2:1
2:1
1:5
- : -
branky (asistence): 12:24 Wojciech Malajka (Dominik Kaloč), 19:23 Wojciech Malajka (Michal Sládek), 26:37 Wojciech Malajka (Lukáš Homola), 36:39 Wojciech Malajka (Michal Sládek), 42:19 Wojciech Malajka (Denis Kubiczek)
branky (asistence): 09:49 Zbyšek Piták (Jan Faitenhanzl), 37:18 Pavel Šimeček (Matěj Havlas), 40:51 Zbyšek Piták, 44:11 Jakub Kerzel (Ivan Tomčo), 48:49 Ondřej Řezník (Zbyšek Piták), 55:17 Matěj Havlas (Marek Mochan), 58:35 Dalibor Švéda

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice 5:7
13. Wojciech Malajka, 20. Wojciech Malajka, 27. Wojciech Malajka, 37. Wojciech Malajka, 43. Wojciech Malajka - 10. Zbyšek Piták, 38. Pavel Šimeček, 41. Zbyšek Piták, 45. Jakub Kerzel, 49. Ondřej Řezník, 56. Matěj Havlas, 59. Dalibor Švéda; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 24 - Matěj Zloch 14; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:5;
60:00
Komentář k utkání trenéra Ostravy Petra Koutného: Zápas rozhodl větší důraz v předbrankovém prostoru, nasazení a chuť vyhrát. Byli jsme o kousek lepší, ale na to se nehraje, nicméně sezóna ještě nekončí a porveme se o třetí místo. Děkujeme divákům za podporu a Tatranu přejeme hodně štěstí do semifinále.
60:00
Komentář k utkání trenéra Tatranu Petra Jandy: Přestože jsme první třetiny strávili ještě ve vlaku a soupeř si zaslouženě vybudoval náskok, dokázali jsme zápas dovést do vítězného konce. Náš tým opět dokázal, že umí otáčet zápasy, jakkoliv se z počátku nedaří. Díky Ostravě za vyrovnaná utkání.
60:00
58:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda bez asistence (5:7).
58:35
Švéda uklízí míček do prázdné branky.
57:53
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:34
Malajka kličkoval, kličkoval, až se prokličkoval k faulu.
55:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Marek Mochan (5:6).
55:17
Tatran otáčí skóre ve svůj prospěch.
54:16
Hurta přes ruku mířil do zcela odkryté klece. Bohužel mu střela nesedla.
53:16
Krásná ukázka juniorského florbalu. Hra nahoru a dolů.
51:55
Zvoní tyč!!!! Martiniakově střele chybělo jen štěstí.
48:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Zbyšek Piták (5:5).
48:49
Řezník procedil míček mezi nohama Kolajty.
48:20
Kubiczek sám před brankou.... trefuje jen golmana.
47:37
Vyloučen hráč Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
46:17
Husťák nastřeluje tyč.
44:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Ivan Tomčo (5:4).
44:11
Tam už uklízečka nemusí, tam už je vymeteno! Kerzel vymetá pavučinky v brance téměř z poloviny hřiště.
42:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Denis Kubiczek (5:3).
42:19
Tentokrát z dorážky přidává další gól Malajka!
40:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták bez asistence (4:3).
40:51
Piták zasunul zpoza branky míček za Kolajtova záda.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 7-13
40:00
38:01
Malajka a skoro pátý gól, jak pro něj, tak pro Ostravu. Střelu ale zastavila tyčka.
37:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Matěj Havlas (4:2).
37:18
Heiser si nešťastně srazil gól do vlastní sítě.
36:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (4:1).
36:39
Dnes nám tu září polská hvězda!
36:00
Kubiczek málem zlomil břevno.
35:34
Ostrava se zatím nedostala do výraznější šance.
34:43
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
33:40
Kaloč s Martiniakem běželi 2 na 0. Kaloč zakončení vzal na sebe, ale se zlou se potázal.
30:28
Malajka nahazoval před branku na Sládka, ten trefoval z voleje, ale pro Ostravu bohužel mimo.
30:04
Spousta faulů a spousta nepřesností doprovází poslední čtyřminutovku.
26:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Lukáš Homola (3:1).
26:37
Tatran měl nespočet šancí v přesilovce, avšak Kolajta výbornými zákroky svůj tým podržel a Malajka je dnes prostě k nezastavení!
24:52
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády.
23:07
Pohlednou individuální akci předvedl Švéda, když se uvolnil u mantinelu a vyslal pumelici proti ostravské brance.
22:25
Kubiczek stál na konci krásné akce Ostravy. Zloch si ale poradil s jeho zakončením.
19:23
Malajka si cestou k velkému brankovišti hostí zadribloval před bránícím hráčem a poté poslal backhandem míček pod padajícím Zlochem do branky. Podle výrazu v Malajkovi tváři bych mohl říct, že to je pro něj rutina, ale mohu se mýlit. Každopádně Ostrava otáčí skóre!
18:01
Sládkovo klasické zápěstíčko letělo o kousek jinam, než by bylo záhodno.
16:45
Mikulok orazítkoval Zlochovo rameno.
13:45
Malajka mohl přidat další gól, ale tentokrát se fantastickým zákrokem připomněl Zloch.
12:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Dominik Kaloč (1:1).
12:24
Tak to byl věšák, to byl věšák! Malajka se napřáhnul z půlky a propálil vše co mu stálo v cestě!
11:19
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
09:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Jan Faitenhanzl (0:1).
09:49
Gólový účet utkání otevírá Piták přelobování Kolajty.
08:25
Nota zahrál na brankovou konstrukci.
08:01
Pěkná kombinace z pohledu domácích gól nepřinesla.
06:55
Střela z půlky vypadala nadějně. Dočkal se však gólu nedočkal.
06:35
Hurta míjí pravý horní roh Zlochovi branky.
05:54
Piták střílí těsně mimo.
04:03
Krásná akce, na jejímž konci stál Faitenhanzl. Helmou se podařilo Kolajtovi tečovanou střelu zneškodnit.
03:04
Lekce polského jazyka. Jeden z bratrů rozhodčích vysvětluje Malajkovi, jak by si v souboji rozhodně neměl počínat.
02:15
Míček proletěl kolem brankové čáry Ostravy.
01:00
Těžký zákrok si po střele Wojnara připisuje Kolajta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Ondřej Řezník, Jan Kerzel, Dalibor Švéda, Zbyšek Piták
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Richard Klimek, Wojciech Malajka, Michal Sládek, Lukáš Homola, Denis Kubiczek