1:1
1:4
1:2
- : -
branky (asistence): 01:55 Petr Černý (Lukáš Kučera), 25:30 Petr Černý, 59:47 David Petržela (David Žáček)
branky (asistence): 05:15 Filip Horák (Jakub Buršík), 27:09 Filip Forman (Tomáš Pour), 35:43 Jakub Buršík (Jan Horák), 36:01 Matěj Surák (Štěpán Čuda), 36:16 Jakub Buršík (Filip Horák), 47:57 Matěj Surák, 57:55 Jakub Buršík (Filip Horák)

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:7
2. Petr Černý, 26. Petr Černý, 60. David Petržela - 6. Filip Horák, 28. Filip Forman, 36. Jakub Buršík, 37. Matěj Surák, 37. Jakub Buršík, 48. Matěj Surák, 58. Jakub Buršík; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Martin Haleš 13 - Ondřej Kratěk 13; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:2;
60:00
Nejlepší hráči utkání: 83 Petr Černý, 81 Filip Forman.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Formana: Jak jsem říkal včera play-off....nahoře a dole. Dnes jsme podali jsme disciplinovaný a týmový výkon a zaslouženě vyhráli. Série je vyrovnána a my se těšíme na rozhodující duel ve středu!
60:00
Střely ve 3. třetině - 5:7
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Výpadek ve druhé třetině nás dnes stál lepší výsledek. Těšíme se na rozhodující duel do Prahy. Díky divákům za super atmosféru.
60:00
59:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (3:7).
59:17
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
59:13
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Horák (2:7).
57:44
Vypadá to, že zápas je již v plné režii Bohemky. Pardubice se jen stěží snaží ještě spasit.
57:11
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
56:02
Pardubice se chystaly rozehrávat standartku, ale hra jim byla pozastavena, aby se posunula zeď. Jenže těsně před písknutím už rozehrály a napálily to přímo do rozhodčího. To mohlo bolet.
55:19
Pardubice hrají bez gólmana a využil toho Forman, který vystřelil na prázdnou branku. Tu však minul.
49:58
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:58
Je tu první přesilovka pro Pardubice, uvidíme, zda z ní dokáže něco vytěžit.
49:30
Drží se odložené vyloučení a na trestnou lavici půjde Buršík.
49:12
Žáček nahrál míček Buršíkovi...
47:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák bez asistence (2:6).
47:57
Na Bohemce je znát zvýšené sebevědomí a střílí tak již šestý gól.
46:34
I Prix se dopouští chyby, kdy namísto správné přihrávky trefuje protihráče.
45:55
Petržela zkusil "z voleje" bekhendovou střelu, ale Kratěk byl na ní připraven.
45:35
Šmíd nahrál přímo na florbalku Buršíkovi a ten může jít do útoku.
44:41
Šmíd mohl jít do velké šance, ale míček mu přeskočil čepel.
43:24
Slabý se zavěsil na Formana. Bohemka rozehrává.
39:43
Pardubice vypadají ztraceně, a tak jen vyhazují míček přes celé hřiště.
39:12
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:58
Nabuzený Žáček strčil do rozhodčího, který mu stál v cestě.
36:38
Po krátké pauze hra pokračuje. Haleš, snad už v pořádku, zůstává v brance.
36:16
36:16
A Bohemka přidává třetí gól v řadě. Haleš se v bolestech svíjí v brance.
36:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Štěpán Čuda (2:4).
36:01
Ani ne po 20 vteřinách přichází další gól od Bohemky.
35:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Horák (2:3).
35:43
Míček tak dlouho poskakoval před Halešem, až na 3. dorážku skončil za jeho zády.
33:52
Bohemka přišla o míček a ten skončil na florbalce Černého. Byl sám u branky hostí, ale míček mu nakonec z čepele utekl. Nezbeda.
33:17
Forman přesně nahrál nabíhajícímu Janovi Horákovi, ten ale přestřelil.
31:34
Prix z rozehrávky zakončil přízemní střelou jen do Kratěkových nohou.
31:11
Kratina těsně míjí Halešovu svatyni.
30:07
Czeszewski byl nyní shozen na zem, zatímco šel s míčkem na branku. Je z toho jen rozehrávka pro Pardubice.
29:46
Pardubice v 5.
29:28
Elicer si počkal až míček doskáče a vyrazil ho na druhou stranu hřiště.
27:43
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
27:43
U Pardubic se to s tresty jen sype. Bohemku čeká 4. přesilovka.
27:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Tomáš Pour (2:2).
27:09
Bohemka už svou třetí přesilovku využívá a znovu vyrovnává zápas. Haleš tuto střelu nemohl vůbec vidět.
26:17
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
25:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý bez asistence (2:1).
25:30
Černý přesnou a prudkou střelou posílá Pardubice znovu do vedení.
22:48
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:45
Slabý zkusil střelu rovnou ze standartky, ale tu Kratěk vyrazil.
22:36
Formanova střela letí vysoko nad branku.
21:39
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:43
Rozhodčí drží odložené vyloučení. Pardubice se provinily špatnou vzdáleností od rozehrávky, a tak Bohemku čeká první přesilovka.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 7:6
20:00
19:46
Pardubice zahájily poslední útočnou akci brzo, a tak mohla zakončovat nakonec i Bohemka. Vystřelil Filip Horák a Haleš jeho střelu vyrazil.
19:20
Probíhá poslední minuta 1. třetiny a Pardubice jsou na míčku.
17:43
Pertžela překvapil Bohemku nečekanou přihrávkou na Žáčka, Žáček ale posléze přestřelil.
16:07
Bohemka se pilně domlouvala na standartce, střela z ní pak ale skončila za mantinely.
15:10
Šmídovu dělovku Kratěk vyráží.
14:00
Formanova střela proletěla těsně nad Halešovou hlavou a míček skončil za mantinely.
12:13
Filip Horák se vzteká potom, co ho Vlasák nenápadně shodil na zem.
10:55
Teď se do strkanice přidal i Kaluža a Kratina tak skončil na zemi, přičemž se mu podařilo rozpojit mantinely. Aspoň se sběrači nenudí.
10:23
Žáček se vecpal před protihráče a ulovil tak dřív míček. Protihráč to nechtěl nechat jen tak, tak ho alespoň postrčil na mantinel. Pardubice rozehrávají.
09:28
Slabého střela proletěla těsně vedle branky hostí.
09:16
Šmíd dostal seknutí do florbalky, a tak mají Pardubice rozehrávku v rohu hřiště za soupeřovou brankou.
07:39
Pardubická obrana si nyní dlouho předává míček a přemýšlí, jakou lumpárnu na Bohemku vymyslet.
05:59
Žáčkovu střelu z otočky vůbec nikdo nečekal, ale letěla mimo.
05:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Buršík (1:1).
05:15
Ovšem Filip, protentokrát ale Horák, se již trefuje přesně.
04:30
Střela Filipa Formana letěla mimo, do rohu hřiště.
01:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (1:0).
01:55
Pomalou, ale výborně propracovanou akcí se Pardubice dostávají do vedení.
01:03
Žáček vyslal pěknou zadovku na Petrželu, ten strefil pouze Kratěka.
00:44
Přes 40 sekund si drželi domácí míček, nakonec ho však vlastní vinou zahráli do outu.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Jan Horák, Tomáš Otcovský, Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Adam Šmíd, Lukáš Kučera, Petr Černý, Lukáš Prix