1:5
5:1
3:2
- : -
branky (asistence): 12:35 Matěj Boček (Jakub Boček), 27:00 Jakub Renčín (Matěj Boček), 33:39 Jan Kopecký (Jan Hněvkovský), 37:08 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 37:44 Jakub Renčín, 39:08 Jakub Boček (Jakub Renčín), 40:39 Jakub Renčín (Matěj Boček), 43:41 Jakub Boček (Jakub Renčín), 51:44 Matěj Boček (Jakub Renčín)
branky (asistence): 07:50 Jan Linhart (Ondřej Stuchlík), 09:35 Jan Linhart (Zbyněk Stuchlík), 14:18 Zbyněk Stuchlík (Jan Linhart), 15:10 Petr Hartman, 18:10 Ondřej Rychetník (Zbyněk Stuchlík), 29:50 Jan Hanák (Jan Linhart), 53:42 Jakub Nachtmann (vlastní branka), 59:35 Martin Skřivánek (Zbyněk Stuchlík)

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:8
13. Matěj Boček, 28. Jakub Renčín, 34. Jan Kopecký, 38. Jakub Renčín, 38. Jakub Renčín, 40. Jakub Boček, 41. Jakub Renčín, 44. Jakub Boček, 52. Matěj Boček - 8. Jan Linhart, 10. Jan Linhart, 15. Zbyněk Stuchlík, 16. Petr Hartman, 19. Ondřej Rychetník, 30. Jan Hanák, 54. Jakub Nachtmann, 60. Martin Skřivánek; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 170; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 6, Daniel Körber 12 - Jiří Buchta 24; po třetinách: 1:5, 5:1, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Petra Pajera: Máme za sebou zajímavý zápas, ve kterém se nestalo nic jiného než že jsme navlékli první korálek. A díky soupeři, divákům a zejména tomu sto padesátému.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Michala Pazdery: "Jsme nadšeni ziskem jednoho bodu z nedobytné Čakovické pevnosti. Máme o jeden bod více, než jsem před víkendem očekávali. Zatím se v sérii hraje nádherný technický florbal. Těšíme se na domácí zápasy. Děkujeme našim SKVělým fanouškům za podporu. Věříme, že na domácí zápasy jich dorazí ještě více."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: BA 9, SKV 10.
59:54
Korber se snažil chytit letící míček, ale těsně před ním změnil trasu. Ještě štěstí, že střela letěla vedle. Následnou dorážku do prázdné domácí obrana zablokovala.
59:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Zbyněk Stuchlík (9:8).
59:35
Blaci nedokázali dát gól do prázdné branky a tak přišel trest.
59:04
Korber drží naděje domácích.
58:24
Hosté to zkoušejí v šesti.
57:40
Jaké štěstí pro Blacky, když si hostující hráč špatně zpracoval míček a nedostal do šance jak vyzrát na Korbra.
57:00
Do konce zápasu zbývají tři minuty. Hostující hráči dokázali zápas zdramatizovat a i dneska uvidíme dramatickou koncovku.
56:07
Kuba Boček se dostal přes Vinohradskou obranu až ke střele, ale jeho bekhendový pokus končí vedle.
53:42
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann (9:7).
53:42
Nachtmann se blbě připletl do střely z hokejky jednoho hostujícího hráče a srazil si míček do vlastní branky.
51:44
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (9:6).
51:44
Boček pěkně trefil skákavý míček. S tímhle Buchta nemohl nic dělat.
50:54
Pícha s novou hokejkou našel Melíška. Ten když viděl že má před sebou obranný val Vinohrad zkoušel val obstřelit. Bohužel pro něj, míček mu z hole utekl.
48:45
SKV se dostali do ojedinělé šance, ze které trefili tyč. Korber následně poskakující míček chytil.
47:45
Pícha se natahoval ke střele, ale ve finální fázi střely zlomil hokejku.
45:34
Důležitý zákrok Buchty, když dokázal vychytat střelu z první. Autorem střely byl Kopecký.
44:08
Tak tohle nikdo nečekal. Blaci byli první třetinu na hadr a snad každý čekal velkou kanonádu SKV. Ale Blaci od půlky zápasu dokázali srovnat krok a dokonce otočili zápas. Ve třetí třetině jsou Blaci o dost lepší.
43:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (8:6).
43:41
Další zmatek před brankou SKV. Riči dobře nahrál Bočkovi a ten už dal gól do prázdné.
41:30
Domácí gól povzbudil a SKV jsou v útlumu.
40:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (7:6).
40:39
Matěj Boček nahrál na střed Renčínovi a ten posílá míček k tyči. Tato lajna otáčí zápas.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 14, SKV 5.
40:00
39:58
Blaci měli čas ještě se dostat do vedení. Dokázali dobře rozehrát standartku a nakonec Kopecký přestřelil branku a ihned se chytá za hlavu.
39:08
39:08
Tak nakonec dobrá zpráva pro domácí. Blaci si vytvořili tlak před brankou a Kuba Boček srovnává skóre zápasu.
38:23
Hosté hned chtěli zareagovat na dvě rychlé branky domácích, ale Dolejš, který dostal ideální nahrávku na střed hřiště. Úlevou pro všechny domácí příznivce bylo, když dotyčný hráč netrefil míček.
37:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín bez asistence (5:6).
37:44
Blaci dobře zareagovali v obraně a Renčín šel na Buchtu. Jelikož byl atakován hostující obranou, musel zakončit bekhendem. Blaci snižují na rozdíl jedné branky.
37:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (4:6).
37:08
Jedna standartka se Blackům nepovedla. Ale hned dostali další standartku ze které se Renčín nemýlí.
35:20
Blaci zkoušeli vysokým nástřelem najít Hněvkovského, ale ten špatně odhadl trajektorii míčku a bohužel pro domácí míček mají hosté.
34:23
Renčín vyzkoušel Buchtovu pozornost a nadvakrát byl úspěšný. Poté dostal od cesty malé seknutí. Hrají hosté.
33:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Hněvkovský (3:6).
29:59
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Jan Linhart (2:6).
29:48
Odpískán volný úder z nebezpečného předbrankového prostoru proti BA
28:51
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
27:00
26:50
Dobře formovaná obrana SKV zatím odolává
24:55
Black se poměrně často usazují na polovině soupeře, ale nedaří se gólově prosadit
23:10
Do druhé části nastoupili Black Angels s odhodláním a několikrát se povedlo ohrozit branku soupeře, ale ke gólu to zatím nevedlo
20:00
20:00
18:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Zbyněk Stuchlík (1:5).
18:10
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
16:55
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
16:41
Bohužel pro Blacky se soupeř díky čtyřem brankám dostal na koně a jsme pod velkým tlakem
15:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman bez asistence (1:4).
14:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Linhart (1:3).
12:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (1:2).
12:35
Ze skrumáže za brankou dostal přihrávku Matěj Boček a nemýlil se ....
11:00
Ondra Matiášek vytahuje fantastický zákrok a drží Blacky
09:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (0:2).
09:32
Nebezpečná střela hostujícího týmu
07:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Ondřej Stuchlík (0:1).
05:30
Konečně první větší šance střela kapitána domácích, ale těsně vedle
04:50
odehráno skoro 5minut a šance zatím žádná ani na jedné straně, vše se odehrává je v rovinně náznaků
01:00
Začátek je opatrný z obou stan
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Dominik Záň, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jakub Boček