1:0
1:1
0:0
TJ Turnov
branky (asistence): 16:39 Jiří Křesák, 36:31 Jan Staněk (Jakub Mikeš), 42:33 Jiří Křesák (Vojtěch Houska)
TJ Turnov
branky (asistence): 02:14 Pavel Sekyra (Vojtěch Palatínus), 05:42 Jaroslav Nezdara (Jan Grmolec), 43:21 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), rozhodující nájezd Pavel Sekyra

FbC Strakonice P.A. - TJ Turnov 3:4pn
17. Jiří Křesák, 37. Jan Staněk, 43. Jiří Křesák - 3. Pavel Sekyra, 6. Jaroslav Nezdara, 44. Pavel Sekyra, Pavel Sekyra; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Vaníček 18 - Luděk Horáček 31; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Martin Hejduk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavel Sekyra a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Štěpán Matěcha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Tomáš Vitásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice P.A. hráč Jiří Křesák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice P.A. hráč Karel Šavrda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice P.A. hráč Jan Staněk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice P.A. hráč Vojtěch Houska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice P.A. hráč Tomáš Houska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Vojtěch Palatínus , ale gól nevstřelil.
70:00
Trenér hostí: Tyto zapasy rozhodují chyby a stesti, chyb bylo na obou stranách pomerne dost, ale byli vyrovnané na nasi stranu se přiklonili stesti. Série pokračuje a chlapíky souboj rozhodne o dalším osudu obou družstev.
70:00
Domaci trenér Mikeš: Dnes jsme opět zaspali začátek zapasu kde souper byl jednoznacne lepsi ve druhe třetině jsme zacali hrat aktivni florbal a byli jsme lepším týmem, bohuzel jsme vystřelili malo gólů. V nájezdech se stesti přiklonili k soupeři.
68:32
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
43:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (3:3).
43:21
Domácí nezachytili náběh Sekyry a ten proměnil
42:33
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (3:2).
36:31
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Jakub Mikeš (2:2).
36:31
Staněk zavěsil
36:13
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
36:13
Turnovských je plná trestná
36:01
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
34:16
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:15
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:53
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
16:40
Pumelice Křesáka backhandem do víka končí za zády Horáčka!
16:39
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák bez asistence (1:2).
15:41
Vaníček dlouhým vyhozem přehodil celou obranu soupeře, Chvosta sam pred Horáček nedorazil skákavý balonek do branky
14:13
Začátek utkani vypadal dobre, ted ale hra zklouzla do vcerejejsich koleji a nehraje se moc pohledný florbal.
11:43
Zavar pred brankou Horacka konci v rohu!
09:30
Nebezpečná situace Turnova, cross na male brankoviště konci mimo branku.
06:34
Ted na druhe strane pálil nebezpecne Chvosta, branku ale netrefil.
05:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Jan Grmolec (0:2).
05:33
Pekna kombinace Turnova konci druhym gólem!
05:32
Oba celky se zřejmě dobre vyspali a předvádějí daleko hezčí florbal než včera.
04:21
Dobré střídání strakonické pětky zatlačilo Turnov do obraně poloviny.
03:45
Turnov zatím aktivnějsi
02:18
Zřejmě prvni střela Turnova konci za zády Vaníčka. Sekyra pálil od pulky a jeho strela zaplavala pod břevno branky.
02:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (0:1).
00:45
První vážná střela zapasu, Staněk v brejku s Chvostou. Gólman hostí řeší situaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Tomáš Vitásek, Daniel Měkota, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Daniel Novák, Jan Staněk, David Chvosta
00:00
Zdravíme všechny diváky florbalové Národní ligy, ve včerejším utkání zvítězili domácí Strakonice v poměru 5:3 a ujali se tak vedení v sérii 2:1, mají tedy jedinečnou šanci poslat Turnov do Divize, oproti tomu Turnov chce vrátit sérii zpět domů, proto dnes můžeme očekávat velmi bojovné utkání!