5:2
1:3
0:4
- : -
branky (asistence): 05:34 Jakub Koch (Rostislav Gattnar), 10:31 Martin Michna (Ondřej Čech), 11:37 Lukáš Herblich (Rostislav Gattnar), 13:03 Daniel Filip, 14:37 Daniel Filip (Radek Šomodi), 21:04 Martin Ulman (Radek Šomodi)
branky (asistence): 00:26 Martin Řezáč (Daniel Maxa), 06:30 Daniel Eremiáš (Daniel Maxa), 32:38 Michal Strnad (Martin Řezáč), 33:55 Jan Vacenovský (Martin Řezáč), 37:49 Jan Diviš (Vojtěch Plaček), 42:20 Daniel Maxa (Filip Kříž), 46:42 Martin Řezáč, 51:40 Vojtěch Plaček (Jan Diviš), 53:12 Martin Řezáč (Daniel Maxa)

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 6:9
6. Jakub Koch, 11. Martin Michna, 12. Lukáš Herblich, 14. Daniel Filip, 15. Daniel Filip, 22. Martin Ulman - 1. Martin Řezáč, 7. Daniel Eremiáš, 33. Michal Strnad, 34. Jan Vacenovský, 38. Jan Diviš, 43. Daniel Maxa, 47. Martin Řezáč, 52. Vojtěch Plaček, 54. Martin Řezáč; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Denis Jasiok 24 - Karel Pergler 33; po třetinách: 5:2, 1:3, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Filipa Chmelíčka: Dnes jsme vstoupili do zápasu velmi vlažně a soupeř nás za to potrestal. Obrovský dík klukům, kteří se za stavu 6:2 dokázali neuvěřitelně zvednout a zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji soupeři za slušně odehranou sérii a přeji hodně štěstí v bojích o 3 místo.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Gurkovského (1/2): Asi po 16. zápasové šňůře jsme prohráli v základní hrací době, ovšem v nejméně vhodný okamžik. Kluci se vydali na maximum a za to obrovský respekt, po včerejší těsné prohře. Vedli jsme 6:2 a byli lepším týmem, bohužel soupeř ukázal svou kvalitu a dokázal otočit.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Gurkovského (2/2):Tímto okamžikem pro nás vlastně skončila šance na nejvyšší příčku a nevím co dál, díky soupeři za fair-play sérii. Hodně štěstí v semifinále.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí- 16, Hosté- 10 Střely celkem: Domácí-39, Hosté- 33
53:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Maxa (6:9).
51:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jan Diviš (6:8).
51:40
Plaček unikl a vymetl Jasiokovi růžek branky.
50:25
Diviš zkusil překvapit Jasioka, ale Jasiok vyráží.
48:40
Vítkovice drží Chodov pod tlakem.
47:48
Ulman měl opět prázdnou bránu, ale střílí mimo.
46:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (6:7).
46:42
Řezáč prošel až před bránu a posílá Chodov do vedení.
45:15
Eremiáš netrefil míček.
44:01
Diviš pálí a slyšíme tyč.
42:20
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Filip Kříž (6:6).
40:31
Vítkovice drží míček.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí- 13, Hosté- 10.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Vojtěch Plaček (6:5).
33:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Martin Řezáč (6:4).
32:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Řezáč (6:3).
32:38
Střelec Strnad dává gól těsně k tyči.
30:10
Vitkovice se nemohou dostat k pořádné střele.
28:20
Vyloučen hráč Daniel Eremiáš družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:05
Chodov má volný úder z rohu, ale nic z toho.
24:35
Lebeda střílí, ale Jasiok ve střehu.
23:50
Herblich míjí bránu.
21:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Radek Šomodi (6:2).
21:04
Vítkovice využívají přesilovou hru.
20:25
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Ondřej Čech.
20:25
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:25
Vítkovice si také zahrají přesilovou hru.
20:01
Úvodní buly pro Chodov.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí- 10, Hosté- 13.
20:00
19:38
Ulman měl prázdnou bránu, ale střela letí mimo.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:05
Chodov tlačí Vítkovice , ale bez úspěchu.
17:01
Chodov má volný úder z rohu.
14:57
Filip našel mezeru u bližší tyče Perglera a opět zvyšuje.
14:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Radek Šomodi (5:2).
13:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip bez asistence (4:2).
13:03
Filip zvyšuje.
11:38
Vítkovice jsou poprvé ve vedení.
11:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Rostislav Gattnar (3:2).
11:37
Gattnar z volného úderu poslal míček Herblichovi a ten míček s přehledem poslal do prázdné brány.
10:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Michna, asistoval Ondřej Čech (2:2).
08:55
Šomodi R. zastavil postup Eremiáše.
08:17
06:30
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Daniel Maxa (1:2).
05:58
Vyloučen hráč Daniel Lademberger družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
05:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Rostislav Gattnar (1:1).
05:34
Jasiok krásným výhozem na čepel od Gattnara a ten zkusil vypálit ,ale Pergler tuto ránu pustil pod nohou a Koch dorazil.
04:12
Ulman se snažil najít Filipa, ale bez úspěchu.
03:15
Gattnar střílí z úhlu, ale Doubek tuto ránu blokuje.
02:25
Ulman zastavil postup Chodova a šel sám na brankáře, ale tuto šanci nijak nevyužil.
01:54
Šomodi R. zkusil vypálit, ale tato rána šla mimo.
01:25
Vítkovice se nemohou dostat za polovinu.
00:47
00:26
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Michal Strnad, Filip Kříž, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Martin Řezáč
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Sekula, Martin Ulman, Petr Šomodi, Radek Šomodi, Daniel Filip