3:1
1:3
3:2
- : -
branky (asistence): 00:57 Jakub Fišer (Lukáš Kohout), 01:02 Jakub Vávra (Lukáš Staněk), 04:29 Jonáš Homola (Lukáš Kohout), 12:13 Lukáš Kohout (Filip Bradáč), 27:40 Lukáš Staněk (Thomas Heřmanský), 29:55 Jakub Fišer (Martin Kaličiak), 35:58 Lukáš Kohout (Jakub Vávra)
branky (asistence): 10:42 Marek Háněl (Lukáš Petržilka), 14:16 Marek Bauer (Marek Háněl), 20:18 Tomáš Bubeník (Jan Kšír), 22:58 Lukáš Petržilka (Marek Bauer), 24:17 Jan Kšír (Marek Bauer), 31:33 Marek Háněl (Tomáš Bubeník)

BLACK ANGELS B - OpenCamps Tatran Střešovice C 7:6
1. Jakub Fišer, 2. Jakub Vávra, 5. Jonáš Homola, 13. Lukáš Kohout, 28. Lukáš Staněk, 30. Jakub Fišer, 36. Lukáš Kohout - 11. Marek Háněl, 15. Marek Bauer, 21. Tomáš Bubeník, 23. Lukáš Petržilka, 25. Jan Kšír, 32. Marek Háněl; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: David Štěpán ? - Lukáš Tůma ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:2;
36:00
35:58
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Kohout, asistoval Jakub Vávra (7:6).
34:32
Timeout OpenCamps Tatran Střešovice C
32:29
Trestné střílení družstva OpenCamps Tatran Střešovice C neproměnil Jan Kšír.
32:29
Vyloučen hráč Martin Jiřinec družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
31:33
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Háněl, asistoval Tomáš Bubeník (6:6).
29:55
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Fišer, asistoval Martin Kaličiak (6:5).
28:54
Vyloučen hráč Ladislav Vrtiška družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
27:40
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Thomas Heřmanský (5:5).
25:12
Vyloučen hráč Lukáš Kohout družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za vražení zády.
24:17
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jan Kšír, asistoval Marek Bauer (4:5).
24:00
24:00
22:58
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Marek Bauer (4:4).
20:18
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Jan Kšír (4:3).
14:16
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Marek Háněl (4:2).
12:13
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Kohout, asistoval Filip Bradáč (4:1).
12:00
12:00
10:42
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Háněl, asistoval Lukáš Petržilka (3:1).
08:52
Vyloučen hráč Martin Kaličiak družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hra bez hokejky.
04:29
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jonáš Homola, asistoval Lukáš Kohout (3:0).
01:02
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Staněk (2:0).
00:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Fišer, asistoval Lukáš Kohout (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice C: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Marek Bauer, Tomáš Bubeník, Jan Kšír, Marek Bareš, Vojtěch Knotek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B: brankář: David Štěpán; hráči v poli: Lukáš Kohout, Martin Kaličiak, Martin Jiřinec, Filip Bradáč, Jakub Fišer