0:1
2:3
- : -
branky (asistence): 51:16 Tomáš Vlach, 57:51 Ondřej Kučera
branky (asistence): 15:30 Michal Dombrovský (Martin Děček), 15:40 Jiří Šrámek (Daniel Kotzur), 20:48 Peter Nehila, 49:55 Peter Nehila (Lukáš Svačinka), 52:06 Filip Machálek (Peter Nehila), 59:46 Peter Nehila (Jakub Robenek)

Florbal PEGRES Havířov - 1. MVIL Ostrava WOOW 2:6
52. Tomáš Vlach, 58. Ondřej Kučera - 16. Michal Dombrovský, 16. Jiří Šrámek, 21. Peter Nehila, 50. Peter Nehila, 53. Filip Machálek, 60. Peter Nehila; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1 + Richard Kraus 5:0; využití: 0:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Pavel Kotula 15 - Vojtěch Kořínek 30; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:3;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: D - 10 a H - 8
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Myslím si, že v zápase rozhodla lehce 1. třetina, kdy jsme ji totálně prospali. V 2. třetině bylo perfektní, že jsme ubránili pětiminutové vyloučení a od té doby jsme se více dostávali do hry. Bohužel, dnes jsme měli velkou křeč v zakončení a kolik tyček jsme dnes nastřelili, tolik jsem ještě v životě nezažil.
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky Tomáše: Dnes jsme se od začátku utkání drželi našeho horního plánu, což nám 100% vycházelo. Jediný problém jsme měli zhruba v polovině utkání, kdy domácí zvýšili aktivitu v napadání a nedokázali jsem se s tím vyrovnat. Oproti včerejšku jsme byli důraznější a produktivnější ve střelbě, což rozhodlo. Je to 1:1 nic víc, nic míň. Příští týden budeme silnější. Děkujeme fanouškům a soupeři za zápas.
60:00
Pokračování komentáře domácích: My se jenom z toho zápasu musíme teď ponaučit, hodit vše za hlavu a začít více makat. Děkuji soupeři za velmi dobrou hru a divákům za pěknou atmosféru.
60:00
59:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila, asistoval Jakub Robenek (2:6).
59:43
Havířov zasypal Kořínka několika střelam, ale ani to nestačilo.
58:23
Havířov hraje power-play.
57:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera bez asistence (2:5).
56:40
Havířov teď kontroluje míček, ale při složitém kombinování propadá.
54:21
Ostrava je před bránou důraznější a Havířov má problém se zakončením.
52:06
Timeout Florbal PEGRES Havířov
52:06
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Peter Nehila (1:5).
52:06
Nehila si obehrál 2 hráče na středu a nahrál na volného Machálka u mantinelu.
51:16
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach bez asistence (1:4).
49:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila, asistoval Lukáš Svačinka (0:4).
49:55
Svačinka vletěl do rozehrávky Havířova a poté poslal na volného Nehilu, který už věděl co s tím.
48:26
Vlach si povyjel z obrany do útoku a střílí tahem nad bránu Kořínka.
46:55
Volný úder pro Havířov, vybojovaný Kučerou, nebyl přínosný.
45:21
Krečmer dnes nemá svůj den a zbytečně ztrácí míčky.
43:12
Kotula chytl zákeřnou střelu zpoza hráče.
41:33
Svačinka poslal mezi nohama připravku na Dombrovského, který vytahuje míček na útočnou polovinu.
40:43
Havířov hned ze začátku 3. třetiny otestoval Kořínka, který byl připraven a všechno vychytal.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině: D - 16 a H - 5
40:00
39:02
Dombrovský si u mantinelu podal Krause, kterého složil k zemi.
37:24
Havířov dokázal v pětiminutovém oslabení předvést své kvality, které jim bohužel nestačily ke změně skóre.
35:45
Kučera chtěl příhrát před bránu na Klozu, ale Kořínka stihl nohou přihrávku zablokovat.
34:04
Havířov hraje kvalitní oslabení a dostal se i párkrát k míčku.
32:17
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal PEGRES Havířov na 5 minut za sekání.
31:55
Peřka opět na míčku, ale Kořínka je dnes ve formě a vychytal ho.
30:26
Peřka zachytil nahrávku mířící obránci Ostravy a nahrává na Krause, jehož přihrávka šla skákavě na Klozu a ten bránu přestřelil.
29:34
Při Havířovu dnes nestojí štěstí, protože byla spálena další šance.
28:43
Vlach proběhl kolem mantinelu a trefuje helmu Kořínka.
26:21
Němec před bránou trefuje hůl Beneše a míček tak nemíří do brány, ale ven z hřiště.
24:36
Také v akci 2 na 1, kdy Peřka nahrává na Klozu, není šance proměněna.
23:33
Kloza měl šanci, kterou neproměnil.
21:21
Havířov na začátku 2. třetiny propadá v obraně a Ostrava nahazuje na jejich útočníky.
20:48
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila bez asistence (0:3).
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým 1. MVIL Ostrava WOOW.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 6 a H - 8
20:00
19:44
Havířov měl několik šancí, ale štěstí při nich nestálo.
18:03
Smrčka zablokoval rychle letící střelu Kučery.
16:22
Šochman dorazil míček Kožušníka, který proletěl kolem brankové čáry a zamířil do rohu soupeře.
15:40
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Daniel Kotzur (0:2).
15:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Martin Děček (0:1).
14:21
Ostrava se ztěží dostává přes útok Havířova.
11:45
Šochman i přesto, že je v oslabení, dokázal zakončit a chybělo pár cm ke gólu.
10:28
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:24
Ostrava hraje power-play, jelikož Havířov má odložené vyloučení.
08:38
Krečmer zazmatkoval v obraně, ale Kotula stihl zareagovat a podržel ho.
06:30
Havířov přerušil útočnou akci Ostravy a vzníká protiútok,
05:32
Robenek střílí ze středu vysoko nad bránu.
04:12
Plášek se pokouší o dorážku před bránou, bohužel trefuje hruď Kořínka.
03:32
Šochman přijal nahrávku Kožušníka a střílí pravou tyč brány.
01:22
Kožušník běží sám na Kořínka, bohužel mu při kličce ujel míček za bránu.
00:56
Dombrovský si připisuje 1. střelu utkání.
00:21
Peřka během několika sekund dokončil 2 individuální souboje u mantinelu a oba vyhrál.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým 1. MVIL Ostrava WOOW.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Daniel Cabiš, Filip Machálek, Jakub Robenek, Vítězslav Matěj, Peter Nehila
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Richard Kraus, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach