2:1
2:0
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 17:44 David Chvosta (Jan Vaníček), 28:07 David Chvosta (Jan Staněk), 38:55 David Chvosta (Lukáš Pluskal), 42:55 Jakub Mikeš (Tomáš Mareš), 59:39 Jan Staněk (David Chvosta)
TJ Turnov
branky (asistence): 03:35 Tomáš Vitásek (Vojtěch Palatínus), 18:48 Jan Grmolec (Jakub Janoušek), 33:36 Tomáš Vitásek (Jan Grmolec)

FbC Strakonice P.A. - TJ Turnov 5:3
18. David Chvosta, 29. David Chvosta, 39. David Chvosta, 43. Jakub Mikeš, 60. Jan Staněk - 4. Tomáš Vitásek, 19. Jan Grmolec, 34. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Vaníček 18 - Luděk Horáček 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:0;
60:00
Domácí Trenér Mikeš: Zacatek dnesniho zapasu jsme nezvladli, zacali jsme hrat az od pulky te druhe. Nakonec si myslim ze jsme zaslouzene vyhrali. Diky divakum za podporu.
60:00
Trener hosti Marks: Podobny zapas jako prvni v Turnove, hraci neplnili to co jsme si rekli pred zapasem. Musime se dat dohromady abychom privezli paty zapas zpet do Turnova.
60:00
59:40
Turnov nevyuzil standartni situaci, ze zdi dlouhym lobem trefuje Stanek prazdnou branku
59:39
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (5:3).
59:32
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
51:05
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:23
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
47:51
Po faulu Novaka Turnov ve vyhode...
47:09
Hra zpet pred Vanickem
46:33
Bucok ted netrefil lrazdnou branku, asi uz po druhe ...
45:40
Turnov pridava na aktivite! Snazi se vyrovnat vysledek!
42:56
Po dlouuuuuuuuuuuuuhé dobe vidime promenenou presilovku Strakonic!
42:55
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Tomáš Mareš (4:3).
41:58
Trestné střílení družstva FbC Strakonice P.A. neproměnil David Chvosta.
41:58
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
38:56
Chvosta dokoncuje svuj hattrick, dostal krasnou prihravku od Pluskala a presnou strelou prekonal brankare soupere
38:55
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Lukáš Pluskal (3:3).
33:37
Vitasek si vzal balonek na standartcr a vymetl roh Vanickovi branky!
33:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Jan Grmolec (2:3).
32:27
Zapas zacina pripominat hru hodnou Narodni lize!
30:17
Strakoničtí zařadili druhy rychlostní stupen a jsounv tlaku!
28:07
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (2:2).
28:07
Stanek na Chvostu a ten z mezikruží pálí přesne!
26:42
26:23
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
26:23
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
26:23
Backhandovou kličku Sekyry Vaníček vychytal!
26:22
Palatinus v uniku, domácí Mareš hasí faulem
25:10
O zajimavosti dnesniho zapasu muze vypovidat to, ze zapisovatel lovi holuby v nose a pritom sleduje na CT1 porad Sama doma!
23:18
Sekyra Sam pred Vanickem neuspel!
22:15
Dva hraci Turnova se srazli, zdravotnik pohotove zasahuje, vse dobre dopadlo oba hraci pokracuji ve hre.
19:46
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
18:49
Grmolec za brankou predvedl rychle ruce a zasunul za Vanicka
18:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Jakub Janoušek (1:2).
17:45
Vanous vyhodil dlouhy balonek, ten z prvni posila Chvosta do branky
17:44
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Vaníček (1:1).
11:46
Minuta presilovky a pryc a jen jedna strela strakonic, s tou si brankar hrave poradil
10:37
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:43
Po strele Kresaka zvoni tyc!
09:00
První florbalová akce zápasu v podání Strakonic! Strela Housky se mezi tyce nevesla