2:2
2:1
5:2
- : -
branky (asistence): 04:01 Matěj Černý (Erik Šochman), 19:54 Adam Klimeš (Jiří Krečmer), 21:09 Matěj Černý (Jiří Krečmer), 22:20 Tomáš Vlach (Kamil Peřka), 43:28 Matěj Černý (Erik Šochman), 46:09 Jiří Krečmer (Erik Šochman), 53:42 Jakub Kuttler (Tomáš Kozlík), 59:53 Tomáš Kozlík (Matěj Černý), 59:59 Tomáš Kozlík (Pavel Bezděčík)
branky (asistence): 11:32 Peter Nehila, 13:07 Jan Hranický (Jakub Robenek), 22:57 Patrik Němec (Michal Dombrovský), 50:40 Martin Děček (Peter Nehila), 53:27 Daniel Cabiš (Michal Dombrovský)

Florbal PEGRES Havířov - 1. MVIL Ostrava WOOW 9:5
5. Matěj Černý, 20. Adam Klimeš, 22. Matěj Černý, 23. Tomáš Vlach, 44. Matěj Černý, 47. Jiří Krečmer, 54. Jakub Kuttler, 60. Tomáš Kozlík, 60. Tomáš Kozlík - 12. Peter Nehila, 14. Jan Hranický, 23. Patrik Němec, 51. Martin Děček, 54. Daniel Cabiš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 292; zásahy brankářů: Pavel Kotula 13 - Vojtěch Kořínek 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky Tomáše: Dnešní zápas jsme prohráli především díky přesilovkám a naivitou v osobních soubojích, kdy domácí byli důraznější a tím se dostávali do hry. Každopádně je to 1:0 nic víc, nic míň. Zítra jsme zpátky ve hře. Děkuji soupeři a dívákům za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Dnes to z naší strany nebyl optimální výkon, ale nás podržel brankář a bylo dobré, že jsme uhranili 2 přesilové hry ze 3. Sice vedeme 1:0 na série, ale bude to boj. Děkujeme fantastickým divákům za atmosféru a soupeři za hru.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: D - 10 a H - 8
60:00
59:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Bezděčík (9:5).
59:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Matěj Černý (8:5).
59:21
Havířov získal míček a běží na prázdnou bránu.
57:59
Vyloučen hráč Daniel Cabiš družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
57:39
Havířov se drží a neprochází přes ně žádná střela.
56:20
Ostrava hraje power-play.
55:38
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
55:23
Ostrava se dostává do šancí, ale to jim nestačí.
53:43
Cabiš střílí ze středu do Kotuly a zároveň láme florbalku od Klozy.
53:42
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Kuttler, asistoval Tomáš Kozlík (7:5).
53:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Michal Dombrovský (6:5).
52:29
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
51:32
Bezděčík nahrává na Pláška před bránu, ale míček bere Kotzur.
50:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Martin Děček, asistoval Peter Nehila (6:4).
48:34
Havířov je zatím na míčku a získává čas pro sebe.
48:10
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:39
Kořínek vychytal něco neuvěřitelného.
46:56
Robenek sražen u mantinelu na polovině domácích a Ostrava se dostává k volnému úderu.
46:09
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Erik Šochman (6:3).
44:21
Havířov drží Ostravu pod neustálým tlakem.
43:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (5:3).
43:22
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:06
Kuttlerova přihrávka za bránou hostů neprošla na Šochmana a ztrácí míček.
40:45
Dombrovský složil Kožušníka u mantinelu.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 10 a H - 4
40:00
39:18
Trestné střílení družstva Florbal PEGRES Havířov neproměnil Pavel Kožušník.
39:18
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
39:18
Vlach byl zfaulován před bránou hostů.
38:32
Ostrava vybojovala volný úder u mantinelu.
36:32
Kotzur netrefuje prázdnou bránu.
33:21
Hrá se přesouvá ze strany na stranu .
31:07
Kotula skočil po míčku, jenž vystřelil Hranický z půlky hříště.
29:03
Němec nedokázal projit přes Kučeru a vzníká protiútok.
27:43
Lacina se pokusil o křižnou nahrávku, která byla zblokována Benešem.
26:10
Bezděčík ze středu střílí do prvního hráče před sebou.
23:44
Ostrava se dostala na polovinu domácích, kde kombinuje.
22:57
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Michal Dombrovský (4:3).
22:20
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Kamil Peřka (4:2).
21:43
Ostrava má problém s rozehrávkou na jejich půlce.
21:09
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Jiří Krečmer (3:2).
20:47
Peřka střílí mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 7 a H - 6
20:00
19:54
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jiří Krečmer (2:2).
19:21
Havířov má míček a zkouší provést poslední útok na Ostravu.
16:54
Kučera vybojoval míček za bránou hostů a nahrává před, kde je Černý.
15:04
Mžyk chtěl pokoupat Děčka, ale neúspěšně.
13:56
Němec běží podél mantinelu, ale Peřka mu bere míček a nahrává do obrany.
13:32
Havířov nepromněnil volný úder.
13:07
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Robenek (1:2).
12:22
Klimeš běží sám na brankáře, ale míček se odrazil od ramena pryč.
11:32
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila bez asistence (1:1).
10:06
Ostrava měla několik střel na Kotulu, naštěstí jim ani 1 nevyšla.
08:45
Šochman běží podél mantinelu a zkouši vystřelit, bohužel mu míček ujíždí.
07:32
Dombrovský započal 1. střelu v přesilovce, jenž Kotula chytil bez problému.
06:52
Vyloučen hráč Pavel Bezděčík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Havířov dává "malou domů" a Ostrava má volný úder.
04:52
Svačinka se zamotal mezi obránci Havířova a ztrácí míček.
04:01
03:01
Vlach posílá na střed, kde je Peřka, který střílí mimo bránu.
01:56
Havířov po získání míčku hraje svoji hru a kombinuje na polovině hostů.
00:38
Mžyk padá u mantinelu v sobouji 1 na 1 .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Daniel Cabiš, Jakub Robenek, Vítězslav Matěj, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Jakub Kuttler, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach