3:1
4:2
- : -
Sokol Rudná
branky (asistence): 03:56 Marek Bauer, 11:44 Jáchym Kareis (Marek Bareš), 13:12 Lukáš Petržilka (Jan Kšír), 17:25 Jan Kšír (Adam Štěpánek), 19:33 Ladislav Vrtiška (Jáchym Kareis), 28:34 Jan Kšír, 29:43 Ladislav Vrtiška (Jáchym Kareis), 34:23 Tomáš Bubeník, 34:46 Jáchym Kareis (Ladislav Vrtiška)
Sokol Rudná
branky (asistence): 22:37 Josef Háječek (Jan Karásek), 31:30 Jiří Vlasák (Jan Karásek), 31:39 Josef Háječek (Marek Bajtoš)

OpenCamps Tatran Střešovice C - Sokol Rudná 9:3
4. Marek Bauer, 12. Jáchym Kareis, 14. Lukáš Petržilka, 18. Jan Kšír, 20. Ladislav Vrtiška, 29. Jan Kšír, 30. Ladislav Vrtiška, 35. Tomáš Bubeník, 35. Jáchym Kareis - 23. Josef Háječek, 32. Jiří Vlasák, 32. Josef Háječek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Lukáš Tůma ? - Marek Dvořák ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:2;
36:00
34:46
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Ladislav Vrtiška (9:3).
34:23
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Bubeník bez asistence (8:3).
31:39
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Josef Háječek, asistoval Marek Bajtoš (7:3).
31:30
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jiří Vlasák, asistoval Jan Karásek (7:2).
29:43
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Ladislav Vrtiška, asistoval Jáchym Kareis (7:1).
28:34
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jan Kšír bez asistence (6:1).
24:00
24:00
23:18
Vyloučen hráč Marek Bareš družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za blokování hokejky.
22:37
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Josef Háječek, asistoval Jan Karásek (5:1).
21:46
Vyloučen hráč Marek Bareš družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za špatné střídání.
19:33
17:25
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jan Kšír, asistoval Adam Štěpánek (4:0).
13:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Jan Kšír (3:0).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Marek Bareš (2:0).
03:56
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Marek Dvořák; hráči v poli: Martin Bobek, Marek Bajtoš, Jan Karásek, Marek Cihelka, Josef Háječek
00:00
Line-up domácích OpenCamps Tatran Střešovice C: brankář: Lukáš Tůma; hráči v poli: Marek Bareš, Jáchym Kareis, Marek Bauer, Tomáš Bubeník, Jan Kšír