3:0
0:1
2:3
- : -
branky (asistence): 04:05 Daniel Filip (Tomáš Hanzlík), 07:07 Daniel Filip (Jiří Besta), 15:40 Petr Šomodi (Lukáš Herblich), 41:31 Jakub Koch (Ondřej Sidunov), 53:56 Jakub Koch (Ondřej Sidunov)
branky (asistence): 20:34 Martin Remeš (Daniel Riley), 43:46 Martin Remeš (Jan Lang), 49:51 Martin Remeš (Jiří Mutínský), 58:17 Jiří Horák (Jan Kolář)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
5. Daniel Filip, 8. Daniel Filip, 16. Petr Šomodi, 42. Jakub Koch, 54. Jakub Koch - 21. Martin Remeš, 44. Martin Remeš, 50. Martin Remeš, 59. Jiří Horák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Denis Jasiok 29 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra Sparty, Jaroslava Berky: O osudu utkání rozhodla z naší strany nepovedená 1. třetina. Byli jsme půl dne na cestě sem a začátek utkání nám nevyšel. Škoda, že se nám nepodařilo ze závěrečného tlaku vyrovnat. Děkujeme soupeři za sérii.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 9 Filip, Sparta - 89 Remeš.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Děkujeme Spartě za sérii a pořadatelům za pozdní zápas. Sezóna nekončí, jedeme dál!!!
60:00
Střely ve 3. třetině 9:10, celkem 30:33.
60:00
59:59
Vítkovice se celkem v pohodě ubránily.
58:20
Sparta v šesti bez gólmana
58:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Horák, asistoval Jan Kolář (5:4).
58:17
Ale důrazný Horák přece jen zblízka snižuje!
57:54
Odpočatý West blokuje střelu Koláře.
56:37
Sledujeme prozatím asi nejhorší dnešní přesilovku a to je co říct..
54:49
Vyloučen hráč Petr West družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
54:49
Westovi se asi u stolku časoměřičů líbí, tak zase přišel posedět.
53:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Ondřej Sidunov (5:3).
53:56
I domácím pomáhá šťastný odraz po akci Kocha a Vítky tedy vedou znovu o dva góly
51:46
Oba týmy už ve dvou lajnách
49:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jiří Mutínský (4:3).
49:51
Vítkovičtí nezvládli brejk hostí a Remeš se do listiny střelců zapisuje potřetí.
48:50
Výborná práce Šomodiho a Filipa, ovšem i gólmana Sparty Zítky.
47:36
Podle toho, jak se Pavliska sbírá ze země to vypadá, že inkasoval slušnou ťafku.
46:45
Šance Westa s Kochem, skóre je stále neměnné
45:57
Lang to zkoušel Zorro trikem zpoza brány ale neuspěl.
44:48
Jasiok znovu předvádí své kvality.
43:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jan Lang (4:2).
43:46
Hosté se nechtějí vzdát naděje jít dál v tomto crazy systému soutěže a i pod jejich druhý gól je podepsán Remeš
41:31
41:31
Koch je dnes asi na desátý pokus prvním hráčem, který smysluplně využil přečíslení jeden na nikoho.
40:46
Zítka fotbalovou robinsonádou zlikvidoval tečovanou střelu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:14
40:00
39:44
Filip předložil Šomodimu, toho ovšem v rozhodující chvíli zradila buď technika, nebo povrch na Dubině..
39:14
Vítkovice se ke konci třetiny opět začínají více prosazovat.
37:37
Hanzlíkovu střelu vytahuje Zítka
35:34
I po ukončení přesilovky je Sparta v tlaku.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 116 neplatících diváků.
32:46
V největším náporu Sparty uniká Gattnar a i on rozezvučil tyč.
31:00
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
31:00
Hurt si individuálním průnikem vykoledoval dvouminutový trest pro Čecha. Jasiok ještě výborně vyrazil jeho pokus.
30:56
..Nutno ovšem podotknouti, že pouze tu, která je natažena za mantinely aby se dlouho nehledaly míčky..
30:55
Domácím se po dobře zahrané standardce konečně povedlo rozvlnit síť..
29:14
Jirek se protáhl domácí obranou a nastřelil tyč Jasiokovy kasy.
28:05
Vítkovice přesilovku nezahrály špatně ale chybělo jim na hokejkách více klidu k překonání výborného Zítky
26:02
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:02
Značná převaha Vítkovic zatím neznamená další gól ale alespoň vyloučení Koláře.
25:11
Jediný způsob, jak mohl Hanzlík neskórovat, byl trefit Zítku do masky. A to také vítkovický hráč neomylně učinil.
23:04
Čechův bekhend vyráží Zítka nohou.
22:27
Šomodi po pěkné akci jednoruč netrefuje. Asi i proto se od mala učí hrát oběma rukama
20:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Daniel Riley (3:1).
20:34
Jeden z domácích beků nešťastně (pro Spartu ovšem šťastně) tečuje pozadím Remešovo nahození do Jasiokovy branky.
18:56
Takže i z této početní výhody nebylo nic.
18:23
I hosté mají ve své přesilovce problém s domácími bloky.
16:36
Vyloučen hráč Petr West družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Šomodi, asistoval Lukáš Herblich (3:0).
15:40
Následně ale nepřežila pokračující tlak domácích. Herblich z poloviny našel u tyčky volného Šomodiho, který zavěsil a hosté už tečou o tři..
14:30
Z čehož plyne to, že Sparta dvojité oslabení přežila.
13:57
Sparťané výborně blokují a domácí bezhlavě střílejí.
12:58
Přesilovku 5 na 3 uzavírá Besta střelou těsně nad.
12:04
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:04
Domácí přesilovku nehrají špatně a Besta si vykoledoval další dvojku.
10:56
Vyloučen hráč František Jírek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
09:22
Kolář střílel ze střední vzdálenosti, Jasiok ovšem míček viděl.
08:15
Gattnar s Čechem zazdili příležitost, při které běželi sami na Zítku
07:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Jiří Besta (2:0).
07:07
Filip trefuje přesně horní roh po Bestově příhře
06:04
Šance Sparty na druhé straně. Jasiok nakonec zasahovat nemusel.
05:11
Filip vypracoval příležitost pro Bestu ale ten hradbu těl před brankou nepropálil.
04:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Tomáš Hanzlík (1:0).
04:05
Rychlý brejk domácích zakončuje pohodlně Hanzlík
02:50
Utkání začalo ve slušném tempu ale prozatím se obešlo bez šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Martin Remeš, Jan Lang, Marek Veselý, Daniel Riley, Jiří Mutínský
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Filip, Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Petr Šomodi, Jiří Besta