1:2
1:1
0:5
- : -
branky (asistence): 02:18 Denisa Kotzurová (Paulína Hudáková), 36:09 Kristína Hudáková
branky (asistence): 10:59 Barbora Husková, 14:53 Michaela Šponiarová (Denisa Ferenčíková), 25:31 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 43:21 Romana Žurková (Katarína Klapitová), 47:54 Barbora Husková, 48:42 Romana Žurková (Natálie Martináková), 53:48 Denisa Ferenčíková (Ivana Šupáková), 58:06 Barbora Husková (Natálie Martináková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
3. Denisa Kotzurová, 37. Kristína Hudáková - 11. Barbora Husková, 15. Michaela Šponiarová, 26. Veronika Enenkelová, 44. Romana Žurková, 48. Barbora Husková, 49. Romana Žurková, 54. Denisa Ferenčíková, 59. Barbora Husková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4 + Kristína Hudáková 5:3 + Katarína Klapitová 5; využití: 1:2; diváků: 220; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 29 - Nikola Příleská 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:5;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Richarda Urbana: Dnes se soupeř zaměřil na jiný sport než florbal, proto prohrál zápas. Děkuji divákům, pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. třetině: 9-15
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Ostravy Jakuba Robenka: Dneska na poměry ženského florbalu opravdu zápas hodný play-off. Nám to bohužel příliš neprospělo a často jsme se špatně rozhodovali, nefungovala Nám organizace hry, timing a prakticky jsme se neprosadili ve hře 5 na 5. Každopádně zbraně neskládáme, moc dobře víme, že 3:0 se otočit dá. Dobře se na zítra připravíme a věřím, že zítra uvidíme jiný zápas,
60:00
59:55
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (2:8).
57:24
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
54:42
Vyloučen hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
54:42
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
54:42
Nejdříve tvrdým zákrokem K. Hudáková poslala k zemi Ferenčíkovou a chvíli po té jí to oplatila Klapitová.
53:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (2:7).
53:48
Jako raketa se prohnala Šupáková kolem domácí obrany, poté přesně našla Ferenčíkovou a ta už se napodruhé nemýlila.
52:54
K. hudáková mohla napravit své vyloučení. Ihned po vstupu na hřiště střílela nebezpečně na Příleskou. Střela se však vznesla o trošku více, než by si K. Hudáková a celý tým přál.
52:11
Ferenčíková míjí zcela odkrytou branku.
51:14
Hra je neskutečně vyhrocená!
50:30
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
48:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková, asistoval Natálie Martináková (2:6).
48:42
Jako fanoušek Ostravy teď musím přiznat, že Vítkovické hráčky to při tomto góly sehrály velmi pěkně. Theimerová obrala o míček Ostravu díky špatné rozehrávce, míček následně přenesla na Martinákovou a ta předložila gól Kieckové na zlatém podnose.
47:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (2:5).
47:54
Husková obrala o míček Káčovou a pak přesně umístila míček na zadní tyč.
45:52
Příleská musela být ošetřena, ale asi nic vážného to nebylo, už zase klečí v brance.
45:51
Kotzurová nešikovně upadla na Příleskou, hra je přerušena.
43:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková, asistoval Katarína Klapitová (2:4).
43:00
Nádherný křižný pass Klapitové a přesné zakončení Žurkové do odkryté branky znamená 4. gól Vítkovic.
41:45
Krzywak vyzkoušela pozornost Tomšové. Je pozorná.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyznělo lépe pro celek Vítkovic.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8-12
40:00
39:30
Špatná rozehrávka Ostravy málem znamenala gól pro Vítkovice.
37:23
tvrdá střela Šponiarové se zastavila o helmu Tomšové.
37:01
Káčová vyslala na Příleskou jedovku. brankářka Vítkovic si nakonec s míčkem poradila.
36:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková z trestného střílení (2:3).
36:09
Z backhandu na forehand a přesně pod víko. Ostrava snižuje na rozdíl jedné branky!
35:14
Vítkovice nyní tlačí Ostravu.
33:43
Žůrková minula odkrytou branku asi stejně jako v posledním Superfinále.
33:20
Vítkovice přežili přesilovku a ihned se staví na rozehrávku.
32:48
Milimetry! Kotzurová jen těsně míjí horní roh branky Příleské.
31:50
V přesilovce Ostravy se do 100% příležitosti paradoxně dostala Šponiarová. Tomšová se však postavila tak dobře, že střelu dokázala zneškodnit.
31:08
Vyloučen hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:10
Koníčková v krkolomné pozici zakončovala do poloodkryté branky, Tomšová se stihla velmi dobře přesunout.
28:26
K. Hudáková se snažila zakončil backhandem, ale míček si hodila daleko před sebe.
25:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (1:3).
25:31
Nenápadná, ale zato přesná střela Enenkelové nachází místo na vzdálenější tyči.
24:40
Po delší době střela na některou ze dvou zdejších branek. Pastušková se opřela do míčku, ale letěl o pár centimetrů mimo.
22:29
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani na jedné však nedošlo k výraznější šanci.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 6-10
20:00
18:28
Husková se opět pokoušela nebezpečně zakončit. V dobré bloku však stála Káčová.
17:09
P. Hudáková nádherně obešla vítkovickou obránkyni. Následné střele do šibenice stačila pohotovým zákrokem zabránit Příleská.
16:00
Dvěma slovy: PŘESTŘELKA EMOCÍ! Ještě to bude zajímavý zápas.
14:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Ferenčíková (1:2).
14:53
I Vítkovice využívají přesilovou hru. Ač přes ruku, tak se přesně trefuje Šponiarová.
13:44
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
13:17
Martináková se probíjela do šance, těsně před brankou ji ale míček vzala Koníčková a pokoušela se zakončit, na Tomšovou si nepřišla.
13:17
Hraniční zákrok Hudákové rozhodčí posoudili na dvě minuty. Ostrava jde do oslabení.
10:59
10:59
Husková nachází přesně místo u pravé tyče ostravské branky.
09:10
Zápas zatím provází fantastická atmosféra!
08:06
Gól jsme neviděli ve hře 4 na 4 a tak se zase budeme kochat florbalem ve hře 5 na 5.
05:48
Vyloučen hráč Andrea Pastušková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
05:48
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
05:48
V rohu se na sebe Ďuriková s Pastuškovou špatně podívali a už putují na trestnou lavici.
04:53
Nechal jsem se unést hrou. Zatím je k vidění florbal nahoru a dolů, teď měla šanci Šponiarová, ale střela letěla o kousek vedle.
02:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (1:0).
02:18
Krásnou střelou z poloviny hřiště využívá přesilovku Ostravy Kotzurová!
01:45
Kajfoszová trefuje tyč!
01:20
Vyloučen hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková, Ivana Šupáková, Eliška Planková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristína Hudáková, Viktória Grossová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová, Barbora Sedláčková