0:0
0:2
- : -
branky (asistence): 00:14 Kamila Pravcová (Petra Grufíková)
branky (asistence): 57:58 Žaneta Reková (Liana Matěvosova), 58:55 Adéla Kramperová (Žaneta Reková)

K1 Florbal Židenice - Únětická 12° Tatran Střešovice 1:2
1. Kamila Pravcová - 58. Žaneta Reková, 59. Adéla Kramperová; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 261; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 28 - Eliška Drbalová 27; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Vybírala: Dnes jsme přežili klinickou smrt a díky týmovému výkonu jsme se vzepřeli matchballu a sérii vracíme zpět do STODOLY! Děkuji fantastickým fanouškům, kteří nás hnali dopředu celých 60minut a v Brně nám udělali domácí atmosféru. Samozřejmě děkuji holkám za fantastický výkon, který opět ukázal, co znamená TATRAN, který umí v důležitých zápasech otáčet stav utkání.
60:00
Komentář trenér domácích Jiří Starý: Dnes jsme byli velmi blízko vítězství, chyběly dvě minuty. Na jeden gól se ale těžko vyhrává. Musíme zmobilizovat všechny síly na rozhodující zápas.
58:55
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Žaneta Reková (1:2).
58:55
Po tlaku hostí padají v krátkém sledu dva góly.
57:58
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Liana Matěvosova (1:1).
54:43
Židenice zkusili menší kombinaci, která však končí v rohu.
53:55
Krištofová si dává ťukec s Pospíšilovou. Domácí diváci se slabším srdcem radši odcházejí.
51:25
Série standartek Tatranu končí mimo.
50:26
Léblová na dvakrát nepřekonává Drbalovou
49:20
Mošťková to zkouší střelou ze střední vzdálenosti. Střela opět míjí bránu.
48:44
Krištofová jako zeď! Tatranku už to také zkoušejí z úhlů.
48:15
Další na zemi tentokrát je to ale Vachušková
47:57
Situace se velmi komplikuje a na zemí leží Sedmíková a slzy zatím tečou proudem
47:34
Židenice se pomalu ale jistě z tlaku vyprošťují.
46:45
Tatranky vytvářejí neuvěřitelný tlak na domácí rozehrávku.
46:26
Pospíšilová z vlastní půlky zkouší Drbalovou. Z utkání z nepřesností se stává utkání golmanek.
45:28
Drápalová podcenila míček dozadu a zachraňovat musel Krištofová mocným odkopem. V bráně ji zastoupila Pospíšilová. To je týmovost!
44:22
Novotná schovala střelu do víka. Drbalová stále jistá.
43:27
Indrová zkouší z úhlu. Drbalová kryje.
42:37
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:37
Židenicím se dostává daru ve formě faulu Faltusové. Dvě minuty na to zvýšit náskok.
41:13
Hostující Reková nahazuje balón, který téměř skončil v brance.
40:00
40:00
Střely K1 Florbal Židenice vs Tatran Střešovice 10:12
40:00
39:03
Vachušková těsně míjí bránu! Už se začínám asi opakovat, ale tvrzení si doporučuju ověřit na video on-linu
37:42
Indorvá ve svízelné situaci netrefuje odkrytou bránu.
31:29
Grufíková měla nádhernou šanci přidat Židenicím další gól, ale bohužel míjí branku
30:47
E. Smutná těsně míjí bránu. Přirovnání napínavé jak kšandy, je tady zbytečný minimalismus.
29:51
Lenka Novotná trefuje stolek! Že by vzkaz?
29:15
Stále se taktizuje víc a víc. Šancí je oproti předchozím zápasům opravdu po skrovnu.
26:22
Válková jen těsně míjí bránu. Židenickým fanouškům se zatajil dech.
25:19
Domácí přežili přesilovou hru. Tatranky však zůstávají ve vytaženém postavení a znepříjemňují rozehrávku Židenic
23:55
Přesilová hra spustila v hale opravdové Židenické peklo!
23:06
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:18
Prudkou střelu Léblové zastavila spojnice!
20:01
Začátek druhé třetiny je velmi dramatický
20:00
Střela do tyčky hráč Monika Léblová družstva K1 Florbal Židenice .
20:00
20:00
Střely za 1. třetinu Židenice : Tatran 6:10
20:00
18:59
A Faltusová dává vědět o svém návratu. Krištofová sebejistě kryje.
18:14
Léblová opět těsně míjí! Příště to snad padne.
17:34
Viplerová připomíná tvrdou hru Tatranu.
16:53
A opět se akce opakuje na druhé straně, ale Léblová jen těsně míjí konstrukci.
15:32
Vachušková z Tatranu testuje Krištofovou. A ta obstála!
13:55
Pokus o kombinaci ze Židenické strany. Tatran ale brání svědomitě.
12:33
A opět se akce opakuje i na druhé straně. Tentokrát ale pobídku nevyužívá P. Grufíková.
11:33
Tatran dva na jednoho a doplácí na sobeckost střelkyně. Stav stále 1:0!
10:48
Přesných přihrávek na obou stranách ubylo.
07:55
Obdobná záležitost na straně druhé.
07:24
Závar před domácí brankou. Naštěstí dopadl neměnnou skóre.
06:20
Hraje se opravdu ve vysokém tempu. Akce střídá akci, avšak bez finálního zakončení.
04:00
Domácí Grufíková P. testuje zase hostující golmanku.
03:00
Hostující Malecká jen těsně míjí domácí bránu.
02:23
Tatran se však nezalekl a vystrkuje růžky. Krištofová musela krýt dva jejich pokusy.
00:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Petra Grufíková (1:0).
00:14
Jako utrženej vagón! Kamila Pravcová rozbouřila domácí diváky přesnou ranou do levého horního rohu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Karolína Marko, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lucie Machů, Petra Grufíková, Lenka Novotná, Monika Léblová