1:0
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 14:07 Anna Javorská (Monika Petřeková), 17:04 Kristýna Vejvodová (Petra Batíková), 23:48 Kristýna Vejvodová (Kateřina Holubová), 37:05 Klára Zelenková (Kateřina Holubová), 38:30 Anna Javorská (Monika Petřeková), 39:23 Kristýna Vejvodová (Klára Zelenková), 42:37 Petra Batíková (Anna Javorská)
branky (asistence): 39:37 Andrea Postolková (Kristýna Hanesová)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Kanonýři Kladno 7:1
15. Anna Javorská, 18. Kristýna Vejvodová, 24. Kristýna Vejvodová, 38. Klára Zelenková, 39. Anna Javorská, 40. Kristýna Vejvodová, 43. Petra Batíková - 40. Andrea Postolková; rozhodčí: Martin Pavlík - David Kozlík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zuzana Pokutová ? - Lucie Siskosová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1;
45:00
42:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petra Batíková, asistoval Anna Javorská (7:1).
39:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Andrea Postolková, asistoval Kristýna Hanesová (6:1).
39:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Klára Zelenková (6:0).
38:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Anna Javorská, asistoval Monika Petřeková (5:0).
37:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Klára Zelenková, asistoval Kateřina Holubová (4:0).
30:00
30:00
23:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Kateřina Holubová (3:0).
17:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Petra Batíková (2:0).
15:00
15:00
14:07
12:01
Vyloučen hráč Jessica Keszi družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.