0:0
4:3
1:2
1:0
branky (asistence): 21:14 Jakub Noha, 26:19 Jakub Noha, 30:07 Jakub Majer (Jan Řeřicha), 38:39 Tomáš Vaculík (Jakub Majer), 58:05 Jakub Majer (Jan Řeřicha), 62:55 Tomáš Sláma (Jakub Majer)
branky (asistence): 23:14 Pavel Kotrč (Petr Hofman), 30:29 Petr Hofman (Tomáš Černý), 36:55 Petr Hofman (Dominik Emlar), 49:18 Pavel Kotrč (Dominik Emlar), 59:29 Dominik Emlar (Pavel Kotrč)

TJ Sokol Mukařov - TJ Sokol Jaroměř 6:5p
22. Jakub Noha, 27. Jakub Noha, 31. Jakub Majer, 39. Tomáš Vaculík, 59. Jakub Majer, 63. Tomáš Sláma - 24. Pavel Kotrč, 31. Petr Hofman, 37. Petr Hofman, 50. Pavel Kotrč, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 8:3; využití: 1:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Josef Bína 26 - Jiří Veinfurter 11; po třetinách: 0:0, 4:3, 1:2, 1:0;
70:00
Marek Chlumský (Traverza Mukařov): "Další běhavý zápas od Školy a jeho party, který však vyhrála Traverza díky skvělému závěru. Děkuji divákům, soupeři, pořadatelům a děkuji hlavně za skvělý online."
70:00
Střely na branku v prodloužení: Traverza 1 - Jaroměř 2.
70:00
Křovina (trenér Jaroměře): "V dnešním zápase zvítězili domácí v prodloužení. Štěstí se přiklonilo na jejich stranu. Děkujeme divákům obou táborů za skvělou atmosféru."
62:55
62:55
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jakub Majer (6:5).
60:12
Nožička se lapil v síti jak leklá ryba. Na to, jakej to byl let, se vymotal celkem rychle.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 5 - Jaroměř 10.
60:00
59:53
Timeout TJ Sokol Mukařov
59:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (5:5).
59:29
Tak si dáme asi zase prodloužení, jako tomu bylo v prvním zápase v Jaroměři.
59:21
Až teď přituhuje..
59:08
Traverza se nebrání! Naopak drží loptu daleko od své brány!
58:05
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:05
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Jan Řeřicha (5:4).
58:05
Rendaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Renda je neskutečnej! Takovej gól! To by ani nebyl gól měsíce, tohle byl gól SEZONY! Snad bude v dnešním zápase poslední!
57:27
Renda dostal od Noháče loptičku ne na stříbrném, ale na zlatém, podnose. Ani to bohužel nestčilo k tomu, aby vytáhlý bek vsítil vedoucí branku.
55:14
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hra rukou.
55:14
Tak už to vypadalo, že si Traverza zahraje přésu. Ale chyba lávky. Hrála ji chvilku, jen do doby, kdy dvě minutky vyfasoval i Renda.
55:01
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
54:35
Renda to teď zkoušel z místa, které má tak rád, ale nevyšlo to, jak bychom si představovali.
52:40
Váca to zkoušel, ale pár cenťáků tomu chybělo. Možná i pár desítek.
51:38
Traverza už je dávno kompletní a může rozjet další přesilovkovou parádu. Ta poslední se nám moc líbila.
50:46
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:46
Hofman očividně neumí odpočítat tři metry (základní znalost!!! #facepalm), a tak si k nám jde sednout. Vítej, Petře!
49:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Dominik Emlar (4:4).
49:18
Tak Kotrč očividně cvičil kromě padání na manťáky i nějakou tu střelbu. Jaroměř i podruhé v utkání proměňuje přesilovku 5 na 3.
48:59
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
48:59
Kotrč hází šipky, jak kdyby se v minulém životě věnoval plavání. Za což jde pykat Gožich...
47:21
Vyloučen hráč Jan Pudich družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
47:21
Rozhodčí měli z matematiky na střední nepochybně za jedna! Bleskurychle si spočítali, že domácích je na hřišti šest, za což jde pykat Pudich.
45:35
Oblíbenec hostujícího publika, Nožička, to zkusil na Bínu takovou pěknou střelou. Pepa se ale nedal.
44:17
Slámič to teď trochu zazdil, místo střely volil přihrávku, což se neukázalo jako dobré řešení.
43:11
Má to grády. Stejně jako nadávky Jaroměřských směrem ke kvalitě dnešního onlajnu. Je až k nevíře, že tu někdo sedí na zápase a ještě má čas číst si onlajn. Onlajn je určen jen pro nepřítomné diváky a především pro ty fandící domácímu týmu!
41:14
Noháč krásně zabojoval a a získal loptičku. Škoda jen, že mu na čepeli nezůstala déle.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 6 - Jaroměř 11.
40:00
38:39
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jakub Majer (4:3).
38:39
Jo Renda si na trestný odfrknul a hned zasprintoval do útoku. Zpoza brány vyzval Vácu k zakončení, čím princátko samozřejmě nepohrdlo.
38:22
Poseděl.
38:01
Teda doufáme, že si tam posedí.
37:33
Špatný na tom ale je i to, že Renda sedí na trestný a ještě si tam 50 vteřinek posedí.
36:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (3:3).
36:55
Byl to trochu rychlý proces. Takovejhle gólů už jsme v Jaroměři pár viděli. Do prázdné branky zakončoval zleva zcela osamocený Hofman.
36:22
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:22
Trochu průser, co? Po Májovi putuje na trestnou i Renda.
35:50
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za držení.
35:50
Nejprve se zdálo, že Máju rozhodčí poslali na trestnou na dvě minuty za mučení, pak se ale opravili a udali kód 910 značící držení.
34:31
Kašpi to zkoušel zleva, ale jeho střela skončila vpravo. Škoda. Plachtila opravdu hezky.
33:21
Standardní situaci sice mukařovský blok propustil, nikoli však Bína! Ten loptičku sebejistě lapil.
31:43
Walty měl taky možnost prověřit z dorážky hostujícího vratára, jak by řekli soudruzi z východu Čech, ale neměl tolik štěstí jako předtím Hofman.
30:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Černý (3:2).
30:29
Jenže gólová radost domácích netrvala dlouho. Z dorážky se zcela osamocen v předbrankovém prostoru prosadil Hofman.
30:07
30:07
Renééééééééééé! Krásná přesilovková trefa. Vanity Arena tomuto borci svědčí!
30:04
Přesilovku mukařovští hoši pečlivě pilovali na čtvrtečním tréninku. Snad se to vyplatí..
28:33
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
28:33
Hrobský usedá na trestnou a alespoň po dobu dvou minut pohřbil šance hostí na vyrovnání. Doufejme tedy, že sokolíci neudeří v oslabení.
28:10
Traverza hraje už několik desítek vteřin ve výhodě s Bínou na střídačce. Na řadu přijde přésa!
26:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha z trestného střílení (2:1).
26:19
Geniální! Noháč se konečně postavil k nájezdu a nekompromisně proměnil! Sázející na tohoto střelce už se slušně nahrabala.
26:10
Závěr přesilovky sice patřil hostím, ale bez většího úspěchu.
25:10
Minuta v tahu a zatím měl největší šanci Dejv. Škoda že se před brankou nedopracoval k teči Kuba Nohů.
24:10
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
24:10
No a nejenom, že hosté srovnali, teď mají po sekačce od Dražého i možnost jít do vedení.
23:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hofman (1:1).
23:14
Tak vedení Traverze vydrželo pouhé dvě minuty.
21:14
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha bez asistence (1:0).
21:14
Konečně! Noháč odpoledne seřídil měřidla na Matějský a večer dokonale zúročil tento trénink. Jeho góly vidíme moc rádi.
20:00
20:00
Střely na branku v první čísti: Traverza 5 - Jaroměř 8.
20:00
19:24
Vypadá to, vypadá, že první třetina se obejde bez branek. Coby příznivci defenzivního florbalu tuto skutečnost velmi kvitujeme. Škoda každé rány, která skončí v brance.
18:00
Noži je zpět mezi manťáky. Traverza ustála i druhé oslabení.
17:28
Kaličova jednoručka teď zaměstnala hosty za jejich brankou hned na několik důležitých vteřin! Velmi podařená práce od mukařovského Crosbyho.
16:00
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
16:00
Noháč obdržel trest za hrubost. Takový nesmysl. Kdo tohoto blonďatého hocha zná, moc dobře ví, že o hrubosti nemůže v jeho případě padnout ani slovo.
15:10
Traverza si je dobře vědoma ofenzivní síly hostujícího celku. Brání, jak kdyby jí šlo o život!
14:26
Kapitán Drahorád je neskutečný! V oslabení prozatím hraje jak bůh. Možná ani takové přirovnání není dostatečné.
13:54
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:54
Kde se vzal, tu se vzal, faul! Mája jde pykat na dvě minuty.
12:55
Seno se odhodlal ke střele z první, leč ta mu nesedla. Škoda.
10:44
Dle pohledu na tribunu musíme uznat, že ochoz Vanity Areny momentálně okupují snad všichni obyvatelé Jaroměře. Výlet do Práglu zřejmě láká.
08:29
Traverza je zatím aktivnějším týmem, alespoň soudě podle toho, že se hraje povětšinou u branky Jaroměře.
07:24
Vzhledem k tomu, že se toho na hřišti moc neděje, dovolíme si ještě jednu poznámku směrem ke Kubinovi. Po krátkém průzkumu můžeme říci, že je to muž s nejdelšími dolními údy v celé NFL. Gratulujeme. Kdo neviděl, neuvěří.
05:25
Kapitán Drahorád srdnatě rozkmital své nožičky ve snaze zastavit sprintující Nožičku, což se mu nakonec i povedlo.
05:00
Uběhlo už pět minut a Vanity Arena viděla jen dvě střely na branku. Bude to dnes zápas tuhých obran? #FDF
03:48
Seno byl blízko gólu. Jeho dorážka po Vácově střele však nenašla tu správnou skulinku.
02:33
Módní okénko: Na hřišti se již několik vteřin prohání v dresu Jaroměře mistr Kubina. Tento východočeský špílmachr si je zřejmě vědom svých dlouhých nohou, které se rozhodně nebojí ukázat. Na hřišti byste nenašli borce s kratšími kraťasy. I Heidi Klum by měla co závidět..
01:48
Stále jsme bez střely. Začíná se dost opatrně.
01:16
Traverza vstoupila do utkání s vysunutým forčekingem. Jaroměři zatím činí velké problémy tento útočný val překonat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Řeřicha