0:4
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 18:33 Ondřej Bartoš (Vítek Pospíšil), 18:55 Ondřej Šorm (Jan Jaroš)
branky (asistence): 06:29 Lukáš Chalabala (Ivan Zajíc), 06:49 Tomáš Zubek (Michal Kundrata), 16:14 Tomáš Zubek (Michal Kundrata), 16:38 Jakub Haša (Lukáš Chalabala), 27:54 Martin Janeček (Michal Kundrata), 35:54 Jakub Haša (Martin Janeček), 44:34 Martin Janeček (Tomáš Zubek), 55:00 Michal Kundrata (Jiří Štěpánek), 55:12 Michal Kundrata (Jiří Štěpánek), 59:54 Martin Janeček (Tomáš Zubek)

FBC Liberec - PANTHERS OTROKOVICE 2:10
19. Ondřej Bartoš, 19. Ondřej Šorm - 7. Lukáš Chalabala, 7. Tomáš Zubek, 17. Tomáš Zubek, 17. Jakub Haša, 28. Martin Janeček, 36. Jakub Haša, 45. Martin Janeček, 56. Michal Kundrata, 56. Michal Kundrata, 60. Martin Janeček; rozhodčí: Josef Monzer - Tomáš Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Král 23, Ondřej Volejník 1 - Martin Vičánek 27; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Jakub Ježek): Rozhodlo neproměňovaní šancí a větší houževnatostí hostí. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na zítra.
60:00
Střely celkem: Liberec: 29 ; Otrokovice: 34
60:00
Komentář trenéra hostí (Michal Kvapil): Utkání začalo ve velmi vysokém tempu, které probíhalo celý zápas. Soupeř byl pro nás neznámý a nevěděli jsme do čeho jdeme. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas a těšíme se za zápas.
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Blažek Vojtěch ; Otrokovice: Kundrata Michal
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Otrokovice: 8
60:00
59:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Tomáš Zubek (2:10).
59:51
Hosté si první bod odvážejí domů.
58:43
Otrokovice trefují tyč.
58:20
Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.
55:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jiří Štěpánek (2:9).
55:00
55:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Volejník družstva FBC Liberec
53:59
Domácí se drží na polovině soupeře.
52:50
Vyloučen hráč Lukáš Chalabala družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
52:40
Máme tady odložené vyloučení. Výhoda pro Liberec.
52:21
Domácí mají početní výhodu.
51:30
Ševčík využil střídaní Otrokovic a přeběhl celé hřiště, jeho střela bohužel neskončila v bráně.
49:15
Domácí zvládli oslabení.
48:59
Štěpánkova střela hodně vedle Královy brány.
48:12
Za minutu trestu se nic vážného nestalo.
47:12
Vyloučen hráč Ondřej Šorm družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:22
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Martin Janeček (2:6).
34:25
Král měl se střelou od půlky menší nepříjemnosti.
33:41
Jaroš přeběhl skoro celé hřiště, ale jeho střela skočila v těle gólmana.
31:40
Liberec se snaží dostat k hostující brance, ale ve druhé třetině se mu to moc nevede.
30:10
Pěnička předvedl pěkný blok a nedovolil míčku, aby doputoval až do rukou Krále.
27:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (2:5).
27:54
Kundratovu střelu dorazil Janeček.
25:51
Teď diváci zde v hale vidí jeden faul za druhým.
18:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Jan Jaroš (2:4).
18:55
Teď tady máme dva slepené góly Liberce.
18:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Vítek Pospíšil (1:4).
16:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Chalabala (0:4).
16:38
Opět tu máme dva slepené góly hostů.
16:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Michal Kundrata (0:3).
13:50
Šorm čelil tvrdé střele.
12:15
Vičánek vyrazil střelu jednoho z libereckých hráčů.
12:03
Blažek se se svým bekhendem neprosadil.
11:29
Jarošova střela z dobré pozice byla zblokovaná.
10:44
Máme za sebou půlku třetiny a hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
08:36
Otrokovice přečíslení 3 na 2 nevyužily.
08:32
Šorm měl velikou šanci na vstřelení kontaktního gólu.
06:49
06:49
Otrokovice v rychlém sledu skórují.
06:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Ivan Zajíc (0:1).
06:21
Král měl nohu na správném místě.
05:07
Vičánek teď chytal míček jako horký brambor.
04:29
Otrokovice se perou o míček za libereckou bránou.
02:50
Ballatyho střela od mantinelu šla pouze do rukou Vičánka.
01:49
Hosté zahrozilx, jejich střela šla vedle tyčky a i mimo hřiště.
00:31
Ballatyho střela od půlky těsně vedle brány.
00:01
Úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Jakub Zdražil, Tomáš Zubek, Martin Janeček
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Adam Štěpán, Tomáš Ballaty, Jan Jaroš, David Šklíba, Ondřej Šorm