1:2
2:3
- : -
FBC Vokurky
branky (asistence): 05:08 Ondřej Rácz (Vítek Plešmíd), 07:52 Lukáš Routa (Vojtěch Plecitý), 10:54 Lukáš Fišer (Vojtěch Plecitý), 22:55 Dušan Valo (Lukáš Fišer), 28:26 Lukáš Fišer (Ondřej Rácz), 33:43 Jiří Lizec (Dušan Valo)
FBC Vokurky
branky (asistence): 01:45 Petr Pomajbík (Jiří Havlín), 13:00 Jiří Havlín (Ondřej Špulka), 18:16 Libor Gregovský (Ondřej Špulka), 30:28 Ondřej Špulka (Jiří Havlín), 31:03 Libor Gregovský (Jiří Havlín), 32:26 Libor Gregovský (Ondřej Špulka)

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Vokurky 6:6
6. Ondřej Rácz, 8. Lukáš Routa, 11. Lukáš Fišer, 23. Dušan Valo, 29. Lukáš Fišer, 34. Jiří Lizec - 2. Petr Pomajbík, 14. Jiří Havlín, 19. Libor Gregovský, 31. Ondřej Špulka, 32. Libor Gregovský, 33. Libor Gregovský; rozhodčí: Jan Přibyl - Jakub Machů; vyloučení: 1:3 + Tomáš Bartoš 5 + ČK1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Miroslav Hošek ? - Martin Kotous ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:3;
35:16
Vyloučen hráč Tomáš Bartoš družstva FBC Vokurky do konce utkání.
35:16
Vyloučen hráč Tomáš Bartoš družstva FBC Vokurky na 2 minuty za hrubost.
35:16
Vyloučen hráč Tomáš Bartoš družstva FBC Vokurky na 5 minut za nesportovní chování.
34:28
Timeout FBC Vokurky
33:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Dušan Valo (6:6).
32:26
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil Libor Gregovský, asistoval Ondřej Špulka (5:6).
31:03
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
31:03
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil Libor Gregovský, asistoval Jiří Havlín (5:5).
30:28
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil Ondřej Špulka, asistoval Jiří Havlín (5:4).
28:26
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (5:3).
27:05
Trestné střílení družstva FBC Vokurky neproměnil Petr Čihák.
27:05
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:36
Vyloučen hráč Jiří Havlín družstva FBC Vokurky na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
22:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Lukáš Fišer (4:3).
22:55
S přehledem proměnil Dušan Valo crossovou přihrávku od Lukáše Fišera.
18:16
18:16
Osamocený Libor Gregorovský z Vokurek proměnil přihrávku za obranu od Ondřeje Špulka a srovnal tím stav utkání.
15:00
Hráči Hořovic stále víc tlačí hráče Vokurek.
13:00
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil Jiří Havlín, asistoval Ondřej Špulka (3:2).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vojtěch Plecitý (3:1).
10:30
Po dlouhé době se do kombinace dostávají hráči Vokurek .
07:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Vojtěch Plecitý (2:1).
07:52
Po výborně sehrané standartní situaci se prosadil střelou o tyč hořovický Lukáš Routa.
06:35
Hráči Hořovic výborně kombinují při přesilovce, mají spoustu střel, ale zatím se jim nepodařilo uklidit míček do brány Vokurek.
05:27
Vyloučen hráč Tomáš Bartoš družstva FBC Vokurky na 2 minuty za sekání.
05:08
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vítek Plešmíd (1:1).
04:00
Přestože v úvodních minutách mají jasnou převahu hráči Hořovic, jako prvním se podařilo skorovat Vokurkám.
01:45
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil Petr Pomajbík, asistoval Jiří Havlín (0:1).