0:2
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 23:18 Lucie Knobová (Kristýna Benáčková), 34:03 Kristýna Benáčková (Pavla Balíková)
branky (asistence): 01:37 Eliška Škvorová (Natalie Vesecká), 14:02 Natalie Vesecká, 17:44 Natalie Vesecká (Eliška Škvorová), 30:33 Markéta Šporová (Eliška Škvorová), 43:53 Natalie Vesecká (Denisa Vajdlová)

FbK WILDCATS Praha - Panthers Praha B 2:5
24. Lucie Knobová, 35. Kristýna Benáčková - 2. Eliška Škvorová, 15. Natalie Vesecká, 18. Natalie Vesecká, 31. Markéta Šporová, 44. Natalie Vesecká; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Přibyl; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Černá ?, Lenka Černá ?, Lenka Černá ? - Marie Dresslerová ?, Marie Dresslerová ?, Marie Dresslerová ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
43:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Denisa Vajdlová (2:5).
38:14
Vyloučen hráč Johanna Luprichová družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:03
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Kristýna Benáčková, asistoval Pavla Balíková (2:4).
33:20
Přetahovanou o míček před domácí brankou vyhrála Kolátorová, která využila své dlouhé ruce.
32:14
Linhartová M. teď předvádí své umění s florbalkou, kdy obrala nejdřív jednu a poté i druhou protihráčku. Útočná akce ale neskončila dobře.
30:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Markéta Šporová, asistoval Eliška Škvorová (1:4).
30:00
30:00
29:58
Domácí střídačka hlasitě dotlačila Knobovou ke střele. Rána ale směřovala pouze do hole obránkyně.
27:37
Wildcats teď předvádí útočný tlak na polovině soupeřek, sebraly energii z obědů a je jich všude plno. Zatím ovšem bez promítnutí do skóre.
23:18
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Lucie Knobová, asistoval Kristýna Benáčková (1:3).
23:18
Vyloučen hráč Nicol Jessica Hamberg družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:47
Hráčky Panthers jsou teď výrazně aktivnější a ze své snahy těží pár pěkných akcí, které nicméně pokrývá golmanka domácích.
20:22
Hostující golmanka teď jakýmsi zázrakem kryje čisté konto. Podruhé vychytala Benáčkovou.
20:02
Útočnou akci Benáčkové s Balíkovou likviduje golmanka Dresslerová.
17:59
Dírky na balonku teď přepočítala i domácí trenérka Řezanková.
17:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Eliška Škvorová (0:3).
16:14
Linhartová M. čistě odzbrojila Šporovou a vybojovala alespoň aut. Akce odstartovala útočnější pasáž ze strany Wildcats.
15:00
15:00
14:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Natalie Vesecká bez asistence (0:2).
14:02
Individuální akce Vesecké skončila proměněným nájezdem za hry a pohledně uklizeným míčkem do domácí brány.
12:45
Škvorová tvrdě vystřelila od mantinelu, pročísla Linhartové dres a míček z brány vytlačila až Černá.
11:28
Pěkně vrácený míč a nabídku Linhartové A. tentokrát nezužitkovala Balíková.
08:50
Přibývá ostřejších situací, rozhodčí ale mají vše pod kontrolou. Na vysvětlení faulu podotýkají "to byl zadek".
08:20
Domácí hráčky mají ve vlastní přesilovce problémy. Pár propagačních střel ale do branky nespadlo.
06:07
Vyloučen hráč Johanna Luprichová družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:16
Černá ve svém brankovišti pozorná. Po získaném míčku bleskurychle vyhazuje na nabíhající Tvrdíkovou.
01:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Natalie Vesecká (0:1).
01:37
Po nepřesnosti na vrcholu přesilovkové formace Pantherky využívají příležitosti a Škvorová přesnou střelou otevírá skóre utkání.
01:02
Vyloučen hráč Nicol Jessica Hamberg družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
00:10
Panterky vstoupily do utkání aktivněji a v akci přímo z úvodní buly zahrozila Vesecká.