2:0
1:2
3:4
- : -
branky (asistence): 05:06 Brian Cileček (Vojtěch Duda), 13:54 Vojtěch Duda (Michal Brim), 18:22 Vojtěch Duda (Brian Cileček), 38:39 Vojtěch Duda (Lukáš Kolečkář), 38:47 Adam Štěrba (Vojtěch Duda), 40:12 Brian Cileček (Michal Brim)
branky (asistence): 26:08 Martin Suchánek (Miroslav Jančařík), 28:02 Martin Suchánek (Pavel Pražan), 30:20 Miroslav Jančařík (Martin Suchánek), 34:42 Miroslav Jančařík (Michal Machara), 39:59 Martin Suchánek (Michal Kment), 43:17 Pavel Pražan (Tomáš Plaček)

FBK Spartak Hluk B - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 6:6
6. Brian Cileček, 14. Vojtěch Duda, 19. Vojtěch Duda, 39. Vojtěch Duda, 39. Adam Štěrba, 41. Brian Cileček - 27. Martin Suchánek, 29. Martin Suchánek, 31. Miroslav Jančařík, 35. Miroslav Jančařík, 40. Martin Suchánek, 44. Pavel Pražan; rozhodčí: Lukáš Paták - Jan Galuszka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář ? - Petr Ručka ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:4;
45:00
44:02
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
43:33
Timeout FBK Spartak Hluk B
43:17
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Pavel Pražan, asistoval Tomáš Plaček (6:6).
41:30
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
41:30
Vyloučen hráč Brian Cileček družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
40:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Brian Cileček, asistoval Michal Brim (6:5).
39:59
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Suchánek, asistoval Michal Kment (5:5).
38:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Štěrba, asistoval Vojtěch Duda (5:4).
38:45
Vyloučen hráč Miroslav Jančařík družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Lukáš Kolečkář (4:4).
34:42
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Miroslav Jančařík, asistoval Michal Machara (3:4).
30:20
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Miroslav Jančařík, asistoval Martin Suchánek (3:3).
30:00
30:00
28:02
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Suchánek, asistoval Pavel Pražan (3:2).
26:08
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Suchánek, asistoval Miroslav Jančařík (3:1).
18:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Brian Cileček (3:0).
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Michal Brim (2:0).
10:28
Vyloučen hráč Pavel Pražan družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
05:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Brian Cileček, asistoval Vojtěch Duda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Paták a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Michal Kment, Tomáš Plaček, Vít Beníček, Pavel Pražan, Lukáš Gofroň
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk B: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Patrik Kaňovský, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Adam Cileček