
49:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Petr Šomodi (7:5).
48:22
Řezáč dokázal i přes faul od soupeře dopravit loptičku za záda brankáře a je tu tří brankový náskok.
48:21
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Strnad (7:4).
46:30
Vítkovice odevzdali balonek Divišovi, ten našel Pěničku a ten označkoval břevno Jaksioka.
45:00
Hosté opět v přečíslení 2 na 1 ale Sklenář skvěle přečetl hru a vystihl přihrávku.
44:00
Diviš se obtočil kolem obránce a vystřelil, Jasiok skvěle zasáhl.
42:00
Šomodi skvěle našel Filipa, ten však nedokázal protečovat za záda Perglera.
41:00
Přesilovku odehráli domácí na útočné polovině. Ke konci výhody se dostal Vacenovský po skvělé přihrávce Řezáče do skvělé pozice, bohužel netrefil ideálně.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Chodov 18:12 Vítkovice
40:00
39:00
Pěnička se uvolnil po lajně a Kochovi už nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchranou brzdu.
38:57
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:14
Po pár nepřehledných situací se míček objevil v brance Vítkovic a je to 6:4.
38:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Martin Řezáč (6:4).
37:30
Sidunov zatáhl na středu a poslal to do protipohybu Perglera.
37:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Daniel Filip (5:4).
35:45
I Vítkovice si zkusí přesilovou hru
35:42
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
34:15
Diviš nás vždy potěší krásným momentem a ten teď přišel. Šel středem zatáhl za sebe a vyšvihl neskutečnou pecku do růžku branky.
34:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Tadeáš Daněk (5:3).
32:00
Ulman využil závaru před brankou a střílí kontaktní gól.
31:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Daniel Sekula (4:3).
30:30
Jaksiok podržel hostující borce po skvělé střele Adama, kdy hostující golman nic neviděl a na poslední chvilku dokázal reflexivně zasáhnout.
29:20
Jaksiok si vybral slabší chvilku a Strnad ho prostřeluje.
29:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Řezáč (4:2).
26:00
Domácí přesilovka je pohledná, bohužel však neúspěšná. Maxa se dokázal dostat do 3 zakončení, ale Jaksiok pokaždé jistě kryje.
24:44
Domácí si zahrají přesilovou hru po tom, co Michna dojel Švábka zezadu.
24:43
Vyloučen hráč Martin Michna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:10
Švábek je takový kouzelník, že dokázal sebrat balonek hostujícímu obránci a přitom ho ještě dostat na zem pomocí myšlenky. Poté se domácí borci dostali do breaku 2 na 1, ale Lebeda nedokázal zpracovat skákavý balonek.
22:00
Chodov soupeře tlačí a aktivním pressem nepovoluje hostům příliš tvořit hru.
21:00
Doubek vyvezl balonek od své branky až k brance soupeře a zde poslal střílenou přihrávku na Pěničku, který minul.
20:15
Začala nám druhá třetina utkání a my jsme natěšeni.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 19:8 Vítkovice
20:00
19:30
Konec třetiny už se odehrává v poklidném tempu a první třetině zatím úspěšnější domácí celek.
18:30
Diviš dnes při chuti, zapisuje si asi 3 střelecký pokus v této třetině a je vidět kdo je na hřišti pánem.
17:00
Hra se nám poněkud uklidnila a Chodov rotuje s balonkem na své polovině.
15:06
Vacenovský se dnes pasoval do role asistenta a zapisuje si druhý bodík po krásné přihrávce na Maxu, který už ví, jak s podobnou šancí naložit.
15:05
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (3:2).
14:00
Přečíslení Vítkovic 2 na 1 zakonči jeden z borců hostí přímou střelou do skvěle postaveného Doubka a Pergler tedy bez práce.
13:00
Gattnar ve selibné situaci míjí branku Perglera o dobré dva metry.
12:30
Chodov dokázal zatlačit Vítkovice na jejich polovinu a držet je tam.
11:30
Jakub Adam přinesl do dnešního zápasu pěkné zpestření, vyměnil své dosavadní čelenky za speciální čelenku z Anglie ve velice originálních barvičkách a my všichni v hale víme, že mu to sluší. A to jsem ještě nezačal o těch vlasech...
11:00
Terezka nám teďka ukázala něco ze své technické stránky a dokázala se dostat z obležení tří hráčů a vyvést balonek na útočnou polovinu.
09:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Lukáš Herblich (2:2).
09:44
Koch našel skulinku mezi všemi hráči a z půli hřiště dokázal vstřelit gól.
06:00
Řezáč v roli kolotočáře z poutě teď svezl 3 vítkovické hráče v rohu hřiště a ještě k tomu udržel balonek a vybojoval faul na svojí osobu.
04:00
Gattnar dostal namazáno od Strnada ale šanci odmítl a pouze orazítkoval pravou tyčku chodovské branky.
03:05
Dva rychlé góly po sobě vstřelili domácí borci, nejprve Vacenovský našel Řezače do prázdné a poté si Pěnička pohrál s vítkovickou obranou a následně poslal gólmana do bufetu na párek a do prázdné už se nemýlil.
03:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Tadeáš Daněk (2:1).
02:24
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Vacenovský (1:1).
01:45
Maxa se rozhlédl a milimetrovým pasem našel Vacenovského, ten z úhlu Jasioka nepropálil.
00:55
Ani jsem se nestačil rozdívat ze svého zimního spánku a Vítkovice se dostávají do vedení. Gattnar se dostal k odraženému balonku a z jasné pozice se nemýlil.
00:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jakub Koch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Sekula, Martin Ulman, Petr Šomodi, Radek Šomodi, Daniel Filip
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Michal Strnad, Filip Kříž, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Martin Řezáč