2:3
1:3
3:0
1:0
branky (asistence): 07:14 David Petržela (David Žáček), 19:34 Adam Šmíd, 31:07 Petr Černý (Lukáš Kučera), 50:51 Petr Černý (Lukáš Kučera), 58:15 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 59:57 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 62:27 Lukáš Kučera
branky (asistence): 02:20 Jakub Zdražil (Michal Kundrata), 15:44 Jakub Haša (Ivan Zajíc), 16:00 Marek Weinelt (vlastní branka), 22:19 Lukáš Chalabala, 25:56 Michal Kundrata (Martin Janeček), 31:29 Martin Janeček

Sokol Pardubice - PANTHERS OTROKOVICE 7:6p
8. David Petržela, 20. Adam Šmíd, 32. Petr Černý, 51. Petr Černý, 59. Lukáš Prix, 60. Lukáš Prix, 63. Lukáš Kučera - 3. Jakub Zdražil, 16. Jakub Haša, 17. Marek Weinelt, 23. Lukáš Chalabala, 26. Michal Kundrata, 32. Martin Janeček; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Martin Vičánek 37; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:0, 1:0;
62:27
70:00
Komentář trenéra hostí: "Vyrovnané utkání, kde nám soupeř ukázal, že se hraje 60 minut. Poslední 4 minuty už jsme byli ve vlaku a mysleli si že je konec. Do zítřka se musíme znova připravit, zápas začne znova od začátku. Gratuluji soupeři"
70:00
Střely v prodloužení: Domácí - 2, Hosté -1
70:00
Komentář trenéra domácích: "Dnes jsme hráli hluboko pod svoje možnosti. První dvě třetiny jsme dělali velké množství chyb a Otrokovice z brejků nekompromisně trestali. Ve třetí periodě jsme náš tlak podpořili góly a po boji jsme utrpěli výhru. Díky soupeři a zítra se těšíme na odvetu.
70:00
Střely celkem: Domácí - 44, Hosté - 32
62:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (7:6).
62:27
Kučera vybojoval balonek na půlce a po samostatné akci rozhoduje!!!
61:00
V orvní minutě prodloužení si už oba týmy vyzkoušeli gólovou šanci, neuspěl ani Janeček, ani Šmíd.
60:00
60:00
Tak nás čeká prodloužení, což nikdo z přítomných asi nečekal, 10 minut 5 proti 5, výsledek je stále otevřený.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí - 18, Hosté - 7
60:00
59:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (6:6).
59:57
Neuvěřitelný zkrat hostí! Rozehrávka přímo na hůl Šmída a Prix srovnává!
59:53
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
59:53
Tak to je asi konec, Černý přestřelil, Panthers rozehrávají.
59:10
Obrovské šance Pardubic zatím bez gólu.
58:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (5:6).
58:15
Na Prixovu pumelici už ale dosáhnout nemohl.
58:10
Neuvěřitelný Vičánek po krosu na Černého.
57:30
Černý ze vzduchu do boční sítě.
57:03
Timeout Sokol Pardubice
56:24
Halešův výhoz zachycen a zvoní tyč za pardubickým brankářem!
55:55
Vlasák sám na brankáře neúspěšný, podobnou pozici na druhé straně nevyužil ani Janeček.
54:40
Petržela na dvakrát nepřekonal hostujícího brankáře, který nyní opravdu drží hosty nad vodou.
53:39
Čas se stále krátí, Šmíd opět do bloku.
51:59
Kaluža ve velké šanci, Vičánek rukou dosáhnul na protáhlou střelu.
51:25
Otrokovice opět hrozí z brejků, znovu Haleš na místě.
50:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (4:6).
50:51
Pardubice vytáhli napadání a Černý dramatizuje zápas!
49:24
Na druhé straně se musel blýsknout i Haleš, jelikož hosté se dostali do velmi nebezpečného úniku.
49:16
Slabého střela se možná i otřela o břevno ale v bráně také nekončí. Další Kučerovu šanci likviduje výborný Vičánek.
47:49
Prix sám na středu pouze do bloku. Kluci z Otrokovic by mohli po zápase klidně na volejbal, za takové blokaře by se nestyděl ani Jihostroj.
46:55
Pardubičtí znovu v šanci a znovu zakončení doprostřed brány.
45:20
Tohle budou mít domácí velmi těžké, další Žáčkova střela končí na Vičánkovi a čas letí.
44:15
Jedna střela za druhou, ale domácí buď netrefí branku nebo Vičánek likviduje.
43:15
A Otrokovice hrozí i v oslabení, Haša dokonce vstřelil i branku, naštěstí pro Sokol až po odpískání faulu.
42:39
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:39
Šmíd se prosmýknul mezi beky, takže musela přijít záchranná brzda.
40:48
V první šanci třetí periody se objevil Šmíd, ale jeho střela na bližší tyč nebyla přesná, na druhé straně Haleš předvedl perfektní přesun zakončený jistým zákrokem.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí - 12, Hosté - 13
40:00
2. třetina nám přinesla trápení domácího celku, kterému se nedařilo reagovat na otrokovickou pevnou obranu a nebezpečné brejky. Nyní se můžeme pouze domnívat s čím přijde domácí trenér Randa a zda-li se mu s týmem podaří zvrátit průběh tohoto utkání.
40:00
39:40
Na závěr třetiny ještě jeden nepovedený brejk hostů, takže do šaten jdeme stále s třígólovým rozdílem.
38:20
Dnešní utkání sleduje přesně o 10 025 diváků méně než včerejší zápas Dynama proti Třinci.
36:23
Další obětavý blok hostů, a další, a další...
34:42
Tato část utkání mi trochu připomíná Ligu Starších žáků - hurá styl, všichni za balonkem.
33:40
Vičánek nyní drží náskok hostí, střely Slabého i Šmída měly gólové parametry.
32:36
A obraz se stále nemění, brejk na jedné straně - zákrok - výhoz - brejk na straně druhé.
31:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (3:6).
31:29
Jenže hosté rychle odpovídají, další samostatný únik a Janeček trochu se štěstím propasíroval balonek za brankáře.
31:07
31:07
Tak jsme se dočkali, po standartní situaci střílel Kučera, přičemž míček se odrazil k Černému, který se sám před brankářem často nemýlí.
30:24
Opět stejný obrázek, další brejk hostů, Haleš likviduje jak střelu tak následné dvě dorážky.
28:39
Po souboji u mantinelu zůstal ležet Janeček, naštěstí s podporou naší fyzioterapeutky Kačky se zvedá a bude pokračovat v utkání.
26:52
Pardubičtí by opravdu měli zapnout vyšší rychlostní level, Otrokovičtí jsou v této třetině zatím jednoznačně nebezpečnější. Haleš si nyní připisuje další výborný zákrok.
25:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Martin Janeček (2:5).
25:56
Jeden fatálek v rozehrávce střídá druhý a teď už Kundrata trestá gólově.
24:31
A nyní laxní rozehrávka i na druhé straně, Haleš vše řeší tzv. "krakenem".
23:31
Číhař vybojoval balonek na půlce soupeře, ale další výborný blok maří jeho šanci.
22:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chalabala bez asistence (2:4).
22:19
Kučera zamířil pouze do bloku a následný únik vyřešil Chalabala nejlépe jak mohl.
21:32
Vičánek udržel Petrželovu jedovku a Panthers mohou zkusit svojí útočnou akci.
20:44
Druhá třetina byla zahájena, domácí na balonku, zatím bez zakončení.
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu, ve které bych řekl, že Pardubice byli více na balonku, avšak Otrokovičtí hrozí z častých brejků. Tempo utkání je celkem dobré, ale věřím, že týmy dokážou ještě přidat a čekají nás atraktivní dvě třetiny.
20:00
Střely po první třetině: Domácí - 12, Hosté - 11
20:00
19:34
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (2:3).
19:34
Šmíd si našel balonek mezi obránci a vymetl přesně pravou šibenici.
17:51
Musím uznat, že Otrokovice dnes vynikají v blokování, Končitík si dnes připsal už tak čtvrtý.
17:37
A je to znát, domácí působí nyní trochu opařeně, rozehrávají Panthers od vlastní branky.
16:00
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt (1:3).
16:00
Studená sprcha pro domácí, závar před brankou vyřešil Weinelt pouze kopem za Halešova záda a je to o dva góly.
15:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Ivan Zajíc (1:2).
15:21
Vernerův únik opět do Vičánka, na druhé straně Haša trefuje odražený balon přesně pod vingl.
14:30
Panthers po delší době kombinují s balonkem.
13:38
Perfektní výhoz Haleše, Černému chyběli ke gólu milimetry.
12:51
Černý mířil přímo na Vičánkovo břicho, skóre se stále nemění,
11:11
Pardubická druhá formace zamkla hosty na jejich půlce, z následného brejku se ovšem opět činil Haleš, kdy konečky prstů vytáhl střelu mířící přesně pod břevno.
09:42
Pardubičtí začínají přebírat otěže utkání, po dalším Halešově zákroku se ke střele dostal Vlasák a pouze těsně minul.
08:21
Hraje se teď hodně nahoru-dolu a oba týmy jsou již v plném počtu.
07:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (1:1).
07:14
Žáček nejprve nevyřešil nejlépe přečíslení 2 na 1, nicméně své zaváhání ihned napravil, kdy milimetrovým pasem vybídl ke skórování Petrželu.
06:21
Vyloučen hráč Lukáš Slabý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
06:21
Vyloučen hráč Jakub Haša družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
06:21
Menší roztržka na půlce a zahrajeme si ve čtyřech na obou stranách.
06:15
Na druhé straně se po rychlém úniku opět činí Haleš.
05:40
A jako na zavolanou přišel tlak domácí první formace, Šmíd ovšem zakončoval pouze do Vičánka.
04:58
Tentokráte chyba domácích v rozehrávce a Haleš předvedl výborný zákrok. Přiznám se, že jsem od Sokolíků čekal více, ale času mají ještě hromadu.
03:15
Domácí kombinují, ale nebezpečnější jsou v tuto chvíli hosté, další nebezpečná střela, se kterou si tentokráte Haleš věděl rady.
02:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdražil, asistoval Michal Kundrata (0:1).
02:20
Skrytá střela od mantinelu a hosté se dostávají do vedení.
01:46
V první šanci domácí ostrostřelec Žáček, Vičánek úspěšný.
00:23
Naplněná hala na Dašické žene domácí borce za vítězstvím, odhaduji že máme vyprodáno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Jakub Zdražil, Tomáš Zubek, Martin Janeček
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Lukáš Kučera, Adam Šmíd, Lukáš Prix, Petr Černý
00:00
Dobré ráno! Vítejte u online přenosu z 1. utkání čtvrtfinále B mezi domácím Sokolem Pardubice a hostujícími Panthers. Domácí se do playoff B dostali po nervydrásající sérii s Bohemians Praha, kde favorita trápili až do 6. série nájezdů ve 3. rozhodujícím utkání. Hosté cestou do této části vyřadili FBC Liberec, kde měli jako jedni z prvních možnost vyzkoušet si rozhodnutí v tzv. "tiebreaku".