1:2
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 19:34 Karolína Vachušková (Adéla Kramperová), 48:07 Anna Válková (Adéla Kramperová)
branky (asistence): 10:16 Kamila Pravcová (Tereza Mošťková), 14:31 Veronika Vývodová, 23:45 Kamila Pravcová (Petra Grufíková), 34:26 Monika Léblová, 55:53 Jitka Drápalová (Monika Dundelová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 2:5
20. Karolína Vachušková, 49. Anna Válková - 11. Kamila Pravcová, 15. Veronika Vývodová, 24. Kamila Pravcová, 35. Monika Léblová, 56. Jitka Drápalová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Tereza Humlová 6, Eliška Drbalová 10 - Karolína Krištofová 14; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: Náš úkol je teď vrátit sérii zpět do Prahy! Děkuji fanouškům za podporu.
60:00
Počet střel ve třetí třetině Tatran 6 Židenice 4
60:00
Komentář vedoucí týmu hostí Petry Prouzové: Z kraje utkání na nás dolehla nervozita, naštěstí se nám podařilo gólově odskočit, což nám vrátilo klid na florbalky. Pospícháme domů zregenerovat. Děkuji za utkání a skvělou atmosféru od obou fanouškovských táborů.
60:00
59:59
Matchball získávají Židenice a už v pátek mohu rozhodnout o své setrvání v extralize, Tatran určitě ješte zabojuje.
59:42
Nerosadila se ani Kramperová ve velkém brankovišti.
59:05
Individuální akce Vachuškové, dvě protihráčky přehrála, třetí trefila.
55:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Monika Dundelová (2:5).
55:53
Rychlý výpad po levém křídle zakončila Dundelová přesnou nahrávkou před branku na Drápalovou a ta už nepohla minout.
55:42
Reková vybojovala z rohu, do zakončení ji však obrana nepustila.
54:28
Nahození Sedmíkové sbírá ze vzduchu Krištofová.
53:35
Drbalová zůstala ležet v brankovišti o střetu s bojující dvojicí Dundelová a Kramperová.
52:54
Rozhodčí teď po vzájemné konzultaci odvolaly původní trest za špatné střídání, ani my na stolku jsme nepostřehly pro koho mělo být.
52:29
Válková nejprve napravila chybu Kramperové, pak přeběhla celé hřistě a trefila tyč.
50:52
Přibývají nám zde podrážděné reakce hráček po osobních soubojích.
50:00
Dnešnímu utkání přihlíží 72 diváků.
49:29
Zacloněná střela od půlky proskákala těsně vedele branky Drbalové.
48:58
Po srážce u mantinelu tu máme zranění jedné z hráček hostí.
48:07
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Adéla Kramperová (2:4).
48:07
Kramperová našla Válkovou, té sedla střela z první do šibenice bezmocné Krištofové.
47:51
Vachušková fotbalově na Chaloupkovou, ta jen do bloku.
46:49
Matěvosova ztrácí na půlce. Pravcová naopak předvádí parádní stahovačku a jen se štěstím teď Drbalová uržela míček před brankovou čarou.
45:44
Před Smutnou teď zívala opuštěná část branky Tatranu. V rozhodujícím okamžiku ji však míček sjel z čepele.
45:09
Chaloupková v nadějné pozici na ose hřiště míji branku Židenic.
44:03
Indrová z velkého úhlu jen do Drbalové.
43:01
Vachušková vystihla rozehru Brna, unikla po pravém mantinelu, ale přestřelila.
42:35
Další pokus o útok Tatranu končí ztrátou v rohu hřiště.
42:00
Ani jedno družstvo zatím nevystřelilo ve třetí třetine na branku. Vidíme boj o střední pásmo.
40:01
I poslední úvodní buly třetiny vyhrávají Židenice.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině Tatran 6 Židenice 7
40:00
Vstup do druhého dějství se povedl Tatranu, jeho hráčky dobře clonily gólmance hostí, postupem času však převzaly otěže jasně Židenice. Pomohly tomu hodně nepovedené přesilové hry, které měly Střešovice už tři. Skvěle zvládnutá oslabení však posadily na koně jejich soupeře.
40:00
39:45
Židenice kontrolují poslední minutu této třetiny s balónkem na svých florbalkách.
38:14
Zatím v pernamenci stále Drbalová, schovanou střelu od půlky reflexivně vyráží.
37:41
Tatranský kotel neúnavně podporuje své hráčky, nakopne je to k lepšímu výkonu?
37:05
Výběh Mošťkové zpacifikovala Drbalová.
36:23
Léblová osamocena na hranici brankoviště jen o kousek minula.
35:20
Drbalová ihned v pernamenci, sbírá míček z postranní síťky po další zblokované střele.
34:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Léblová bez asistence (1:4).
34:26
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Drbalová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice
34:26
Léblová se vytočila od mantinelu a prostřelila vše co jí stálo, nebo klečelo v cestě.
34:20
Tak ani do třetice.
33:40
Pokus o výběh Matěvosové zastaven faulem......Židenice posléze opět vyhazují.
32:50
Zatím nejlepší přesilovka Tatranu, který se usadil v útočném pásmu.
32:06
Vyloučen hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:17
Brno teď většinu času na míčku, Tatran zahrozil jen jedným rychlý protiútokem.
28:21
Vachuškové golfový úder jen mimo tři tyče.
27:58
Humlová opět zachranuje po střele Pravcová, zatím zlepšení opravdu nevidíme.
27:10
Máme tu druhou přesilovku Tatranu, bude povedenější než ta předchozí?
27:09
Vyloučen hráč Lucie Machů družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:54
Nebezpečná standartka Brna před velkým brankovištěm končí stelou mimo branku.
25:15
Židenice dávno v pěti a při chuti opět se tlačí do útoku.
23:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Petra Grufíková (1:3).
23:45
Další námaz a chladnokrevná bekendová klička v rovedení Pravcové. Humlová bezmocná.
23:24
Sedmíková hasí brejk hostí po nepřesné přihrávce zpoza branky.
22:21
Vyloučen hráč Eva Smutná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:21
Uvidíme první přesilovou hru. Smutná si nedala pozor na pravidlo 3metrové vzdálenosti od rozehrávky.
22:14
Opět Reková zaparkována v brankovišti a tentokrás se dostala i k té dorážce, ta končí na noze brankářky.
21:05
Chyba v rozehrávce Židenic, Vachušková netrefila zařízení.
20:50
Reková skvěle clonila před brankou, k dorážce Vachuškové střely se nedostala jen o kousek.
20:14
První útok prostřední části patří Brnu, Léblová faulována za brnakou.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině Tatran 4 Židenice 10
20:00
Zatím vidíme více boj než florbal, Tatran vyrobil mnohem více chyb a po zásluze je zatím o gól pozadu. Obrana Židenic je navíc velmi pozorná a kvalitně blokuje pokusy hráček Tatranu o střlebu.
20:00
19:34
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Adéla Kramperová (1:2).
19:34
Vachušková vyhrála osobní souboj na středu hřiště a nekompromisní pumelenicí o břevno vrací Tatran do hry.
18:55
Přetlačovanou v rohu vyhrála Malecká, našla krosem Matěvosovu, ta ale přestřelila.
18:10
Konečně pořádná středla od Sedmíkové, Krištofová si ji ale ve změti těl s jistotou našla.
17:24
Viplerové propagační nahození na branku Židenic šanci nemělo. Tatrau naprosto chybí střelba.
16:41
Grufíková teď vystřelila mezi nohama Válkové, míček byl však ztečován do zámezí.
15:44
Sedmíková teď hasí na poslední chvíli svou chybu v rozehrávce.
14:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová bez asistence (0:2).
14:31
Brandová teď na středu čekala tak dlouho na míček až ji předskočila Vývodová a míček pohotově zavěsila pod víko branky Tatranu.
14:12
Křižná přihrávna na Matěvosovu, ta minula branku.
13:40
Indrová se teď otočila přímo do Chaloukové a s bolestivou grimasou spadla na tarket.
11:55
Pokus Chaloupkové po přistrčení od Rekové opět zblokován pozornou obranu.
10:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Tereza Mošťková (0:1).
10:16
Dlouhý výhoz Humlové na Marko vystihla hráčka židenic. Následný rychlý protiútok s přehledem využilo duo Mošťková, Pravcová.
09:33
Střela Válkové od pravého mantinelu. Krištofová připravena.
08:55
Brno aktivně presuje nrozehru Tatranu, nutno podotknout, že často velmi úspěšně.
07:35
Viplerová v nadějné šanci, obrana její pokus zblokovala do zámezí.
06:54
Vachušková míčk nezasáhla hůl soupeřky ale cvakla pekně. Míček pro Brno.
05:34
Židenice se teď na delší dobu usadily v útočném pásmu. Resultuje z toho střela Grufíkové jen do Humlové.
04:10
Humlová efektně přímo do ruky lapila střelu Smutné z poloviny hřiště.
03:29
Chaloupková aktivním napadáním získává míček v rohu, nakonec svou soupeřku i zalehla, přesto míček pro Tatran.
02:25
Brandová blokuje střelu Dundelové....Brno se zatím více tlačí do koncovky.
01:30
První volný úder Tatranu na polovině Židenic končí jen odevzdaným míčkem.
00:58
Viplerová chybuje v rozehrávce, Humlová na svém místě.
00:15
První perfektní zákrok Humlové po střele Grufíkové ze středu hřiště.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lucie Machů, Petra Grufíková, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Petra Malecká, Hana Sedmíková
00:00
Obě družstva právě nastupují na hrací plochu, čekají nás týmové pokřiky a line-upy obou týmů.
00:00
Vítejte u online přenosu z 5.utkání play down extrligy žen, ve kterém se utkají domáci Tatran a hostující Židenice o výhodu matchballu v této sérii.
00:00
Předešlé zápasy přinesly vždy výhru domácího celku, bude tomu tak i dnes? Rovnež jako každá správná série má i tato už své příběhy a zápasy provází velké napětí a leckdy až přehnaná agresivita a zranění. Doufejme, že dnes uvidíme pořádný florbal v duchu fair play.