1:6
2:5
1:6
- : -
branky (asistence): 07:38 Ondřej Dvořák (Tomáš Fryšavský), 28:54 Pavel Procházka (Ondřej Dvořák), 37:20 Roman Mach (Jaroslav Dufek), 51:14 Tomáš Trentin (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 00:05 Tomáš Pešek (Martin Mühlfait), 02:52 Tomáš Rezek (Martin Mühlfait), 05:20 Patrik Kučera (Lukáš Roztočil), 14:33 Jan Sláma (Jakub Kocour), 17:31 Jan Sláma (Jan Suchý), 18:46 Martin Mühlfait (Tomáš Rezek), 20:56 Jan Suchý (Patrik Kučera), 27:57 Martin Mühlfait (Jakub Mareš), 28:02 Pavel Procházka (vlastní branka), 32:23 Jakub Kocour (Tomáš Pešek), 36:39 Jakub Mareš (Tomáš Pešek), 42:09 Patrik Kučera (Jan Suchý), 42:54 Jakub Mareš, 43:13 Patrik Kučera (Jan Sláma), 43:47 Patrik Kučera (Jan Suchý), 48:46 Jan Sláma (Jaromír Čermák), 54:29 Patrik Kučera (Jan Suchý)

ASK Bystřice n.P. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:17
8. Ondřej Dvořák, 29. Pavel Procházka, 38. Roman Mach, 52. Tomáš Trentin - 1. Tomáš Pešek, 3. Tomáš Rezek, 6. Patrik Kučera, 15. Jan Sláma, 18. Jan Sláma, 19. Martin Mühlfait, 21. Jan Suchý, 28. Martin Mühlfait, 29. Pavel Procházka, 33. Jakub Kocour, 37. Jakub Mareš, 43. Patrik Kučera, 43. Jakub Mareš, 44. Patrik Kučera, 44. Patrik Kučera, 49. Jan Sláma, 55. Patrik Kučera; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4; využití: 3:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Sláma 18 - Martin Frühbauer 31; po třetinách: 1:6, 2:5, 1:6;
60:02
Komentář domácího trenéra : Zápas v plné režii našeho sopeře, od první do poslední minuty byl soupeř florbalovější a aktivnější a zaslouženě vyhrál. Přejeme soupeři hodně štěstí do baráže. Děkujeme divákům za podporu po celou sezónu. Toť vše.
60:01
Komentář hostujícího tretéra : Děkujeme za férové utkání, za super pořádání a divákům za pozornost. Teď nás čeká těžší soupeř.
60:00
59:59
Celkový počet střel ASK Bystřice nad Pernštejem 35: TJ Sokol H. Brod 35.
58:40
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
56:57
Hosté dohrávají zápas v poklidném tempu.
56:11
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
55:09
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení a hosté hrají bez brankáře.
54:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jan Suchý (4:17).
54:27
Je to pořád skoro to samé. Nahrávka do prázdné brány.
51:14
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Ondřej Dvořák (4:16).
51:13
K vyrovnání tohoto zápasu potřebujeme ještě 12 přesilovek.
50:30
Mazánek orazítkoval tyčku.
49:15
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
48:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jaromír Čermák (3:16).
48:02
Tento zápas sleduje 23 diváku, jeden divák přes videohovor a jeden pes.
47:01
Fryšavský si počkal na přihrávku od Dvoráka, ale přihrávka se k němu nedostala.
44:59
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Jakub Mareš.
44:59
Vyloučen hráč Tomáš Fryšavský družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za blokování hokejky.
43:47
43:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jan Sláma (3:14).
43:12
Série přečíslení, ke kterým se dostává hostující tým.
42:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš z trestného střílení (3:13).
42:09
42:08
Znovu stejná chyba v obraně domácích.
40:41
Paleček s Trentinem tak dlouho kombinovali před bránou, až nakonec balónek letí daleko od brány.
40:01
Buly do poslední třetiny vyhrává tým hostů.
37:20
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach, asistoval Jaroslav Dufek (3:11).
37:19
Bystřice těží ze zmatku před hostující bránou a snižuje náskok.
37:02
Mareš se štěstím zvětšuje hostům vedení.
36:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Tomáš Pešek (2:11).
33:33
Hosté nechtějí dovolit Bystřici vystřídat.
32:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Tomáš Pešek (2:10).
31:56
Paleček zachytává letící balónek a dává bystřici čas navíc.
31:04
Zmatek před domácí bránou, kterému zabraňuje Mach dlouhým balónkem přes celé hřiště.
31:00
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
28:54
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Pavel Procházka, asistoval Ondřej Dvořák (2:9).
28:53
Dvořák dáva přihrávku vzduchem a Porcházka doklepává do brány.
28:17
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
28:02
Vlastní branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Pavel Procházka (1:9).
27:59
Znovu osamocený domácí bránkář.
27:57
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Jakub Mareš (1:8).
22:01
Mazánek vyslal tvrdou střelu, bohužel jenom na hruď hostujícího brankáře.
20:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Patrik Kučera (1:7).
20:55
První střela třetiny a hned branka.
20:01
Buly do druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Celkový počet střel po 1. třetině ASK Bystřice n. P. 13: TJ Sokol H. Brod 11.
18:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Rezek (1:6).
18:45
Mühlfait si počkal, až se mu Sláma položí a poté neměl moc práce zvýšit náskok další brankou.
17:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (1:5).
17:30
Sláma si počkal na prázdnou bránu.
14:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jakub Kocour (1:4).
14:32
Čistý průstřel od poloviny hřistě.
13:52
11:52
Procházka zastavuje poskakující balońek na brankové čáře.
07:38
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Fryšavský (1:3).
07:37
Rychlá kombinace mezi třemi domácími hráči.
06:39
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Lukáš Roztočil (0:3).
05:19
Propad na domácí polovině a střela do prázdné brány.
04:33
Domácí zkouší střely od poloviny hřiště, bohužel jenom do postavených hostujících hráčů.
02:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Martin Mühlfait (0:2).
02:50
Hosté nedávají domácím se jakkoliv prosadit.
00:06
Hosté se rychle dostávají do jedno brankového vedení.
00:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Martin Mühlfait (0:1).
00:02
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává hostující tým a hned se jde do protiútoku.
00:01
Dobrý podvečer. Vítám vás na dnešním On-line přenosu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Tomáš Rezek, Jakub Mareš, Tomáš Pešek, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Matěj Sláma; hráči v poli: Pavel Procházka, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák, Petr Paleček