4:0
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 02:48 Barbora Sedláčková (Kateřina Šromotová), 03:54 Barbora Sedláčková (Eliška Jurečková), 15:07 Terezie Šešulková, 19:15 Alena Zuzaníková, 22:56 Barbora Sedláčková (Kateřina Šromotová), 47:30 Barbora Sedláčková (Kateřina Šromotová)
branky (asistence): 29:20 Anna Fricová (Karolína Kellovská), 52:01 Karolína Kellovská (Marie Havlíčková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - VŠO FLORBAL CHODOV 6:2
3. Barbora Sedláčková, 4. Barbora Sedláčková, 16. Terezie Šešulková, 20. Alena Zuzaníková, 23. Barbora Sedláčková, 48. Barbora Sedláčková - 30. Anna Fricová, 53. Karolína Kellovská; rozhodčí: Matěj Vráblík - Dominik Prosický; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Pavla Lišková 21 - Terezie Květoňová 19; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Florbalu Chodov Ondřeje Neumana: Včera jsme hráli play-off 1.třetinu a stačilo to na výhru. Dnes jsme hráli znovu jen 20 minut a zcela zaslouženě to dnes nestačilo. Domácí si pohodlně vybudovali náskok a zkušeně ho hlídali. Uvidíme co nás čeká v rozhodujícím zápase, série je to rozhodně zajímavá a dobrá.
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra FBC Ostravy Lukáše Robenka: Další utkání, které mělo smysl a parametry, povedl se nám vstup do utkání a udržet náskok. Bylo vidět, že oba týmy už toho mají dost, což nám v závěru možná pomohlo. Rozhodně bych rád poděkoval Chodovu za férové zápasy. A JEŠTĚ BYCH RÁD TOUHLE CESTOU PODĚKOVAL MÍŠI MAREŠOVÁ, KTERÁ NÁM VČERA POMOHLA S PŘEPRAVOU ZRANĚNÉ HRÁČKY NA NÁDRAŽÍ Z HALY, MOC SI TOHO VÁŽÍME.
60:00
Střely ve 3. třetině 7:6
60:00
59:30
Jurečková mohla uklízet do prázdné branky, ale bohužel netrefila.
58:19
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
58:19
Chodov nastupuje do závěrečné dvouminutovky bez brankářky.
56:40
Šešulková dokázala ukradnout míček chodovské rozehrávce. Backhandovému zakončení chybělo málo.
54:11
Horký brambor nezapadnul do chodovské branky.
52:48
V těsném sledu za sebou měla Jurečková dvě velké šance. První krásným zákrokem vyrazila Květoňová, tu druhou střelu Jurečková vyslala o pár centimetrů nad branku.
52:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Marie Havlíčková (6:2).
52:01
Střelou od mantinelu využívá přesilovku Kellovská.
51:04
Vyloučen hráč Vendula Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
51:04
Káčová ač sama faulovala, tak momentálně leží za mantinelem a nechává se ošetřit.
49:53
Sedláčková měla možnost vstřelit další gól, teď ovšem netrefila prázdnou branku.
47:54
Po souboji leží za mantinelem jedna z chodovských hráček. Zdravotnice konstatuje: "Zranění hlavy." Nakolik je to vážné, zatím nevíme.
47:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Kateřina Šromotová (6:1).
47:30
Ta slečna je k nezastavení. Z dorážky přidává čtvrtou branku v tomto zápase Sedláčková!
46:13
Na poslední chvílí dokázala Květoňová zkrotit nezbedný míček po střele Poláškové.
43:40
Fricová sice byla osamocená na pravém mantinelu a vypálila k bližší tyči, ale Lišková byla připravená.
42:01
Chyběl jenom kousíček. Další střela Sedláčkové končí těsně mimo.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 5-11
40:00
38:32
Havlíčkové chyběl opravdu kousíček ke skórování. O pár centimetrů nahoru a přelobovala by Liškovou.
37:36
Polášková od mantinelu vyslala krásnou střelu, zahanbit se nenechala ani Květoňová, která střelu také pohledným zákrokem vyrazila.
36:55
Závar před domácí brankou řeší Kupcová vyvezením míčku na hostující polovinu.
35:52
Sedláčková útočila na 4. gól v tomto zápase. Chyběl opravdu kousek doleva a mohla kupovat Rychlé špunty.
32:03
Keprtová a Hamplová běžely sami na Liškovou. První jmenovaná celou akci vzala na sebe, ale se zlou se potázala. Její zakončení nenašlo prostor branky.
29:20
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Karolína Kellovská (5:1).
29:20
Střelu z půlky stačila Lišková ještě vyrazit. Míček se posléze odrazil ke Kellovské, která nahodila míček zpátky do chumlu před brankou. Míček byl nahozen tak šikovně, že našel hokejku Fricové, ta nemusela skoro nic dělat a míček i tak skončil v ostravské brance.
28:00
Střela zvaná "padající list" nadělala problémy domácí obraně. Jen díky instinktivnímu zákroku domácí golmanky zůstává stav nezměněn.
26:53
Novotná se opřela do střely, která pak letěla skrz klubko těl. Lišková na poslední chvíli míček zahlédla a stačila ho lapit.
23:51
Vyloučen hráč Barbora Greiplová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
23:42
Lišková předvedla neskutečný zákrok, když lapila střelu, jenž letěla do úplně odkryté branky.
22:56
22:56
Sedláčková se s ničím nemazala, natáhla ke střele a může slavit hattrick!!!
21:42
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
21:15
Od poloviny hřiště vyslala na Liškovou loptičku Kellovská. Lišková si však poradila.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 13-6
20:00
19:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková bez asistence (4:0).
19:15
4 velké šance po sobě měly hráčky Ostravy na svých čepelích, až ta 4. se ujala!
18:15
Míček prosvištěl kolem brankové čáry ostravské branky po dorážce Keprtové.
15:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková bez asistence (3:0).
15:07
Jedovatou přízemní střelu vyslala Šešulková vstříc chodovské brance. Těsně před Květoňovou chtěla střelu hokejkou zneškodnit pražská obránkyně, naneštěstí pro Chodov ji však tečovala tak nešikovně, že propadla mezi nohou a rukou Květoňové až do branky.
13:55
Lehké problémy měla Lišková se střelou Havlíčkové. Pro Ostravu naštěstí vše dobře dopadlo.
12:01
Fricová se pokoušela dorazit míček za záda Liškové, avšak osud tomu chtěl, aby tato dorážka do branky nedoputovala.
08:50
Onou zraněnou hráčkou je Kolomazníková.Tak jak to vypadalo, tak to i je, opravdu se jedná o zranění kolene. Do dalšího průběhu zápasu už nejspíše nenastoupí.
08:16
Keprtová si v rohu hřiště počínala nedovoleně. Rozehrávat bude Ostrava.
06:36
To by byl velice rychlý hattrick, kdyby Sedláčková mířila o trošku přesněji.
04:53
Jejda, To vypadá ošklivě. Jedna z chodovských hráček leží na zemi a sténá bolestí. Vypadá to na zranění kolene.
03:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eliška Jurečková (2:0).
03:54
Sedláčková je při chuti!!!
02:48
02:48
Věšák jako víno a Ostrava jde do vedení 1:0.
01:01
Fricová se také vytočila ke střele, ale dobrým zákrokem se ukázala Lišková.
00:31
Do první vážnější šance se dostala Jurečková, její střele chyběla větší přesnost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Dominik Prosický.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Vanessa Rebecca Keprtová, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Alice Novotná
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Barbora Sedláčková, Barbora Greiplová, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová