1:2
2:1
5:1
- : -
branky (asistence): 03:15 Patrik Rozkovec (Sebastián Šlechta), 34:45 Štepán Švejda (Kryštof Lehečka), 38:05 Patrik Rozkovec (Sebastián Šlechta), 41:23 Patrik Rozkovec (Lukáš Netrefa), 48:05 Marek Korych (Daniel Goll), 52:50 Štepán Švejda (Marek Korych), 56:15 Kryštof Lehečka (Daniel Goll), 57:00 Marek Korych (Jakub Kárník)
branky (asistence): 08:11 Matyáš Weinstein (Zdeněk Bajnár), 11:14 Zdeněk Bajnár (Matyáš Weinstein), 32:30 Oliver Gold (Zdeněk Bajnár), 45:57 Tomáš Kadavý (Oliver Gold)

Technology Florbal MB - itelligence Bulldogs Brno 8:4
4. Patrik Rozkovec, 35. Štepán Švejda, 39. Patrik Rozkovec, 42. Patrik Rozkovec, 49. Marek Korych, 53. Štepán Švejda, 57. Kryštof Lehečka, 58. Marek Korych - 9. Matyáš Weinstein, 12. Zdeněk Bajnár, 33. Oliver Gold, 46. Tomáš Kadavý; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4 + Štěpán Zeman 5; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Marek Macík 22 - Kristián Konečný 24; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Nováka: "Pro nás dnes velice těžké utkání. Na hokejkách nám to nelepilo, bojovnost také chyběla. Jsem rád, že i přes to všechno jsme tento zápas zvládli ve třetí třetině otočit a zajistit si tedy postup do čtvrtfinále. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů."
60:00
Střely ve třetí třetině 9:7
60:00
Komentář trenéra hostí Ivana Hlásenského: "I přes dnešní zimu na hale jsme díky bojovnému výkonu na hřišti nechali vše. Děkujeme soupeři za výbornou sérii a celému týmu za sezonu."
60:00
59:44
Lehečka našel volného Golla, ten však zblízka na gólmana Buldoků nevyzrál.
58:52
Mack podržel domácí tým.
58:35
Lehečka faulovaný na středovém kruhu.
58:05
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva itelligence Bulldogs Brno na 5 minut za hrubost.
58:03
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
57:39
Kadavý pálil z první, míček ale poslal nad břevno.
57:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Kárník (8:4).
57:00
Kárník posunul míček po mantinelu na Korycha a ani on prázdnou branku neminul.
56:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Daniel Goll (7:4).
56:15
Lehečka si navedl míček na střelu a po zemi trefil prázdnou bránu.
55:29
Po střele Kotačky zvoní tyč domácí svatyně.
55:02
Timeout Technology Florbal MB
55:02
Kadavý zkoušel štěstí z osy hřiště, minul.
54:26
Bainer číhal na zadní tyči, střílenou nahrávku ale nedokázal dopravit na místo určení.
52:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (6:4).
52:50
Marek Korych prohodil míček na volného Švejdu, který svůj únik zakončil parádním blafákem.
51:13
Rozkovec nasadil jesličky hned dvěma Brněnským, pak se ale nedostal k míčku dostatečně včas, nedokázal tak zakončit.
50:59
Rozkovec se neprotáhl po mantinelu, načež fauloval obránce.
48:38
Sláma se před domácí brankou elegantní otočkou zbavil obránce a zblízka pálil, Macík připraven.
48:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Goll (5:4).
48:05
Gollova střela se odrazila od zadního mantinelu a Marek Korych doklepl míček do odkryté branky.
47:23
Útočný faul před domácím brankovištěm.
45:57
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Oliver Gold (4:4).
45:57
Kadavý náramně zavěsil míček do horního rohu, máme opět vyrovnáno.
45:40
Lehečka zblízka tlačil míček do branky, ale zasáhl při tom brankáře, což se samozřejmě nesetkalo s pochopením brněnských hráčů.
45:10
Marek Korych prověřil připravenost brankáře.
43:50
Netrefovu střelu zkrotil brankář Buldoků.
43:06
Na konci rychlé kombinace hledal Šlechta na ose hřiště Rozkovce, ten nedokázal pořádně zakončit.
42:34
Rozkovcova rána se od Netrefy odrazila za zadní hrazení.
42:05
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
41:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Netrefa (4:3).
41:23
Domácí nakonec přesilovku využili, Rozkovcova střela proklouzla pod brankářem do sítě.
40:28
Netrefa netrefil svou nahrávkou Kárníkovu čepel, přesilovková rozehrávka domácích krapet drhne.
40:00
40:00
Střely ve druhé části 11:9
40:00
39:33
Vyloučen hráč Štěpán Zeman družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
38:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Sebastián Šlechta (3:3).
36:57
Domácím se nedaří založit kvalitní útok. Ztráty balonků vedou k protiútokům hostí.
34:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Kryštof Lehečka (2:3).
32:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Zdeněk Bajnár (1:3).
29:44
Lehečka nahodil před branku Brna. Bek hostí nedovolil domácím zakončit.
28:21
Domácím se nedaří zakončit.
27:38
Netrefova nepřesná přihrávka startuje protiútok hostí. Útočník se daleko nedostal, zastavil ho aktivní Martínek.
26:57
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:39
Hejduk po faulu zůstává ležet na zemi.
24:52
Střela hostí končí za mantinelem.
21:02
Kárníkova střela zblokována kapitánem hostí, který okamžitě zakládá útok.
20:52
Tři dorážky na brankovišti hostí. Gól však nepadl.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav 10:9 Brno .
20:00
19:58
Do konce třetiny se nic zajímavého nestalo. Hosté si jen přihrávali na vlastní polovině.
18:12
Brněnský bek si udělal kolečko okolo Boleslavské branky. Vyhazuje zpět na vlastní polovinu a hosté zakládají útok.
17:37
Korych nahazuje na malé brankoviště, Kárník balonek minul. Následný protiútok hostí.
16:59
Brno faulem zastavilo útok domácích.
15:28
Rozkovec aktivně znepříjemňuje Brněnským bekům rozehrávku.
12:35
Hosté se pokoušejí založit útok. Obrana domácích vzdoruje.
11:14
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Zdeněk Bajnár, asistoval Matyáš Weinstein (1:2).
10:43
Netrefova střela těsně minula branku.
08:11
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Zdeněk Bajnár (1:1).
08:11
Máme vyrovnáno, Weinsteinova rána propadla Macíkovi na bližší tyč.
07:48
Lehečka se neprobil do palebné pozice.
07:33
Netrefova nahrávka před branku byla sražená do zámezí.
06:52
Vyhnánek faulovaný v rohu palubovky.
06:11
Šlechta se neprocpal přes dvojblok hráčů v oranžovém a navíc srazil míček za mantinel.
05:41
Zablokovaná rána ukončila další výpad brněnských florbalistů, ti se ale záhy dostali znovu k míčku
04:49
Útok Technologů táhl Rozkovec, hosté se ale ubránili.
03:15
03:15
Domácí svou první přesilovku využili, Šlechtovu krosovou náhru přetavil v úvodní branku Rozkovec.
02:43
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
02:08
Rozehrávku domácích hráčů řídí Goll s Rozkovcem, druhý jmenovaný to zkouší po pravé straně.
01:30
Hosté přestáli úvodní výpad Boleslavi a nyní se sami ženou dopředu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Matyáš Weinstein, Michal Pešák, Tomáš Kadavý, Oliver Gold, Zdeněk Bajnár
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Vojtěch Hejduk, Lukáš Netrefa, Patrik Rozkovec, Sebastián Šlechta