0:4
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 30:44 Kristína Hudáková (Paulína Hudáková), 45:10 Nela Kapcová (Veronika Káčová), 54:12 Lucie Theimerová (vlastní branka), 59:58 Denisa Kotzurová (Veronika Káčová)
branky (asistence): 06:19 Hana Koníčková (Barbora Husková), 11:07 Hana Koníčková (Natálie Martináková), 14:39 Katarína Klapitová (Denisa Ferenčíková), 14:55 Hana Koníčková (Barbora Husková), 31:12 Hana Koníčková (Natálie Martináková), 34:11 Barbora Husková (Natálie Martináková), 44:25 Barbora Husková (Lucie Theimerová), 58:33 Hana Koníčková (Natálie Martináková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
31. Kristína Hudáková, 46. Nela Kapcová, 55. Lucie Theimerová, 60. Denisa Kotzurová - 7. Hana Koníčková, 12. Hana Koníčková, 15. Katarína Klapitová, 15. Hana Koníčková, 32. Hana Koníčková, 35. Barbora Husková, 45. Barbora Husková, 59. Hana Koníčková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Nela Kapcová 5:3; využití: 1:2; diváků: 136; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16, Pavla Lišková 7 - Lenka Kubíčková 23; po třetinách: 0:4, 1:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 13-9
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Ostravy Jakuba Robenka (1/2): Strašná první třetina, která dala směr celému utkání. Nevzdali jsme a bojovali až do konce, přesto to na víc nestačilo. Jsme zklamaní, chtěli jsme víc, ale vyhrál lepší. Vítkovicím upřímně gratulujeme a přejeme hodně štěstí do superfinále.
60:00
Komentář trenéra hostů Richarda Urbana: Skvělý zápas, který ukázal týmovou sílu a cíl za kterým si jdeme. FCB byl nepříjemný soupeř ve všech utkáních a věřím, že bude v příští sezóně ještě silnější. Odvádí dobrou práci. My teď nabereme síly a Ostravar Aréna už čeká. Díky soupeři, skvělým divákům a pořadatelům.
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Ostravy Jakuba Robenka (2/2): Věřím, že pokud budou hrát jako tento víkend, tak je nikdo nezastaví. Moc děkujeme všem malým i velkým fanouškům za podporu po celou sezónu. Budujeme tady něco opravdu velkého a věřím, že ty největší úspěchy přijdou.
60:00
Ostrava prohrává v této sérii 0:4 na zápasy a to znamená, že do letošního Superfinále, které se poprvé v historii koná v Ostravě, postupují hráčky Vítkovic. Za FBC Ostravu přejeme do tohoto finálového dne Vítkovicím hodně štěstí!
60:00
59:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Káčová (4:8).
59:34
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:34
Timeout pro Vítkovice. Nejspíše pro to, aby si hráčky užili poslední chvilky semifinálové série.
58:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Natálie Martináková (3:8).
58:03
Ostrava se snaží ještě něco udělat s průběhem hry, ale moc se jí to nedaří.
56:36
Martináková v šanci, ale míček se ji v konečné fázi, tedy střelbě, svezl po holi a zamířil mimo dosah branky.
54:12
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová (3:7).
52:04
Vyloučen hráč Hana Koníčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:27
Hráčky Ostravy nedávají svou kůži lacino. Někdy je to ale až za hranicí pravidel.
49:50
Krzywak se řítila po levém mantinelu na Liškovou. Střelu umístila ale pouze do rohu hřiště.
49:25
Ostrava oslabení přežila.
47:24
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:24
Kajfoszová pohodila Krzywak na domácí branku. Ač se kapitánka Ostravy Justyně omlouvala, rozhodnutí rozhodčích to nezměnilo.
46:58
P. Hudáková posílá střelu na Kubíčkovou. Trajektorie míčku však nemířila přes branku Vítkovic.
46:22
ošemetná situace před brankou hostí řeší Kubíčková.
45:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (2:7).
45:10
Na velkém brankovišti se nejlépe zorientovala Kapcová a posílá míček do brány Vítkovic!
44:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lucie Theimerová (1:7).
44:25
Husková dorážkou přidává 7. gól Vítkovic.
43:08
Vítkovice teď moc míček Ostravě nepůjčují.
41:02
Ostrava od začátku třetí třetiny zkouší hru v 6 lidech bez brankářky.
40:00
40:00
Už to vypadalo, že se Ostrava bude nadechovat k obratu, po brance K. Hudákové. Obrat však zbrzdila Koníčková svým gólem na 1:5. Bohužel pro Ostravu ještě přišlo pěti minutové oslabení a tak se do výrazného tlaku dostat nemohla. Od uplynutí pěti minutového trestu byly na míčku spíše Vítkovice, Ostrava se poté do šancí už moc nedostávala. Toliko ke druhé třetině, ve které byl poměr střel na branku 6 ku 10 pro hráčky Vítkovic.
40:00
Druhou přestávku nyní doprovází neřízený chaos dětí s florbalovými holemi a bílými plastovými míčky na hřišti.
40:00
37:30
Ke střele se vytočila Žurková.
36:43
Klapitová se dostala ke střele. Mířila však vysoko nad.
35:45
Kotzurová tvrdě složila k zemi vítkovickou hráčku. Rozehrávat bude hostující tým.
34:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (1:6).
32:54
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za sekání.
32:54
Kapcová trefila čepelí své hole obličej Ferenčíkové.
31:12
31:12
Koníčková je však, bohužel pro Ostravu, dnes k neudržení.
30:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (1:4).
30:44
Ostravě vyšla hra 6 proti 4. P. Hudáková přesně našla svou sestru a ta dává naději Ostravě v tomto zápase.
29:33
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:33
Planková udeřila kapitánku domácích Kajfoszovou hokejkou do obličeje a jde si odpočinout na trestnou lavici.
28:16
Koníčková z úhlu. Tomšová v pozoru.
27:21
Nakonec se zvedá, ale silně otřesená.
27:20
Jurečková dostala klasický strom a nyní leží na hřišti. Vypadá to dost možná na vyražený dech.
27:15
Od druhé minuty vyloučení Šupákové jsou spíše na míčku hráčky Vítkovic.
26:26
Ostravské dámy zatím netrefují zařízení v přesilové hře.
24:40
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
22:47
Na Enenkelovou zívala úplně prázdná branka. Nepochopitelně ale poslala míček mimo.
20:31
Šponiarová natáhla ke střele. Její ránu dobře zablokovala Káčová.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 8-12
20:00
Ostravě se nedařilo dostat se do vyložených šancí. Vítkovice velmi často hrozili z rychlých brejků. Alespoň rychlý sumář 1. třetiny. Hráčky už vchází na hřiště a čekáme na to, jak se Ostrava popasuje se čtyřbrankovým deficitem. Druhá třetina může začít!
20:00
19:35
Ostravě dělá problém si vypracovat 100% příležitost, proti zatím dobře bránicím Vítkovicím.
18:33
Pastušková z ostrého úhlu vyzkoušela pozornost Kubíčkové. Kubíčková úspěšnější.
17:35
Kolářová vyslala nebezpečnou střelu na kasu Ostravy.
14:59
Ferenčíková našla přesně Klapitovou na středu hřiště a pro druhou jmenovanou už to byla snadná pozice.
14:55
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
14:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Barbora Husková (0:4).
14:55
Koníčková vcelku brzy kompletuje hattrick.
14:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:3).
14:09
Vítkovice zatím točí domácí tým.
12:58
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
11:07
11:07
Koníčková podruhé úspěšná.
08:41
Tyčka zazvonila na domácí straně hřiště.
08:01
Krzywak byla čistým zákrokem odhozena za mantinel a přišla tak o míček. Ostrava se hnala do rychlého protiútoku a na pomalu zvedající se Krzywak za sebou pozapomněli. Brejk, který Ostrava měla skončil v náručí Kubíčkové, která ihned rozehrála na pozapomenutou Justynu. Ta se tak z ničeho nic ocitla sama proti Tomšové. Domácí brankářka nakonec byla úspěšnější.
06:19
06:19
Přečíslení v podstatě 3 na jednu vyřešili hráčky Vítkovic perfektně. Husková přihrála přes bránící hráčku míček a koníčková už v jednoduché pozici proti prázdné bráně neselhala.
05:03
Krzywak už si to štrádovala na kasu. Na poslední chvíli však situaci uhasila Šuranyiová, když míček čistě odpinkla Justyně mimo dosah její čepele.
03:57
Martináková těsně mimo.
03:21
Vítkovice v brejkové situaci. Z tohoto mráčku však nezapršelo.
02:25
Sedláčková to zkusila od mantinelu. Míček ale zachytil spodní vítr a vynesl ho nad branku. U rozehrávky Vítkovice.
00:23
Tak jako včera i dnes se začíná za velmi bouřlivé atmosféry. Není slyšet vlastního slova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková, Ivana Šupáková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristína Hudáková, Viktória Grossová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová, Barbora Sedláčková