0:4
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 22:31 Aleš Limberg (Vilém Vopelák), 23:51 Petr Chládek (Vilém Vopelák), 26:23 Vilém Vopelák (Erik Štěrba), 32:59 Martin Žemlička (Aleš Limberg), 42:28 Martin Žemlička (Marek Pačmag), 59:43 Marek Pačmag (Martin Žemlička)
branky (asistence): 10:59 Ondřej Havelka (Lukáš Froněk), 12:37 Lukáš Malý (Jan Procházka), 16:49 Lukáš Malý (David Štěpka), 18:10 Václav Bíca (Marek Slepička), 24:23 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 42:07 Lukáš Malý (Jan Procházka), 42:41 David Štěpka (Jan Procházka), 59:50 Radek Hanák

FBC DDM Kati Kadaň A - FBC Štíři Č. Budějovice 6:8
23. Aleš Limberg, 24. Petr Chládek, 27. Vilém Vopelák, 33. Martin Žemlička, 43. Martin Žemlička, 60. Marek Pačmag - 11. Ondřej Havelka, 13. Lukáš Malý, 17. Lukáš Malý, 19. Václav Bíca, 25. Lukáš Malý, 43. Lukáš Malý, 43. David Štěpka, 60. Radek Hanák; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 21 - Josef Macek 40; po třetinách: 0:4, 4:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Zaprvé objednám hráčům psychologa, zadruhé děkuji soupeři za sérii, myslím že nás dobře připravil na případnou sérii s Jaroměří, vážíme si postupu do finále a gratulujeme Kadani k čtvrtému místu v NL, zpětně děkuji domácím divákům za včerejší chorál, který mi složili, škoda že nebyl úplně slušný.
59:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 14 Budějovice - 9
59:59
Komentář trenéra domácích: Zaspali jsme začátek a měli smůlu v koncovce od druhé třetiny jsme až do konce byli lepším týmem, ale i když jseš lepší, občas prohraješ! Děkujeme našim fanouškům a brečítkům přejeme šťastnou cestu :)
59:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (6:8).
59:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Marek Pačmag, asistoval Martin Žemlička (6:7).
59:14
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
58:58
Domácí se ještě pokusí něco udělat se stavem utkání.
58:56
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
57:22
Domácí fanoušci se hodně otáčejí směrem k rozhodčím.
56:49
Vyloučen hráč Marek Pačmag družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za hrubost.
56:10
Domácí si zahrají další oslabení.
55:28
Rozhodčí vede pernou diskuzi s Pačmagem.
54:21
Janúšek si připsal další důležitý zákrok.
53:30
Nevypadá to na moc dramatický konec utkání, ale to se ještě může rychle změnit.
52:33
Šulc netrefil míček v nadějné šanci
51:28
Hosté už jsou v plném počtu.
50:14
Domácí se hodně vztekali, když jim nebyl uznán gól.
49:28
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:12
Domácí zdvojili Malého, ale nic z toho nebylo.
47:50
Domácí jsou už v plném počtu a pokusí se srovnat stav utkání.
46:43
Andrle se pokoušel získat nějaký čas na polovině hostí.
45:50
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:25
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
42:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Jan Procházka (5:7).
42:41
Vždy jak domácí vstřelí branku, přijde rychlá odpověď ze strany hostí.
42:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Marek Pačmag (5:6).
42:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jan Procházka (4:6).
42:07
Janúšek nepokryl malou mezírku mezi nohama a je z toho gól.
41:17
Šimek se provlékl skrze Šulce a vystřelil na Janúška, ten ale svou bránu pečlivě kryje.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
37:24
Žemlička vstřelil málem gól ve vlastním oslabení.
36:57
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
36:24
Šulc ukázal že má šikovné ruce, když se obtočil kolem 3 soupeřů.
32:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Aleš Limberg (4:5).
31:07
Kadaňští si zahrají další přesilovku.
31:04
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:31
Vopelák teď zůstal po zákroku Hejplíka sedět na zemi, ale po chvilce se zvedl.
28:45
Prokop málem dostal míček až do branky.
27:29
Macek dokázal nohou těsně vyrazit Žemličkovu střelu od půlky.
26:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Erik Štěrba (3:5).
26:23
Domácí dokázali využít přesilovku a přiblížili se tak vyrovnání.
25:05
Hosté si teď 2 minuty zahrají ve 4.
25:03
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (2:5).
23:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Petr Chládek, asistoval Vilém Vopelák (2:4).
23:51
A je to tu... Chládek backhandem z půlky vyslal takovou jedovku, že na ni ani Macek nebyl dost velký.
23:18
Domácí se pokoušejí o obrat, jako byl k vidění včera.
22:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Vilém Vopelák (1:4).
22:31
Nikdo neví jak, ale Limberg dostal míček do branky.
20:46
Míčku se poprvé ve druhé třetině zmocnili i domácí.
18:32
Domácí se dnes nedokáží vůbec zkoncentrovat na zápas.
18:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval Marek Slepička (0:4).
17:17
Domácím se dnes bude hrát těžko, Macek je ,,neprůstřelný".
16:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval David Štěpka (0:3).
15:46
Domácím se dnes vůbec nedaří proměňovat šance.
13:57
Kudláček úplně bez míčku poslal Hanuše za mantinel, ale rozhodčí ho za to nepotrestají.
13:34
Macek po další těžké střele stále bezchybný.
12:37
12:37
Domácí se dožadovali vyloučení a zapomněli hrát, Malý nezaváhal a své šance využil.
10:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Lukáš Froněk (0:1).
10:59
Havelka z protiútoku prostřelil Janúška.
10:10
Dnes to zatím moc nevypadá na to, že by mělo padnout mnoho gólů jako včera.
09:27
Staněk obral Žemličku.
08:17
Skvělý blok Chládka.
07:21
Vopelák se postavil proti běžícímu Procházkovi, a ten se prolétl a následně vytřel podlahu.
06:28
Domácí kazí jednu přihrávku za druhou.
05:38
Žemlička teď zachránil gol hostů.
04:11
Macek fauloval Prokopa a následuje standartní situace nebezpečně blízko hostující bráně.
03:20
Pardubský netrefil míček před odkrytou bránou.
02:41
Teď už si i Janúšek připsal svůj první zákrok.
02:02
Macek si připsal své první zákroky, Janúšek zatím bez práce.
00:46
Výborný obranný zákrok Limberga proti Štěpkovi.
00:11
Domácí se zatím drží na míčku.
00:01
Úvodní buly 1. třetiny dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Malý, Jan Procházka, David Štěpka, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Miroslav Hanzlíček, Aleš Limberg, Vít Andrle, Vilém Vopelák