5:3
2:3
1:2
0:1
branky (asistence): 09:08 Michal Klápa (Miroslav Šnajdr), 13:44 Ondřej Vavro (Miroslav Horký), 14:30 Miroslav Šnajdr (Tomáš Oliverius), 16:36 Michal Klápa (Ondřej Vavro), 19:39 Michal Klápa (Marek Mandler), 23:24 Michal Zeman (Michal Klápa), 29:13 Michal Klápa (Marek Mandler), 54:53 Miroslav Horký (Jakub Černý)
branky (asistence): 01:00 Petr Hartman (Martin Skřivánek), 04:11 Martin Skřivánek (Ondřej Rychetník), 16:20 Jan Hanák (Lukáš Lanc), 29:29 Lukáš Lanc (Petr Hartman), 32:17 Petr Hartman (Michal Dolejš), 37:37 Ondřej Stuchlík (Jan Linhart), 47:22 Jan Linhart (Zbyněk Stuchlík), 52:08 Petr Hartman (Martin Skřivánek), 60:11 Jan Hanák (Zbyněk Stuchlík)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:9p
10. Michal Klápa, 14. Ondřej Vavro, 15. Miroslav Šnajdr, 17. Michal Klápa, 20. Michal Klápa, 24. Michal Zeman, 30. Michal Klápa, 55. Miroslav Horký - 2. Petr Hartman, 5. Martin Skřivánek, 17. Jan Hanák, 30. Lukáš Lanc, 33. Petr Hartman, 38. Ondřej Stuchlík, 48. Jan Linhart, 53. Petr Hartman, 61. Jan Hanák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 238; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 21 - Martin Dejmal 7, Jiří Buchta 16; po třetinách: 5:3, 2:3, 1:2, 0:1;
60:11
60:12
Komentář trenéra hostí Michala Pazdery: "Jsme rádi za zkušenosti, které jsme v této sérii získali. Byla to tvrdá, ale korektní série. Plná zvratů. Nepostoupil lepší tým, ale ten šťastnější. Děkujeme soupeři za celou sérii. Také našim fanouškům za podporu v celé sérii. Bylo důležité, že nám věřili i za nepříznivého stavu."
60:12
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "Gratulujeme soupeři k postupu, děkujeme za úžasnou pěti zápasovou sérii, která skončila prodloužením. Děkujeme věrným divákům za celou sezónu, celému realizačnímu týmu a nová sezóna začala."
60:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Zbyněk Stuchlík (8:9).
54:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jakub Černý (8:8).
53:10
Hosté to hrají hodně zkušeně
52:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (7:8).
50:30
Hra je opravdu vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu
48:18
Karlovarští se zatím ve třetí části nedostali k vážnějšímu ohrožení branky Vinohrad
47:23
Domácí špatně založili útok a z následné proti akce vyrovnává Linhart
47:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (7:7).
39:59
Domácím se druhá třetina povedla o poznání méně než ta první, za stavu již 7:3 polevili a nechali Vinohrady snížit na rozdíl jediné branky
37:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Linhart (7:6).
36:26
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
32:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Michal Dolejš (7:5).
31:10
Eckhardt teď vytáhl reflexivní zákrok jednou rukou
29:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Lanc, asistoval Petr Hartman (7:4).
29:14
Klápa dnes hraje výborný zápas a z otočky střílí již svou čtvrtou branku
29:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Marek Mandler (7:3).
29:13
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
24:25
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
23:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Zeman, asistoval Michal Klápa (6:3).
23:24
Vinohrady pouze odpálily míček, k němu se dostal Zeman a nenápadnou střelou prostřeluje Dejmala
19:40
Klápa vybojoval ztracený balonek a v podstatě z nulového úhlu vymetl šibenici a již během první třetiny kompletuje hattrick
19:39
18:36
Klápa se výborně vrátil a na závěr ještě dohrál Hanáka
16:37
Teď se nám s góly roztrhl pytel, nejprve Hanák se štěstím vyrovnal a v podstatě z další akce domácí opět odskakují zásluhou Klápy
16:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vavro (4:3).
16:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Lukáš Lanc (3:3).
15:30
Jaroš tečoval těsně nad branku
14:31
Oliverius výborně vybojoval balonek a poté ho posunul na Šnajdra, který se nemýlí
14:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Tomáš Oliverius (3:2).
13:45
Vavro naskočil z trestné lavice a okamžitě střílí branku
13:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Miroslav Horký (2:2).
12:39
Novotný teď výborně zaklekl
11:37
Vyloučen hráč Ondřej Vavro družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
10:31
Nyní se hraje bez větších šancí
09:09
Šnajdr vyoálil, jeho střelu vyrazil Dejmal pouze ke Klápovy a ten střílí gól
09:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Miroslav Šnajdr (1:2).
08:28
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:47
Linhart teď netrefil odkrytou klec
06:36
Jaroš výborně napadá
05:24
Domácím se zatím vůbec nedaří, Vinohrady je teď zavřely na jejich polovině a Eckhardt musel vytáhnout hezký zákrok
04:12
To není dobrý začátek, Skřivánek dorazil balonek za bezmocného Eckhardta
04:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Ondřej Rychetník (0:2).