1:0
4:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 16:19 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 21:53 Terezie Gálová (Tereza Chlupatá), 41:01 Michaela Kubečková, 42:12 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 50:12 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 59:58 Veronika Janáčková (Kristýna Chaloupková)
FBŠ Jihlava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Jihlava 6:0
17. Eliška Planková, 22. Terezie Gálová, 42. Michaela Kubečková, 43. Eliška Planková, 51. Eliška Planková, 60. Veronika Janáčková; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Petra Klečková 12 - Kateřina Holemářová 20; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra Jihlavy, Martina Kittlera: Po dvou slušných třetinách hráčky nepochopitelně změnily hru a soupeři dovolily v poklidu dohrát utkání. Těšíme se na odvetu.
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 89 Sabrina Moravcová, Jihlava - 68 Petrlíková Karolína
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Dnes nám to drhlo technicky a díky tomu jsme měli problémy s přechodem do útoku a s finální fázi. Snaha se nám upřít nemohla, ale spokojenost velká být nemohla. Ve třetí třetině už to začalo být lepší, a i díky tomu jsme zápas dokázali rozhodnout. Zítra to bude ještě těžké, soupeř se rozhodně sám od sebe nevzdá, ale věříme, že zítra zvítězíme a sérii ukončíme. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině 10:3, celkem 26:12
60:00
59:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Kristýna Chaloupková (6:0).
59:58
Ovšem povedl se jim pravý opak. Chybu v jejich rozehrávce využívá Janáčková
58:18
Vyloučen hráč Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
58:18
Hyršová svým faulem dává hostím možnost vymazat svou nulu na ukazateli skóre
57:47
Chaloupková se pokouší o kombinaci s Chlupatou
55:32
Maděrová hledala Hurníkovou před brankou neúspěšně.
54:28
Opět v šanci Planková ale tentokrát přestřelila
52:55
Šmahelová málem využila podklouznutí Gálové, ovšem ani ona Klečkovou nepřekonala.
51:47
A domácí mají stále chut útočit.
50:45
Hyršová obrala Klusákovou o míček a nastřelila břevno.
50:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Michaela Kubečková (5:0).
50:12
Kubečková našla před prázdnou brankou volnou Plankovou.
46:31
Jako první ve třetí třetině prověřuje Klečkovou aktivní Petrlíková
44:20
Hosté se zatím ve třetí třetině nemohou dostat do hry.
42:12
42:12
A i další střídání první formace končí gólem v síti Holemářové, tentokrát z hole Plankové.
41:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (3:0).
30:40
Teď se hra přelévá z jedné strany na druhou.
28:47
Janáčkové v rozhodující chvíli sjel míček z hole.
27:05
Po delší době nebezpečná akce hostí. Šlo o střelu z hole Petrlíkové
25:18
Hyršová našla volnou Zemanovou ale ta z první těsně minula.
24:34
Druhý gól domácích prozatím utlumil útočné nálady jihlavských
21:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Tereza Chlupatá (2:0).
16:19
Planková se trefila přesně na zadní tyč.
15:09
Vítkovice přesilovku nevyužívají.
13:09
Vyloučen hráč Aneta Lisová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.