1:0
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 07:29 Nikola Staňková (Helena Böhmová), 25:45 Julie Volkmannová, 26:19 Miroslava Suková (Gabriela Vaníčková), 27:28 Michaela Mašková (Karolína Vostracká), 54:26 Andrea Košťálová (Karolína Vostracká), 55:18 Gabriela Vaníčková
branky (asistence): 26:31 Noemi Knapová (Kristýna Jarešová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - IBK Hradec Králové 6:1
8. Nikola Staňková, 26. Julie Volkmannová, 27. Miroslava Suková, 28. Michaela Mašková, 55. Andrea Košťálová, 56. Gabriela Vaníčková - 27. Noemi Knapová; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 18 - Lenka Remešová 22; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostí (Josef Janeček): "Sérii by slušelo aby se hrála o kolo až dvě později. Dnes rozhodla pasáž ve druhé třetině, naše neproměněné přesilovky a soupeřovi góly v rychlém sledu. My to následně potvrdili tragickou koncovkou. Soupeři přeji štěstí do dalších bojů a svým holkám příjemnou pauzu před další dřinou."
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): "Dnes jsme zúročili vše, na co jsme dlouhou dobu trénovali. Ustáli jsme všechna oslabení a proměnili přesilovku, dokázali jsme se vypořádat s napadáním soupeře. Pro Hradec trochu krutý výsledek, byl to opět mimořádně těžký zápas. Děkujeme fanouškům obou týmů za parádní atmosféru, snad si atraktivní utkání všichni užili."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Slavia 10, Hradec 7
60:00
59:17
A už to vypadalo na další gól v síti hostí, Helča Böhmová ale nedokázala zakončit podle svých představ, to už však Plzni vadit nemusí, domácí směřují za vítězstvím a postupem do semifinále.
58:05
Slavia tentokrát v přesilovce neskórovala, ale už to vypadá hodně nadějně na postup do semifinále 1. ligy.
56:00
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
55:40
A další faul a signalizovaná početní výhoda pro Plzeň.
55:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková bez asistence (6:1).
55:18
Proměněná přesilovka! Balónek tak dlouho poskakoval před brankou Hradce, až se ho zmocnila Gabča Vaníčková a v přesilovce nekompromisně zvyšuje na 6:1.
54:42
Vyloučen hráč Markéta Dohnalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
54:42
Vše teď hraje domácím do karet, zahrají si druhou přesilovou hru v zápase.
54:26
Timeout IBK Hradec Králové
54:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Karolína Vostracká (5:1).
54:26
Plzeň teď hosty vytrestala a konečně se jí podařilo proměnit brejkovou situaci, trefuje se Košťálová - 5:1.
54:10
Další schovaná hradecká střela, ale Fišerová dnes balónky prostě nevyráží a znovu nedala hostům šanci na dorážku.
52:55
Šnebergrová se dostala do úniku a i střela se jí povedla, ale Remešová zasáhla parádně a drží naděje hostujícího týmu.
51:44
Na jedné straně Buchalová, na druhé straně Mašková, obě dvě zastaveny v zakončení blokem na poslední chvíli.
50:12
Do konce utkání zbývá 10 minut a skóre se stále nemění, dokážou hosté ještě zahrozit?
49:31
Hradec se snaží, seč mu síly stačí a hraje se více na polovině Plzně, ale domácí obrana skvěle blokuje a na Fišerovou nejde téměř žádná střela.
46:10
Fišerová teď v souboji 1 na 1 vychytala Elišku Buchalovou!
45:50
V téhle pasáži se hraje daleko od branky domácích a to pochopitelně Slavii vyhovuje, navíc se probudili domácí fanoušci, kteří ženou svým skandováním domácí za postupem!
43:38
Tečovaná střela Aničky Sukové teď prolétla Remešové kolem hlavy, bohužel pro domácí těsně vedle branky, následná střela Krňoulové po standardní situaci také kousíček vedle.
39:56
Ve druhé třetině se už nic nestane a Hradec i tu třetí začne v početní výhodě.
38:59
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Eliška Buchalová.
38:59
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
38:59
Buchalová sice svůj nájezd proměnila, ale rozhodčí ji gól neuznali, protože se při něm vrátila mírně dozadu, Hradec má nyní šanci to napravit v další přesilovce.
37:56
Hradec je teď lepším týmem a střela Dohnalové teď letěla těsně nad branku Plzně, domácí chtějí udržet stav do konce druhé třetiny.
35:35
Buchalová rychlou střelou zápěstím prověřila připravenost Fišerové, ta zakročila bezchybně a Plzeň drží tříbrankový náskok.
32:37
Chybička v domácí obraně a Buchalová hledala před brankou spoluhráčku na zakončení do prázdné branky, Volkmannová její záměr vystihla a zachránila svou brankářku.
31:22
Hosté se teď usadili na polovině Plzně a po nepovedeném vyhození to byla obrovská šance Žídkové, která ale téměř odkrytou branku netrefila, naštěstí pro domácí.
30:20
Další povedená kombinace téhle plzeňské pětky, ve finální fázi Mašková hledala před brankou Sukovou a hostující obrana zasáhla na poslední chvíli.
27:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Karolína Vostracká (4:1).
27:28
To je brankostroj a florbal je opravdu nádherný sport! Plzeň znovu vede o tři branky, Kája Vostracká našla na pravé straně hřiště volnou Míšu Maškovou a ta se trefuje přesně k tyči - 4:1.
26:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Kristýna Jarešová (3:1).
26:31
Ale hosté se vzápětí vrací do zápasu, Jarešová našla Knapovou a ta povedenou střelou poprvé překonala Fišerovou v brance Plzně.
26:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Gabriela Vaníčková (3:0).
26:19
Povedená kombinace domácích a je z toho další gól v síti Hradce, střela Míni Sukové se nakonec dovalila až za Remešovou a je to už 3:0.
25:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Julie Volkmannová bez asistence (2:0).
25:45
Když to nešlo kombinací, tak to Plzeň zkusila střelou z dálky a kdo jiný by se v této situaci neměl mýlit než Julča Volkmannová, jejíž střela krásně zaplula k pravé tyčce branky Hradce - 2:0!
25:35
Je vidět, že se jedná o důležité utkání play off, oba týmy bojují o každý balónek, jako by to byl poslední souboj jejich života.
23:55
Slavia přežila další oslabení, aniž by Hradec pustila do nějaké výraznější šance.
21:52
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
21:52
Vostracká si při bránění pomohla nedovoleně a Hradec si tak znovu zkusí přesilovou hru.
20:18
Slavia se ve vlastním oslabení dostala do zajímavé šance, střele Helči Böhmové ale chyběla razance.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Slavia 10, Hradec 4
20:00
19:17
Vyloučen hráč Julie Volkmannová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:17
Hradec si v závěru třetiny zahraje půlenou přesilovku s pauzou, tedy doufáme, že bude půlená.
18:22
Anna Suková v obrovské šanci netrefila ideálně a Remešová se stihla přesunout, v domácí hale to jen zahučelo, dnes je tu opravdu fantastická atmosféra, jednoznačně nejlepší v celé sezóně.
18:01
Hazuková teď skončila na zemi po nechtěném došvihu Volkmannové, naštěstí nic vážného.
17:30
Skrumáž před brankou Plzně uklidnila až Anička Suková, Slavia ale nerozehrála a Hradec znovu útočí.
14:55
Hradec teď hodně zlepšil pohyb a domácí mají v rozehrávce veliké problémy, až z toho byla velká šance Knapové, která ale balónek ze vzduchu sama před brankou netrefila.
12:39
A další tlak domácích, tentokrát zakončovala Anička Suková, její střela z úhlu jen těsně minula branku Remešové.
11:15
Střelu Julči Volkmannové vyrazila Remešová nad sebe a ta málem zaplachtila za její záda, nakonec skončil míček za brankou Hradce, který se znovu bude bránit.
09:22
Šnebergrová teď zkoušela štěstí z otočky a překvapila hostující obranu, která dokázala zakročit na poslední chvíli, Plzeň je po vstřeleném gólu jasně lepším týmem.
07:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Helena Böhmová (1:0).
07:29
A je tu první gól zápasu, kapitánka Plzně Niky Staňková zužitkovala asistenci od Böhmové a pěknou střelou překonala Remešovou.
06:05
Sabina Labudová se teď dostala do velmi nebezpečného zakončení před brankou Fišerové, na poslední chvíli zasáhla domácí obrana a její střelu zblokovala, i přesto zahrávají hosté standardní situaci ze zajímavé pozice.
05:30
Hostující hráčky se ubránily a nepustily Plzeň do nebezpečnějšího zakončení, hraje se znovu pět na pět a nyní na polovině Plzně.
04:21
Zatím je to hodně bojovné na obou stranách, Hradec nedává domácím v přesilovce ani centimetr prostoru a rve se o každý balónek.
03:21
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
03:09
Plzeň si zahraje přesilovku, zatím však drží balónek na svých čepelích.
00:30
Domácí hned v úvodu v první šanci, Remešová zlikvidovala střelu z úhlu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Lucie Košková, Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Lenka Řezníčková, Natálie Žídková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Kateřina Šnebergrová, Helena Böhmová, Karolína Vostracká, Nikola Staňková
00:00
Vítáme Vás u textového online přenosu rozhodujícího čtvrtfinále 1. ligy žen mezi týmy FBŠ SLAVIA Plzeň a IBK Hradec Králové. Oba celky vyhrály své domácí zápasy a podle této matematiky by dnes měla uspět Plzeň. Ambiciózní Hradec ale přijel do Plzně s cílem postoupit, jak dopadne tahle atraktivní série? Utkání startuje v 17:30 a oba týmy už se připravují na rozcvičení!