2:2
2:3
4:3
1:0
branky (asistence): 06:59 Vilém Vopelák (Aleš Limberg), 14:26 Aleš Limberg, 28:57 Lukáš Pardubský (Marek Pačmag), 36:42 Martin Odlas (Erik Štěrba), 52:46 Vilém Vopelák (Jan Odlas), 55:11 Erik Štěrba (Martin Žemlička), 56:08 Martin Žemlička (Erik Štěrba), 57:21 Martin Odlas (Martin Žemlička), 62:51 Martin Žemlička (Erik Štěrba)
branky (asistence): 02:22 Lukáš Malý (David Štěpka), 19:15 Lukáš Malý (Radek Hanák), 21:30 Lukáš Froněk (Václav Staněk), 26:56 David Štěpka (Jan Procházka), 39:18 Václav Hejplík (Lukáš Malý), 41:42 Jan Procházka (Lukáš Malý), 46:55 David Štěpka (Radek Hanák), 49:25 Ondřej Šimek (Václav Staněk)

FBC DDM Kati Kadaň A - FBC Štíři Č. Budějovice 9:8p
7. Vilém Vopelák, 15. Aleš Limberg, 29. Lukáš Pardubský, 37. Martin Odlas, 53. Vilém Vopelák, 56. Erik Štěrba, 57. Martin Žemlička, 58. Martin Odlas, 63. Martin Žemlička - 3. Lukáš Malý, 20. Lukáš Malý, 22. Lukáš Froněk, 27. David Štěpka, 40. Václav Hejplík, 42. Jan Procházka, 47. David Štěpka, 50. Ondřej Šimek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 37 - Radek Kulhan 31; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:3, 1:0;
62:51
62:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (9:8).
62:51
Komentář trenéra domácích: Hra trvá 60min a když váš tým šlape můžete i prohrávat třeba o 4 góly...Myslím že nám to s kolegou Jakubem Solarem vyšlo úplně bravůrně, důležitý je neskládat zbraně. Děkujeme našim hráčům, nejlepším divákům a soupeři, zítra to nebude zadarmo....Vesmír je stále s námi hawk :)
62:51
Gooooooool.....
62:51
Komentář trenéra hostí: Rozhodlo to, že jsme spálili golovku na 9:4, zítra se vrátíme silnější.
62:51
Kadaň odvrátila matchball a uvidíme se tu zase zítra.
62:21
Kadaň zde má 270 fanoušků, Budějovice pouze 2
61:12
Janúšek teď byl poslední překážkou před postupem Budějovic do finále, ale odolal.
60:40
Kadaňští fanoušci fandí, fandí a vypadá to že nikdy nepoleví.
58:40
Hejplík naštěstí pro domácí netrefil odkrytou bránu.
57:30
Kadaňská vlna se přelila přes břeh vyrovnání a míří na České Budějovice.
57:21
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Martin Žemlička (8:8).
56:42
Domácí fanoušci očividně ženou Katy dopředu, a to výrazně.
56:17
Kadaňská mexická vlna se pomalu přelévá přes pobřeží vyrovnání.
56:08
55:15
Domácí to navzdory stavu utkání rozhodně ještě nevzdávají.
55:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (6:8).
54:02
Vopelák to zkoušel z vytočení, ale Kulhan byl na svém místě.
52:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jan Odlas (5:8).
52:46
Vopelák utekl obráncům a dává svého druhého góla.
52:23
Hra se teď celkem uklidnila.
49:30
Po velmi nadějném začátku to vypadá, že domácí opět prospí 3. třetinu, jak už bývá u domácích zvykem.
49:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Václav Staněk (4:8).
48:25
Šulc neuvěřitelně čistě obral budějovického útočníka před bránou.
46:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Radek Hanák (4:7).
46:55
Domácí Prokop zaspal a přiblížil tak hosty k postupu do finále.
46:43
Žemlička fauloval Havelku a na míčku jsou zas hosté.
45:33
Oba týmy se snaží zůstat na míčku, ale moc se jim to nedaří, míček pořád střídá majitele
43:57
Pačmag zakroužil hokejkou ve vzduchu kolem míčku, ale míčku se nedotkl
42:32
Domácí nasadili i mladé hráče.
41:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Lukáš Malý (4:6).
39:40
Když se do toho Vopelák opře, soupeř nebít zdi doletěl snad až na druhou polokouli.
39:38
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Lukáš Malý (4:5).
39:18
Hejplíkova střela od půlky doplachtila až do domácí brány.
38:20
Šulce těsně před brankou obral Šimek
37:36
Hraje se dvakrát rychleji než v první části.
36:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Erik Štěrba (4:4).
36:42
Kombinace Štěrba - Odlas končí krásným golem.
35:32
Hanuš nedokázal proměnit velikou šanci.
33:35
Utkání zase nabírá na grádách.
32:35
Chládek odnesl Hejplíkovu hokejku až za svoji bránu, rozhodčí ale jsou v klidu.
31:15
Hosté teď hráli v 6, ale naštěstí pro ně nehráli s balonkem.
30:28
Hra se přerušuje, Bíca zůstal po souboji ležet na zemi, ale po chvilce se zvedá a odchází na střídačku.
28:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Marek Pačmag (3:4).
28:57
Pardubský teď posunul domácí blíže k vyrovnání.
28:11
I hosté si zkusí hru ve 4.
28:09
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:16
Domácí to teď budou mít velice obtížné.
26:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Jan Procházka (2:4).
26:33
Utkání je velmi vypjaté.
24:45
Dnešní utkání přitáhlo neuvěřitelných 270 diváků, což je kadaňský divácky rekord této sezony. Děkujeme!
23:49
Štěrba dokázal čistě obrat Šimka.
22:37
Vopelákova střela nad.
21:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Václav Staněk (2:3).
21:30
Hosté z protiútoku obracejí zápas na svoji stranu.
21:08
Hraje se výhradně na polovině hostí.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Kadaň - 7 Č.Budějovice - 14
19:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Radek Hanák (2:2).
19:15
Domácí fanoušci strnuli a je vyrovnáno.
18:44
Hanuš teď efektivně poslal k zemi jednoho z hostí a následuje standartka nebezpečně blízko domácí bráně.
17:38
Domácí dnes vědí, že jim jde úplně o všechno, a tak do všech souboj jdou úplně naplno.
16:20
Domácí fanoušci tu vytvářejí bouřlivou atmosféru.
15:11
Odlas M. dal sice góla, ale podle rozhodčích hrál vysokou hokejkoiu.
14:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg bez asistence (2:1).
14:26
Domácí snaha se vyplatila a domácí jdou do vedení
12:59
Domácí držejí míček už skoro 3 minuty
11:09
Hosté zkoušejí napadat za bránou domácích, ti jim ale míček nechtějí za žádnou cenu půjčit.
09:44
Janúšek se dnes rozhodně nebude nudit.
09:00
Domácí se zatím výborně brání.
07:45
Vyloučen hráč Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za blokování hokejky.
07:45
Domácí si teď zahrají ve 4.
06:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Aleš Limberg (1:1).
06:59
Vopelák nejprve zlomil soupeři hokejku, a pak ještě vstřelil gól.
05:04
Hraje se nahoru-dolu.
03:51
Pardubský i v polopádu dokázal vystřelit, ale nic z toho není
02:54
Havelka dokázal zavařit před Janúškovou brankou, ale ten pouze jednobrankový náskok dokázal uhájit.
02:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval David Štěpka (0:1).
02:22
A hosté jdou do vedení.
01:45
Domácí Hanuš dokázal získat míček za brankou hostí, ale bohužel za cenu faulu.
01:02
Je vidět, že se dnes bude na co dívat.
00:26
Tvrdý zákrok Vopeláka na hostujícího Hejplíka.
00:09
Po devíti sekundách už Hanzlíček skončil na zemi.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Malý, Jan Procházka, David Štěpka, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Miroslav Hanzlíček, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský, Vilém Vopelák