0:2
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 22:47 Ondřej Souček (Vojtěch Koudela), 51:11 Matyáš Velc (Vojtěch Koudela)
branky (asistence): 05:00 Daniel Riley (Lukáš Kovařík), 18:29 Jiří Mutínský (Jan Lang), 25:40 Lukáš Kovařík (Daniel Riley), 37:05 Ondřej Hurt (Daniel Riley), 51:46 Ondřej Hurt, 54:20 Lukáš Kovařík (Adam Drastich)

FbC Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:6
23. Ondřej Souček, 52. Matyáš Velc - 6. Daniel Riley, 19. Jiří Mutínský, 26. Lukáš Kovařík, 38. Ondřej Hurt, 52. Ondřej Hurt, 55. Lukáš Kovařík; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Matyáš Ludvík 26 - Patrik Zítka 35; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (1. část): Dnešní zápas jsme chtěli jednoznačně vyhrát a vrátit tak sérii play-off zpátky do Prahy. To se nám bohužel nepovedlo, udělali jsme několik laciných ztrát míčku při naší rozehře, ze kterých nás soupeř trestal. I přes spoustu vytvořených gólových šancí jsme již bohužel utkání nedokázali zvrátit.
59:59
Střely ve 3. třetině: HK 16:10 SPA (celkem 37:32)
59:59
Komentář trenéra domácích (2. část): Play-off a tato sezóna pro nás končí. Myslím, že se nemáme za co stydět, hráči udělali výkonnostní progres a tato sezóna je pro nás cennou zkušeností do budoucna. Jsme velmi rádi, že jsme u tohoto týmu po celou dobu této sezóny mohli pracovat. Díky za fér zápas a gratulujeme soupeři k postupu. Přejeme mnoho štěstí do dalších utkání.
59:59
Nejlepšími hráči zápasu jsou za Hradec brankář Matyáš Ludvík a za hosty Ondřej Hurt.
59:50
Zítka předvedl skvělý zákrok proti Kašparovi.
59:30
Sparta slaví, Hradci končí sezóna.
58:35
Dnes je tu atmosféra jako v kostele. Chybí tu buben Tomáše Haška.
55:00
5 minut do konce utkání, Sparta si zřejmě výhru pohlídá.
54:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Adam Drastich (2:6).
54:20
Ludvík si nyní vybral slabší chvilku když mu míček po střele Kovaříka prošel mezi nohama do branky.
53:40
Souček hledal před bránou Stružinského. K němu se míček po zásahu Zemana nedostal.
53:00
Fair-play gesto Sparty a Hradec může rozehrávat.
52:50
Souček mohl skórovat, zavlnila se pouze boční síť.
52:20
Mutinský v samostatném úniku Ludvíka nepřekonal.
51:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (2:5).
51:46
Hradecký Urban ukázkově nahrál Hurtovi a ten jeho chybu potrestal.
51:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vojtěch Koudela (2:4).
51:11
Koudela na Velce, Velc gól.
50:31
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
50:11
Do hry se dnes poprvé dostává Vojtěch Krejčí a hned rozehrál útočnou akci domácích.
49:50
Souhra Remeš-Hurt, Ludvík kryje.
49:20
Hradci se dnes opravdu nic nedaří.
48:00
Vlášek stejně jako Stružinský trefil pouze blokujícího Zemana.
47:33
Jasná sekera na Středu, rozhodčí zůstávájí v klidu.
47:14
Stružinského střela trefila pouze Hurta.
46:35
Domácí dělají vše pro to, aby vstřelili branku, trápí je koncovka.
45:30
Koudela šel zbytečně do dvou hráčů a ztratil míček. Mutinský na Ludvíka nevyzrál.
44:37
Hradec se ubránil.
43:34
Ludvík drží naděje domácích.
42:37
Vyloučen hráč Martin Šejvl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
42:37
Šejvl nás opět přišel pozdravit k pořadatelskému stolku.
42:18
Linhart pouze orazítkoval tyč Ludvíkovy svatyně.
41:10
Kolář z úhlu Ludvíka moc nevystrašil.
40:01
Sparta je 20 minut od postupu do další fáze play-off B, Hradec čelí konci sezony.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: HK 10:9 SPA (celkem 21:22)
39:11
Šejvl skvěle napadá rozehrávku Sparty.
38:40
Zítka neměl se střelou Vláška žádný problém a vyhazuje.
38:21
Koudela vylekal všechny zde u pořadatelského stolku, když svou holí Fatpipe bouchl do mantinelu.
37:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Riley (1:4).
37:05
Hurt získal míček, vytočil se a těsně za půlkou vyslal svůj projektil na Ludvíka, který neměl šanci.
36:20
Kašpar zachytil rozehrávku hostí, ale míček mu sjel z čepele. Zítka zůstává bez práce.
35:45
Hradečtí trpělivě při rozehrávce čekají na chybu hostů, zatím marně.
35:00
I tato přesilovka Hradce zůstává nevyužita.
34:33
Velc šel s Hegerem 2 na 1. Velc vylepšil střeleckou pozici pro Hegera. Zítka se stačil přesunout.
34:00
Velc minul branku Zítky.
33:32
Koudelova dělovka se otřela o jednoho z bránících hráčů za mantinel.
33:00
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
33:00
Výhodu zakončil střelou Velc do rukou Zítky.
32:20
Hradec má výhodu a bude hrát přesilovku. Nyní drží míček na svých hokejkách.
31:25
Před branku cpal míček Souček. Nic z toho.
31:12
Koudela se ocitl v útoku, ale byl faulovaný.
30:30
Velcovu střelu zblokoval Čermák.
30:07
Zdravím všechny pražské čtenáře u tohoto onlinu. Jaké je v Praze počasí? Tady je docela zima.
29:15
Urban na útočném výletě trefil tyč.
27:50
Sparta kontroluje hru.
25:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Daniel Riley (1:3).
25:40
Ani jsem nestačil zadat do onlinu vyloučení Součka a Sparta odskakuje do vedení o dvě branky.
25:37
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
24:30
Stružinský padá v souboji s Richtrem.
22:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Vojtěch Koudela (1:2).
22:47
Souček po nahrávce od Koudely konečně překonal brankáře Zítku
21:30
Velc zatím na hřišti nepředvádí to, co od něj každý očekává. Můžou za to dnešní 2 zápasy v dorostu kde si připsal 3 góly a 8 asistencí?
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: HK 11:13 SPA
19:44
Hra Hradce ja zatím nemastná neslaná. Snad do 2. třetiny vstoupí lépe.
18:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Lang (0:2).
18:29
Po ztrátě míčku kapitána Hegera si míček vzal Mutinský a zavěsil.
18:12
Hurtova střela do hrudi Ludvíka.
17:00
Čermák hledal před bránou Kováříka, ale ani ten netrefil míček.
16:49
Jirek hned po příchodu na hřiště spěchal do protiútoku, bránu však minul.
16:37
Jirek na hřišti.
15:55
Cross Velce na Liebicha, ten však promáchl.
15:20
Opět to nevypadá jako přesilovka..
14:55
Další přesilovka pro Hradec. Uvidíme, zda nám teď už domácí hráči něco předvedou.
14:37
Vyloučen hráč František Jírek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
13:50
Matyáš Ludvík dnes chytá po velice dlouhé době po jeho problémech s koleny, ale vůbec tomu jeho výkon neodpovídá, zabránil už několika tutovkám.
13:30
Ludvík nyní zachránil svůj tým od druhé branky.
13:04
Hradec po dlouhé době na půlce soupeře.
12:04
Hurt vystihl rozehrávku domácích, jeho střela však neskončila za zády Ludvíka.
11:10
Čermák vběhl na hřiště a Sparta neměla sebemenší problém tuto přesilovku ubránit.
09:40
Sparta i ve čtyřech je více nebezpečná než Hradec v pěti.
09:11
Přesilovku si zkusí i domácí.
09:10
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
08:32
Horák špatně seřídil mířidla a jeho střela pouze vylekala druhého brankáře Hradce Tomáše Buriana.
08:01
Sparta drží míček na svých hokejkách a usazuje se na půlce Hradce.
06:50
Domácí se snaží o rychlou odpověď.
05:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Lukáš Kovařík (0:1).
05:00
Riley propálil vše co mu stálo v cestě i s brankářem a využívá první přesilovku utkání.
04:48
Vyloučen hráč Martin Šejvl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:25
Na hřišti se zatím oba dva týmy oťukávají a čeká se na první chybu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Martin Remeš, Ondřej Hurt, Daniel Riley, Jan Kolář, Daniel Richtr
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Matyáš Ludvík; hráči v poli: Martin Šejvl, Johan Liebich, Matyáš Velc, Vít Heger, Dalibor Vlášek