2:2
3:3
3:2
- : -
branky (asistence): 08:38 Jakub Věchet (Jan Fidler), 14:07 Jan Fidler (Vojtěch Klein), 23:51 Jan Fidler (Petr Bořuta), 25:27 Tomáš Štěpánek (Zdeněk Vážný), 26:44 Jakub Věchet (Petr Bořuta), 45:28 Martin Žáček (Tomáš Štěpánek), 47:36 Jakub Věchet (Petr Vybíral), 56:02 Jiří Astr (Martin Žáček)
branky (asistence): 04:56 Ladislav Procházka (Ivan Petr), 18:32 Jiří Beck (David Jurášek), 30:21 David Jurášek (Ivan Petr), 33:20 Jakub Wágner (Jakub Lipus), 35:54 Ivan Petr (Ondřej Štifter), 46:24 Jakub Lipus (Ivan Petr), 59:57 Ladislav Procházka (Ivan Petr)

1. FBC DDM Děčín IV - FbK Olymp Praha 8:7
9. Jakub Věchet, 15. Jan Fidler, 24. Jan Fidler, 26. Tomáš Štěpánek, 27. Jakub Věchet, 46. Martin Žáček, 48. Jakub Věchet, 57. Jiří Astr - 5. Ladislav Procházka, 19. Jiří Beck, 31. David Jurášek, 34. Jakub Wágner, 36. Ivan Petr, 47. Jakub Lipus, 60. Ladislav Procházka; rozhodčí: David Scholz - Milan Baloun; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 138; zásahy brankářů: Petr Miško 39 - Filip Hejtík 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář hostů: Děkujeme za sérii
59:59
Komentář kapitána domácích: Byla to vyrovnaná série, kterou vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři za férové zápasy. Přejeme hodně štěstí v baráži. Dnes bychom chtěli poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás hnali za vítězstvím.
59:59
Loucím se s vámi a přísti rok u onlaajnu s novou sestavou hochůů. PS: dneska nas sledovalo 138 párů oči živě. To Bor jeste nezažiiiiiiil!! Pac a pusu, jdem na husu!
59:57
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Ivan Petr (8:7).
59:29
Jeeeeeeeeeeeees je to doma! Ted jsme tu cca 20 minut kříčeli, trsali a ječeli.-. Kluci se odebrali řvát a utírat slzy dojetí do šatny a K+K si to užily na palubovcee!! Je to bomba a víc synonym mě ted nenapadáááááááááá! Proste jo, jes, juchu, jabadbadůů. Kluci si jdou opít talmičky a my uklízíme....klasika.
56:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Astr, asistoval Martin Žáček (8:6).
52:00
hromadné mazlení v bráne. Mišák uplně dole... pak nevim nevim a nahoře vyčnívá krausky ... Hambáč
50:30
Vyloučen hráč Šimon Pilek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
47:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Petr Vybíral (7:6).
47:14
Kuba hetríčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek v batužku!!
46:24
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Lipus, asistoval Ivan Petr (6:6).
46:18
Kuba v. si hodil temer osaMOCENÝ SPRINTÍK NA GOLMANA....
45:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Tomáš Štěpánek (6:5).
45:00
Péta vybíral se nám také projevil.. Super střela od mantáčku.... Nebyla ale zatíím hodna golíku...
42:00
Ta ovšem nepla....... Rozehravalo se z jiného místa :)))
41:55
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:26
Olymp práve střelil branku.......
40:00
40:00
39:59
Kdo nepřijel prohloupil. Zapasík má všechno... Nabuzený hráče, triliardu aktivních fanoušků, parádní pořadatelé, dva fešácký žlutý pobíhající rozhodčía v kiosku občerstvení......
39:02
Máme tu na návsteve Bořice. Nic osobního, ale že bychom ho tady uplně chteli..... Na hřišti by udělal víc užitku hoch ušatá
38:55
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
36:02
Kaausky si tu zahrál na Bořka stavitele a jdeme dal.. JE vyrovnáno kruci!
35:54
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (5:5).
34:52
Mišak má dneska docela šichtičku...
33:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Jakub Lipus (5:4).
30:21
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (5:3).
30:17
Mišák má docela šichtu. Olympu se nelbi skoré a tak rozjížděj vostřejší hruu
26:44
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Petr Bořuta (5:2).
26:00
Děčín evidentně dostal pokyny v naší moderní šatně a plní je... Jedna střela za druhou.... Svačina jde stranou, ted je to napínavééé
25:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Štěpánek, asistoval Zdeněk Vážný (4:2).
24:53
Vyloučen hráč Ondřej Dušek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra na zemi.
24:08
Je to tady! Naše dvojice skoruje............
23:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (3:2).
23:30
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:43
Zdéna si chtěl odfrknout a tak taktně skočil za mantinel. Leh - sed a zpět na nohy .. jedem dál
19:00
Máme tu fantastickou diváckou kulisu!!
18:32
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Jurášek (2:2).
18:32
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
18:32
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
15:29
Zmatek u Mišáka v domečku.... Ale vše zvládnuto!
15:00
Martin Ž. se dneska se evidentně dobře vyspal... asi tak pááátá super kruto přísnácká střela..
14:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Vojtěch Klein (2:1).
08:38
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Jan Fidler (1:1).
08:00
Štěúpvka z pulky... Byla dobrá, ale ne na dnešní big day! Spíš taková pondělní střelička noo
06:00
Tepmo hry je 110% Na obou stranách.
05:00
Od tyčky pod golmana a pak dorážka ... Tak vypadal první gol do DC brány....
05:00
První zákrok Miška.. Bez problémů..
04:56
00:05
Dnesni onlajn bude strohý a jen golíčkový, eventuelně vylučovací,... I pořadatelská partička si tento mač chce užít plnymi doušky.
00:01
Tumtudududu Je tu den D. Hodina H,minuta M. Děčínský svátek, narozeniny, Vánoce, Jmeniny, křtiny a vše nahednou. Je to tady!! Kdo z koho? Dc - Olymp?? Dneska se rozhodne o postupu!!!