2:2
5:3
1:1
- : -
branky (asistence): 03:47 Andrej Svatoš (Štěpán Čejka), 13:55 Jakub Hromada (Filip Rulíšek), 22:09 Jakub Váňa (Martin Obuškevič), 27:13 Matouš Burian, 29:48 Jakub Váňa (Martin Obuškevič), 34:40 Tomáš Čáslava (Matouš Burian), 38:29 Matouš Burian (Štěpán Čejka), 42:42 Matouš Burian (Filip Neklan)
branky (asistence): 05:48 Dan Semerád (Miroslav Fořt), 18:57 Dan Semerád (Václav Vavruška), 26:14 Jakub Krupica (Aleš Poloprutský), 29:40 Václav Vavruška (Miroslav Fořt), 35:03 Dan Semerád (Dominik Beneš), 54:17 Dominik Beneš (Miroslav Fořt)

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 8:6
4. Andrej Svatoš, 14. Jakub Hromada, 23. Jakub Váňa, 28. Matouš Burian, 30. Jakub Váňa, 35. Tomáš Čáslava, 39. Matouš Burian, 43. Matouš Burian - 6. Dan Semerád, 19. Dan Semerád, 27. Jakub Krupica, 30. Václav Vavruška, 36. Dan Semerád, 55. Dominik Beneš; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 39 - Karel Čáp 46; po třetinách: 2:2, 5:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Zalubil: Utkání v super tempu celých 60 minut. Prvních čtyřicet jsme udělali hrozně moc chyb, ale bylo důležité, že jsme dokázali celý zápas nepustit hosty do vedení. Máme první důležitý bod a víme, že to zítra to bude těžší. Děkujeme divákům z super atmosféru a gratulace našim mužům!
60:00
Komentář hostujícího trenéra Marka Vojty: Vyrovnané utkání, kdy v důležitých momentech byl lepší soupeř. Děkuji soupeři za utkání a našim tradičním fanouškům za podporu.
60:00
59:52
Blaci získali míček a vypadá to jako hotový zápas.
59:30
Další dobrý zákrok Pfeifera.
59:10
Domácí jenom vyhoodili míček.
58:00
Pfeifer dobře chytá. Nápor Ústí neutišuje.
57:23
Timeout Florbal Ústí
54:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (8:6).
54:17
Ještě komplikace pro domácí. Ústí snižuje na rozdíl dvou gólů.
51:43
Hráč z Ústí dostal koňara a ocitl se na zemi.
49:28
Blaci drží Ústí v jejich pásmu,
48:03
Standartka pro domácí, ti ale nedokázali vystřelit na bránu.
46:30
I Blaci dokázali ohrozit Čápa a ten si připisuje zákrok.
45:23
Ústí trefuje tyč.
44:00
Vyhrocené utkání od obou stran.
42:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Filip Neklan (8:5).
42:42
Burian dostal dobře od Neklana a ten zkompletoval hattrick.
42:20
Blaci se snaží kontrolovat hru.
40:00
40:00
38:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Štěpán Čejka (7:5).
38:29
Blaci rychle využívají přesilovku a znova vedou o dva góly.
38:10
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:10
Čtyři hráči popadali a rozhodčí tam viděl faul a píská.
35:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Dominik Beneš (6:5).
35:03
Zase v rychlém sledu padl gól na obou stranách, dá se říct, že domácí přemýšleli ještě nad gólem co dali.
34:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (6:4).
30:00
Zatím dobré utkání od obou soupeřům, toto se musí líbit.
29:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Váňa, asistoval Martin Obuškevič (5:4).
29:48
Domácí rychle odpověděli na gól.
29:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Miroslav Fořt (4:4).
29:40
Ústí o dost hrálo svojí druhou přesilovku a nakonec i dává gól.
28:07
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
28:07
Čejkovi se nelíbil výrok rozhodčí a dostal dvě minuty za kecy.
27:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (4:3).
27:13
Jako vždy aktivní Burian znovu překlápí misku vah na domácí stranu.
26:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Aleš Poloprutský (3:3).
26:14
Pfeifer pouští jednoduchou střelu, teďka si vybral slabší moment.
25:24
Ústí si moc šancí nevytvořilo. Dá se říct, že si tuto přesilovku za rámeček nedá.
24:00
Blaci ohrozili branku hostů. Čáp měl co dělat aby nedostal gól.
23:24
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
23:24
Hromada zpytuje svědomí a jde se posadit na trestnou.
22:09
22:09
Blaci dobře vstoupili do druhé třetiny a ujímají se vedení.
20:00
20:00
18:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Václav Vavruška (2:2).
18:57
Škoda tohohle gólu, Blaci se dostávali do hry a přišel tenhle šok.
17:30
Dobrý závar před brankou Ústí, když se dostal ke střele Straka, ale musel si zpracovat míček, a poté už trefil hostujícího gólmana.
15:30
Domácí trenér upozorňoval kdo bude střílet, ale domácí obrana na střelce nezareagovala a jediné štěstí pro domácí, že hosté netrefili branku.
13:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Filip Rulíšek (2:1).
13:55
Tak nakonec Blaci využívají přesilovku.
13:35
Míček létal ve velkém brankovišti, ale Blaci si nedali dostatečně dobrou nahrávku, aby z toho byl gól.
12:30
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
12:30
A tohle je dobrá šance pro domácí. Minutu si zahrají přesilovku 5 na 3.
11:35
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:35
To bylo zbytečné od Semeráda, když strčil zezadu domácího hráče.
07:40
Zatím dobrá hra od Ústí.
06:30
Blaci dostali míček do branky, ale rozhodčí gól neuznává kvůli faulu na gólmana.
05:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Miroslav Fořt (1:1).
05:48
Máme srovnáno, Blaci nechali mezeru v obraně a toho dokázalo využít Ústí.
05:20
I po vstřeleném gólu je Ústí aktivnější.
03:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Štěpán Čejka (1:0).
03:47
Svatoš dostal dobrou přihrávku od Čejky a ten se nemýlil z malého brankoviště.
02:20
Ústí vjelo na domácí a ti nevědí co hrát. Pfeifer si připisuje důležité zákroky.
01:00
Ústí se dostalo první ke střele na gólmana Pfeifera, ten si připisuje poklidný zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Jakub Hromada, Štěpán Čejka, Jiří Hausmann, Andrej Svatoš, Filip Rulíšek