2:0
0:1
0:3
- : -
branky (asistence): 08:59 Petr Tlapa (Jakub Krsek), 15:57 Daniel Riley (Jan Lang)
branky (asistence): 27:35 Daniel Lademberger (Lukáš Herblich), 44:28 Jakub Koch (Ondřej Sidunov), 57:06 Daniel Filip (Tomáš Hanzlík), 59:21 Jakub Koch

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:4
9. Petr Tlapa, 16. Daniel Riley - 28. Daniel Lademberger, 45. Jakub Koch, 58. Daniel Filip, 60. Jakub Koch; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Patrik Zítka 23 - Denis Jasiok 39; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí, Tomáše Sladkého: po včerejší nešťastné koncovce zápasu jsme dneska jeli na morál. Sezóna nekončí, těšíme se na další zápas se Spartou.
60:00
Střely ve třetí třetině: Sparta-19 Vítkovice-6
60:00
Komentář trenéra domácích, Jaroslava Berky: dnešní zápas rozhodl o tom, že si pojedeme zahrát ve středu do Ostravy. Škoda neproměněných šancí.
60:00
Střely celkem: Sparta-41 Vítkovice-26
60:00
59:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch bez asistence (2:4).
58:17
Sparta nastupuje v šesti bez golmana.
58:16
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Tomáš Hanzlík (2:3).
57:05
Vítkovice ale přeci vstřelují gól nad již ležícího Zítku.
56:20
Lang nad. O několik vteřin později májí Vítkovice rozehrávku a straně Sparty. Míček šel na úplně volného Šomodiho, ten ale vůbec netrefil bránu. Tohle mohl být laciný gól.
55:10
Kavan se snažil poskakující balón přihrát před bránu, chyběl už jen někdo na dorážku.
54:34
Mutínský střílí ho hrudi brankáře.
53:16
Kolář si sklepnul balón a trefil ho ještě ve vzduchu, bránu ale minul.
51:20
Jasiok vyhodil rychle a trefil čepele útočníků Sparty, od nich se to pouze odrazilo vedle brány.
50:22
Lang překazil nahrávku na hráče čekajícího u brány Sparty na dorážku.
49:20
Jak teď zaznělo z jedné střídačky, je to blázinec, potřebujeme to zklidnit.
47:54
Hurt dostal pravděpodobně florbalkou do čela, čas se pozastavuje, ale dál se pokračuje normálně.
47:10
Akce na obouch stranách, ke střele se dostal až Remeš, který trefuje pouze připraveného Jasioka.
46:00
Na volného Koláře prošla nahrávka, ten ale musel nejdřív zpracovat, ke střele se nedostal.
44:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Ondřej Sidunov (2:2).
44:27
Sparťané ztratili za bránou balón, následná nahrávka na Kocha, který trefuje místo pod rukou Zítky. Je vyrovnáno.
43:43
Hurt se snažil dorážet. Následně byl mírně dohrán obráncem.
43:09
Filip se dostal ke střele, ta přes blok na bránu nedošla.
41:38
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Petr Tlapa.
41:38
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
41:38
Jasiok vytěsnil zakončení Tlapy ramenem, balón pak přeskočil bránu. Vítkovice si zahrají oslabení.
41:22
Horák zkoušel střelu tahem, ta mu moc nevyšla, ale přesto musel Jasiok zasahovat v sedě nohou.
39:58
V posledních sekundách ještě akce na Zítku, který vyráží.
39:10
Sprinterský závod do levého rohu Sparty.
36:36
Pergler se snaží před brankářem dorazit balón za jeho záda, Jasiok ho našel první.
35:55
Další pěkná střela Vítkovic a zároveň zákrok Zítky.
35:10
Herblichova střela z půlky prošla až na Zítku.
34:10
Jirek střílí od mantinelu, Jasiok s přehledem chytá.
31:20
Další nebezpečná situace před bránou Sparty, kde měli Vítkovice chvilku přečíslení. Zítka zalehává balón.
31:00
Horák trefuje tyč.
30:51
Vítkovice mají standartku na brankovišti. Zeď Sparty střela nepřekonala.
30:20
Lang napadá vysoko, Spartě se daří blokovat většinu střel.
28:55
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
28:40
Gattnar další povedená střela mezi ruku a nohu Zítky, ten si připisuje další úspěšný zákrok.
27:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Lademberger, asistoval Lukáš Herblich (2:1).
27:34
Sidunov střílí, Zítka zasahuje, míček ještě poskočil na čáře, ale pokus o to, ho vyhodit nevyšel a tak dávají Vítkovice svůj první gól.
26:50
Filip vysílá další střelu, která se po teči sparťanského obránce zvláštně stočila a golman tak měl obtížnější zákrok.
25:45
Nahrávka zpoza brány na Čecha, ten míjí bránu.
24:12
Filip získal na polovině balón a střílí na bránu, Zítka chytá.
22:00
Koch se snažil zakončit z boku brány. Neúspěšně.
20:20
Mutínský se dostal na polovinu Vítkovic a snažil se přihrát na úplně volného Remeše, Sekula se ale rychle vrátil a zachycuje přihrávku.
18:47
Velmi rychlá akce Vítkovic. Zítka vykopává špičkou přihrávku na volného hráče, který by střílel do prázdné brány. Vzápětí šance Sparty na druhé straně.
17:40
Výborný zákrok Zítky!
16:30
Tlapa nahazuje před bránu, Jirek se pokouší doklepnout míček do brány, ale zasahuje florbalkou moc vysoko.
15:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Jan Lang (2:0).
15:56
Riley střílí tahem po výběhu na střed a dává druhý gól Sparty.
15:02
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:40
Hra je již v rychlém tempu.
13:00
Zítka tygřím skokem chytá střelu, která letěla z půlky.
12:20
Veselý nastřeluje pravou tyč.
11:59
Nebezpečná chyba, kterou Sparťané ubránili a už hrají v plném počtu.
11:10
Šomodi střílí, Zítka po přesunu vyráží nohou.
09:59
Vyloučen hráč Jakub Krsek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
09:58
Hráč Vítkovic po nárazu do mantinelu shodil celou stranu hřiště.
08:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Jakub Krsek (1:0).
08:58
Tlapa dostal nahrávku a vymetl pavučinku, posílá tak Spartu do vedení.
08:13
Hrozivý závan přes sparťanskou brankou, Hurt získává míček a posílá cross na druhou stranu. West ho zachytil.
07:44
Kolář střílí nad.
06:30
Jasiok dlouhý balón na 76, ten ale nestihl zpracovat.
03:48
Jirek získal balón a dostává se až do rohu Vítkovic, tam balón ztrácí.
02:00
Tlapa střílí a následně doráží, ale golman chytá.
01:19
Kolář získal míček vysílá první střelu na Jasioka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Petr Šomodi, Daniel Filip, Martin Michna
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Jan Lang, Jakub Ucháč, Marek Veselý, Daniel Riley, Martin Remeš