1:1
2:1
0:0
- : -
branky (asistence): 02:06 Liana Matěvosova (Adéla Zehrerová), 35:08 Lucie Chaloupková (Lenka Faltusová), 39:04 Petra Malecká (Karolína Vachušková)
branky (asistence): 04:36 Kamila Pravcová (Martina Indrová), 32:55 Martina Indrová (Kamila Pravcová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:2
3. Liana Matěvosova, 36. Lucie Chaloupková, 40. Petra Malecká - 5. Kamila Pravcová, 33. Martina Indrová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 29 - Karolína Krištofová 39; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala 1.část: Mockrát děkuji fantastickm divákům za neuvěřitelnou podporu ve STODOLE, kteří nás hnali za vítězstvím a byli našim 6.hráčem! Neuvěřitelné tatranské peklo, fantastický výkon a opět se ukázala síla TATRANU! Děkuji holkám za famózní výkon a mockrát jim děkuji, že to se mnou vydrželi až do konce, protože to stálo za to!
60:00
Tatran dokázal otočit sérii zpět ve svůj prospěch a ve třetí třetině ubránil jednobrankové vedení a tím si zajistil extraligovou příslušnost i v další sezóně. Židenicím přejeme hodně štěsní ve snaze o to samé v dalších sériích play down. Kapitolou samou pro sebe jsou neskuteční diváci, kteří rozhodně Tatranu k tomuto úspěchu výrazně pomohli.
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala 2.část: Teď k florbalu - 2 třetiny jsme plnili taktické pokyny a byli jsme lepším týmem na hřišti. Ve třetí třetině jsme trochu bojovali s představou o výsledku, ale nakonec jsme to zvládli a můžeme se radovat z vítězství a udržení extraligy. Díky moc realizačnímu týmu za pomoc a všem, kteří nám věřili. DĚKUJI TATRANE ZA TUTO SKVĚLOU ZKUŠENOST! MY JSME TATRAN A MY SE NIKDY NEVZDÁVÁME!
60:00
Komentář trenérky hostí Gabriely Úlehlové: Dnes jsme předvedly výborný týmový výkon, za který není co vytknout. Bohužel florbal se nevyhrává na krásu a tak zvedneme hlavy a vrhneme se do dalších bojů. Děkujeme divákům, kteří nás i dnes přijeli podpořit.
60:00
Počet střel ve třetí třetině Tatran 11 - Židenice 13
60:00
59:59
Míček zašlápnut v rohu a je to doma...Tatran je dál extraligový!!!
58:15
Že by příprava na hru v šesti od Židenic, nic jiného už jim asi nezbude.
58:00
Reková blokuje, ale v útoku hned ztrácí.
57:40
Brno se opět žene do útoku.
57:00
Poslední tři minuty, je to neskutečné drama.
56:46
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
56:46
Trenér Tatran potřebuje uklidnit své hráčky a vystužit defenzívu, Židenice naopak plánují útok za vyrovnáním.
56:16
Další obrovský závar před brankou Tatranu, který Drbalová ustála.
55:52
Nepovedená střela Léblové ze středu hřiště.
55:03
Léblová se pokusila vytočit okolo tyčky zpoza branky, Drbalová tam byla včas.
54:56
Faltusová a Kramperová ukazují jak se má blokovat.
54:13
Tatran opět přinává teč do outu.
54:11
Zblokovaná střela Rekové končí až za mantinelem na krátké straně.
53:58
Faltusová povolána k rozhodčímu a něco si od něj vyslechla.
53:29
Skvělý obranný zákrok Zeherové, teží z něj Reindlová, která je zastavena faulem.
52:43
Rozepře mezi Válkovou a Dundelovou řeší rozhodčí.
52:23
Reková ztrácí v obraném rohu a posléze fauluje Léblovou.
51:54
Další nebezpečná standartka Židenic. Skvělý blok Kramperové po střele Grufíkové A.
50:35
Na druhé straně Dundolová přesně ale ne tak prudce, aby měla Drbalová problém.
50:16
Malecké střela sjela.
50:00
Dnešnímu utkání přihlíží 154 diváků, kteří jsou fantastičtí a podporují své tábory.
49:50
Chaloupková D. se rozhodla pro průnik středem, nepovedl se.
48:45
Tatran vyrovnal hru, ale útoky Židenic mají drive a jsou stále nebezpečné.
48:09
Reková ze standartky do bloku. odražení míček poslala Zeherová vedle branky.
47:43
Židenice přehrály dokola míček přes celé pásmo Tatranu, střela od beka byla nepřesná.
46:53
Teď selhala před práznou brankou i Matěvosova po přihrávce Rekové.
46:18
Brno v obrovském tlaku, Tatran zachranuje Drbalová dvojicí zákroků.
45:49
Dundelová teď nezkrotila míček před úplně prázdnou svatyní Tatranu.
44:54
Matěvosova faulována v rohu. Z následného volného úderu povedená střela Vachuškové těsně vedle.
44:18
Faltusová na středu a ze vzduchu jenže mimo branku.
43:57
Nebezpečný volný úder naprvo od brankoviště obrana Střešovic zvládla.
43:52
Povedená střela Vývodové, ale Drbalová pozorná.
43:00
Matěvosova z výběhu mimo branku.
42:31
Rozehra Brna zblokována až na balkón.
42:07
Machů končí nedobrovolně na střídačce Tatranu.
42:01
Bekend Malecké do náruče Krištofové.
41:46
Vstup Židenic je výborný, ukazují že ještě mají energii, Tatran bude muset přidat.
41:10
Indrová teď vykoupala dvě "Tatranky" na třetí už si nepřišla.
40:32
Buly sice vyhrál Tatran, ale Židenice předvedly, že zvýší svou aktivitu a Drbalová v pernamenci.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině Tatran 13 - Židenice 8
40:00
Boj o záchranu pokračuje v plném proudu, oba týmy se snaží hrát aktivně a tvoří hru. Chvilku bylo na koni Brno, ale gól do šatny poslal do vedení pro změnu Tatran. Vývoj třetí třetiny je tak ve hvězdách, nebo spíše na obou týmech. Čeká nás gradace celé série, uvidíme, kdo bude nakonec skákat radostí a kdo schová své hlavy v dlaních.
40:00
39:42
Válková dnes obravdu bojoje a snaží se, tentokrát se její pokus mezi tři tyče nevešel.
39:04
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Petra Malecká, asistoval Karolína Vachušková (3:2).
39:04
Další z nepravidelných střídání Vachuškové přínáší Tatranu vedení. Její přihrávka do brankoviště se odráží od Malecké do sítě.
38:40
Matěvosova nahazuje z rohu před branku, Krištofová pohodlně sbírá.
36:54
Židenice teď ostřelují Drbalovou, ale nemohou zacílil branku.
36:22
Pospíšilová teď ohrozila vlastní gólmanku tečí nahození od Rekové.
35:08
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lucie Chaloupková, asistoval Lenka Faltusová (2:2).
35:08
Tak přeci Chaloupková srovnává skóre.
35:02
Z tlaku se vymynila Válková, Krištofová pozorná.
34:37
Brno gól nakopl a je teď aktivnější.
32:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Kamila Pravcová (1:2).
32:55
Indrové dorážka doplachtila až za bezmocnou Drbalovou.
31:38
Faltusová mimo, agilní Válková jen do brankářky.
31:02
Hra se teď přelévá ze srany na strany bez ohrožení branek.
29:25
Reindlová na Rekovou do běhu, ta se snažila vrátit Reindlové, pro to ale obrana hostí neměla pochopení.
28:56
Volný úder židenic skvěle odbráněn Tatranem.
28:10
Výběh Dundelové tlumí na svých nohou Drbalová.
27:20
Mošťková teď promáchla ve velké šanci u levé tyčky Tatranu.
26:27
Lob Zeherové sbírá na svou hruď Pravcová a zakládá útok Brna.
25:42
Malecká teď přiznala, že , míček šel do outu od ní.
25:10
Oba táýmy svá nekopletní oslabení zvládla, hrajeme zase 5na5.
24:14
První šance Židenic v přesilovce z hole Indrové končí na boční síti.
23:53
Faltusová využívá více prostoru, je však sražena u mantinelu.
23:10
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:10
Rekové faul ukončuje přesilovou hru.
22:55
První minutu přesilovky na míčku převážně Tatran, ale více než jednu dalekonosnou střelu to nepřineslo.
21:55
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:53
Odložené vyloučení a střela Chaloupkové do bloku.
20:54
Závar před brankou Židenic po střele Rekové. Reidnlová však míček z pod nohou obránkyň nevydolovala.
20:01
Úvodní buly vyhrává Tatran, Válková však posílá svou rozehrou míček do zámezí.
20:00
20:00
I přesto že se jedná o sedmé rozhodující utkání vidíme velmi aktivní hru od obou týmů s mnoha střelami a šancemi na obou stranách. Tempo a nasazení odpovídá důležitosti zápasu a diváci se zatím musí rozhodně bavit.
20:00
Počet střel v první třetině Tatran 18 - Židenice 10
20:00
19:18
Válková proběhla mezi napadajícími soupeřkami, ale střela z vlastní poloviny nebezpečná nebyla.
18:46
Krištofová neudržela nahození Kramperové, k dorážce se nikdo nedostal.
18:01
Poprvé na hřišti Vachušková, pro Tatran by bylo dobré, kdyby to nebylo naposledy.
17:25
I obrana Tatranu umí blokovat, tentokrát střelu Grufíkové P.
16:47
Nakonec zase jen střela do bloku a na druhé straně obrovská šance Dundelové, která neuspěla z očí do očí proti Drbalové.
16:27
postupná rozehrávka Tatranu.
15:40
Malecká ve vzduchu, píšťalky mlčí, asi po právu.
14:35
Zbytečná ztráta Tatranu v rozehrávce. Machů jim ale balónek solidárně vrací.
13:17
Bekend Vývodové ze středu hřiště udělal Drbalové více starostí než asi čekala. přesto stačila před dorážející hráčkou odkopnout do rohu.
12:38
Faltusová pod drobnohledem v rohu, přesto našla na ose Válkovou ta pálí mimo tři tyče.
11:23
Na druhé straně valná hromada před brankou Drbalové, která se nejlépe zorientovala a sbírá míček do své moci.
11:11
Válková kros na Maleckou, ta opět jen do bloku.
10:30
Oba celky točí převážně dvě lajny, proto má zatím hra oprabdu velké tempo.
09:38
Viplerová napravila své váhání a na poslední chvíli vypíchla míček Sejákové v nadějné šanci.
08:50
Brněnská defenziva předvedla další dva bloky, které byly základem rychlého protiútoku, Drbalová však připravena.
07:42
Faltusová přestřeluje prázdnou branku, po kombinaci Chaloupková, Malecká. Tohle se proměnit opravdu dalo.
07:26
Viplerové špatný kros, Machů se utopila ve vlastních kličkách.
06:54
Volný úder po faulu na Válkovou, střela Tatranu na branku však nedoletěla.
05:56
3na2 v poddání Brna řeší výborným obraným zákrokem Zeherová.
04:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Martina Indrová (1:1).
04:36
Malecká neustála ostřejší osobní souboj a Brno z toho vytěžilo vyrovnání po výběhu Pravcové a střele na bližší šibenici.
03:44
Válková nahodila na branku, kde clonila Malecká, ta se pokusila bekendem míček trefit, ale neúspěšně.
03:11
Brňanky se teď usadily v levém útočném rohu, více než faul na volný úder z toho ale nebyl.
02:06
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Adéla Zehrerová (1:0).
02:06
Povedený vstup do utkání v podání Střešovic zužitkovala Matěvosova, po pěkné křižné přihrávce od Zeherové.
01:45
Reková prověřila Krištofovou střelou od pravého mantinelu.
00:56
Na míček se dostalo i Brno, pokus o rychlý protiútok Dundelové končí v rohu hřiště.
00:25
V první útočné akci Tatran, střela Zeherové z půlky hřiště jen do bloku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lenka Novotná, Monika Léblová, Lucie Machů, Petra Grufíková
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Lenka Faltusová, Petra Malecká, Lucie Chaloupková, Anna Válková, Adéla Kramperová
00:00
Právě probíhá nástup obou celků, čekají nás týmové pokřiky a line-upy obou týmů.
00:00
Hráčky obou družstev jsou v plné přípravě na utkání a z koncentrace aktérek lze poznat, že dnes jde o více než další řadový zápas, ale o opravdové završení této série a o klid pro další rok.
00:00
Vítejte u online přenosu z rozhodující bitvy, která rozhodne o vítězi "války", jež si zajistí extraligovou příslušnost i pro příští sezónu. Zápasy této série přinesly opravdová dramata, obraty zápasů v posledních minutách, prodloužení i nájezdy a hlavně enormní nasazení všech hráček.
00:00
Oba celky už se odebraly do šaten pro poslední předzápasové pokyny a jistě proběhnou i motivační proslovy obou trenéských týmů.
00:00
Bohužel s sebou tato "válka" nese i řadu zraněných a zásahů zdravotníka, dokonce i výjezdů rychlé záchranné služby. Věřme, že dnes uvidíme hlavně florbal a o vítězi se rozhodne sportovně na tarketu Stodoly.