0:2
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 28:29 Jonáš Kůra (David Medek), 54:33 Jakub Andrle (Tomáš Brom)
branky (asistence): 00:22 Daniel Fokt (Petr Pastor), 16:59 Erich Kellermann (Ondřej Šarša), 31:56 Erich Kellermann (Petr Linc), 43:26 Ondřej Kopp (Lukáš Fiala), 45:08 Vít Andrle (Ondřej Kopp)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Chomutov 2:5
29. Jonáš Kůra, 55. Jakub Andrle - 1. Daniel Fokt, 17. Erich Kellermann, 32. Erich Kellermann, 44. Ondřej Kopp, 46. Vít Andrle; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Filip Kejík 26 - Jan Vlček 31; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Opět jsme nezachytili začátek utkání. Zápas měl podobný scénář jako celá série. My jsme šance nedávali a soupeř po našich chybách ano. Snažili jsme se utkání otočit to se nám však nepovedlo. Děkujeme za pěknou sérii a gratulujeme. My se budeme připravovat na další zápasy.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Dnes opět další vysilující utkání, ve kterém jsme byli efektivnější než soupeř. Ani pro jeden tým bohužel sezóna nekonči, soupeři přejeme hodně štěstí do dalších bojů a my se musíme připravit na další sérii. Děkujeme fanouškům kteří nás přijeli podpořit.
56:25
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
55:09
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
55:09
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Andrle, asistoval Tomáš Brom (2:5).
52:44
Timeout Florbal Chomutov
45:08
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
45:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (1:5).
43:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Lukáš Fiala (1:4).
40:00
40:00
37:37
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
31:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Petr Linc (1:3).
28:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval David Medek (1:2).
20:00
20:00
16:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Ondřej Šarša (0:2).
00:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Jiří Bláha, Tomáš Brom, Matěj Hronek, Jakub Marek