0:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 04:04 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 12:04 Alexandra Glasová (Vlaďka Maděrová), 12:39 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 20:14 Michaela Kubečková (Denisa Hyršová), 49:20 Eliška Planková (Terezie Gálová)

FBŠ Jihlava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:5
5. Eliška Planková, 13. Alexandra Glasová, 13. Eliška Planková, 21. Michaela Kubečková, 50. Eliška Planková; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 24 - Viktorie Karasová 17; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:1;
70:05
TÍM LETOŠNÍ SEZÓNA JUNIOREK KONČÍ. MLADÝ TÝM UKÁZAL POTENCIÁL A SBÍRAL CENNÉ ZKUŠENOSTI DO DALŠÍ LET. DĚKUJEME VŠEM ODDÍLŮM ZA SPOLUPRÁCI A RODIČŮM A FANOUŠKŮM ZA PODPORU! DÍKY! #HOLKYzVYSOCINY
70:01
Komentář domácí trenérky (Anna Dvořáková):Týmům jako jsou Vítkovice se můžeme začít rovnat herně, až budeme stejně i trénovat. S podmínkami na Vysočině se nemůžeme měřit. S hráčkami, které mají zkušenosti z ženské Extraligy byl soupeř v obou zápasech lepší ve všem. Pro náš velmi mladý tým to však byly cenné zkušenosti do budoucna! Vítkovicím přejeme hodně štěstí v dalších bojích, dokud nenarazí na Chodov.
70:00
Komentář hostujícího trenéra (Tomáš Martiník):: 1/2 Dnes měl zápas opačný průběh než včera, dobře jsme začali, mělo to šmrnc, přesnost i finální zakončení. Postupem času se z naší hry přesnost vytrácela a přibylo hektičnosti, a spolu s důraznější hrou soupeřek, vypadal zápas vyrovnanější.
70:00
Komentář hostujícího trenéra (Tomáš Martiník): 2/2 Nicméně, zápas jsme měli pod kontrolou, kvalitu jsme ukázali a zaslouženě zvítězili. Děkujeme soupeřkám za zápasy, oba dva splnily naše představy, měly charakter ČF play off.
60:00
Střely ve III. třetice (celkem): JIHLAVA 7 (31) - VÍTKOVICE 5 (48).
60:00
59:59
A je konec.
59:00
Zbývá poslední minuta. Padne čestná branka?
56:57
Šulová skvěle vypíchla dvojici rytířek. Z brejku nebylo nic
56:36
Výborné momenty a individuální odvaha dostávají Vítkovice pod tlak. Šance se množí, ale branka je asi opravdu zakletá
55:44
Publikum žene domácí holky vpřed, nová energie je vidět i na hřišti! Bojujeme až do konce
55:20
Klusáková nadvakrát důrazně zpacifikovala soupeřky.
54:37
Petrlíková netrefila ideálně krosovou přihrávku
54:08
Ušáková teď volejbalově vytloukla v nouzi bloky a domácí tak zůstávají u míčku
53:03
Rychlý protiútok Vítkovic zastavuje až tyčka za zády Holemářové. Povedený blafák naštěstí nekončí v brance.
52:31
Vítkovice hrají v plném počtu, domácí s přesilovky vytěžily jen několik střel.
50:31
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:31
Domácí hráčky si zahrají přesilovou hru, hráčka č.20 se provinila blokováním hole. Snad se vrátí do hry po inkasované brance dřív než za 2 minuty.
50:00
Další šanci na poslední chvíli hasí Ušáková!
49:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Terezie Gálová (0:5).
49:20
Domácí obrana úplně zapomněla na Plankovou a ta nadvakrát překonává bezmocnou Holemářovou.
48:49
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:49
Domácí aktivita a převaha ve III. třetině donutila Tomáše Martiníka k odechovému času Vítkovic a uklidnění své družiny.
48:32
Lisové ve slibné šanci utíká míček
47:15
Kde se vzala tu se vzala obránkyně Klusováková na pravém křídle. Její střele chyběla jen větší razance.
46:20
Další dobré zachycení Nely Kotačkové, v zápětí Šmahelová "chytá" téměr jistou branku Jihlavy.
44:23
Domácí přeřadily na vyšší stupeň a rázem mají potíže i hostující hráčky.
44:12
Kubečková již poněkolikáté sama před Holemářovou. Káťa kryje i tento pokus.
43:11
Klusáková s Brossovou teď skvěle zakombinovaly, zpětnému pasu chybělo několik centimetrů. Škoda!
42:30
Lisová příliš dlouho váhala se střelou až o šanci přišla
41:43
Ušáková zkouší z dálky prolomit střelecké prokletí, zatím stále neúspěšně
40:30
Úvodní desítky vteřin patří domácím hráčkám, snad budou brzy odměněny za bojovnost
40:14
Kotačková chytá další nepřesný pas Vítkovic, škoda, že tyhle chyby dnes holky netrestají.
36:59
Další pokus Seemannové a opět jen do hole soupeřky.
35:48
Po těžkých úvodních minutách se domácí hra zvedla, domácí hráčky bojují a dokáží si připravit i nadějné akce. Bohužel na první branku Jihlavy v této sérii stále ještě čekáme.
34:45
Domácí publikum přidává a vše řídí zřejmě nemladší bubeník celé ligy :-)
34:17
Šmahelová nahazuje na branku, Kotačkové k teči chyběl jen malý kousíček
32:11
Pohotovou střelu bekhedem zkusila Seemanová, pokus však byl zablokován.
30:15
A nyní už je k vidění, nebo spíš k poslechu divácký souboj na tribuně. Nutno dodat že i zde vedoucí fanoušci Vítkovic
30:00
DNEŠNÍMU UTKÁNÍ PŘIHLÍŽÍ 68 DIVÁKŮ Z CELÉHO KRAJE, VŠEM DĚKUJEME ŽE VÁŽILI CESTU A PODPORUJÍ #HOLKYzVYSOCINY!
25:02
Gřemelová zachytává rozehrávku, za polovinu se však nedostala.
24:25
Vítkovice šance povzbudily nejen hráčky ale i hrstku ostravských fanoušků
23:43
Holemářová už má pětici zákroků v druhé části.
22:45
Domácí jsou v úvodu po velkým tlakem a jen ztěžka drží krok.
20:46
Petrlíková se dostala k dorážce, Karasová však zatím bezchybná a míček končí v její moci.
20:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Denisa Hyršová (0:4).
20:14
Vítkovice bleskurychle trestají chybu a Kubečková zvyšuje vedení Vítkovic.
20:00
Vyloučen hráč Terezie Brossová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Druhá třetina začně přesilovou hrou Vítkovic, domácí sestava se zapomněla v šatně...
20:00
Střely v I. třetině JIH 5 - VIT 10
20:00
I přes místy drtivý tlak Vítkovic ve druhé třetině padla jediná branka, a domácím zbývá 20 minut na zvrat utkání a prodloužení série. Recept je vcelku jednoduchý, je třeba probudit dřímající střelce a zaměstnat Karasovou.
20:00
19:59
Poslední vteřiny úvodní části, ve které Vítkovice rázně vykročily za postupem, domácí však ukázaly, že šance na zvrat jistě existuje.
19:21
A další zákrok Holemářové, dnes se jistě nudit nebude.
18:48
Na středu trestuhodně volná hráčka vítkovic, sama nevěří jak se svojí tutovkou naložila.
17:36
Domácí zakládají akci, ta však rychle končí ztrátou na polovině
17:26
Holemářová kryje další střelu
17:05
Šmahelová s Petrlíkovou opět v útoku, poslední minuty patří domácím hráčkám!
16:36
Petrlíková na dvakrát střílí, Karasová kryje. Kotačková se k odraženému míčku neprodrala.