1:0
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 04:07 Eliška Zetková (Adéla Šibrová), 27:18 Karolína Franková (Kateřina Havlová), 38:12 Kateřina Havlová (Nikola Liberdová), 42:47 Eliška Zetková (Kateřina Havlová), 44:13 Nikola Liberdová (Eliška Zetková)
branky (asistence): 23:19 Monika Mikšíková (Barbora Hnátková), 32:06 Barbora Hnátková (Veronika Ištvánková), 40:09 Tereza Halaštová (Tereza Goláňová)

FBC Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 5:3
5. Eliška Zetková, 28. Karolína Franková, 39. Kateřina Havlová, 43. Eliška Zetková, 45. Nikola Liberdová - 24. Monika Mikšíková, 33. Barbora Hnátková, 41. Tereza Halaštová; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jolana Turoňová ? - Veronika Ištvánková ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:2;
44:59
Vyloučen hráč Monika Mikšíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:44
Timeout FBC Ossiko Třinec
44:13
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Eliška Zetková (5:3).
43:58
Timeout Florbal Vsetín
42:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Kateřina Havlová (4:3).
40:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Tereza Goláňová (3:3).
39:26
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
38:12
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Nikola Liberdová (3:2).
37:38
Vyloučen hráč Renata Jašková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
32:30
Vsetín se rozhodl stáhnout hru na 8 hráček a přineslo to své ovoce. Ve třetí minutě srovnává na 2:2 hráčka s číslem 3 Barbora Hnátková.
32:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Veronika Ištvánková (2:2).
30:00
30:00
27:55
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
27:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Kateřina Havlová (2:1).
23:19
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Monika Mikšíková, asistoval Barbora Hnátková (1:1).
20:00
Hra je stále vyrovnaná. Občas se objeví ojedinelé šance, nějaké střely od mantinelů, střely od obránců. Zápas zatím moc florbalové krásy nenabídl.
15:00
15:00
14:00
Ve druhé polovině periody začalo mít domácí Ossiko mírnější územní převahu. Vyloženou gólovku si žáden z týmu nevypracoval.
10:00
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. Vsetín měl sice více vyložených šancí, přesto se Třinci povedlo vsítit úvodní branku.
04:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Adéla Šibrová (1:0).