1:2
3:4
2:0
1:0
branky (asistence): 07:01 Terezie Šešulková (vlastní branka), 24:38 Julie Chaloupková (Kateřina Hamplová), 33:09 Markéta Vrlíková (vlastní branka), 35:31 Kristína Belicová, 51:37 Markéta Svačinová (Dominika Tůmová), 57:41 Nela Jiráková (Kristýna Kellovská), 63:56 Marie Havlíčková (Kristína Belicová)
branky (asistence): 02:35 Nela Jiráková (vlastní branka), 12:28 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 22:18 Markéta Vrlíková (Terezie Šešulková), 32:06 Barbora Sedláčková (Alena Zuzaníková), 34:11 Markéta Vrlíková (Kateřina Šromotová), 38:56 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková)

VŠO FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:6p
8. Terezie Šešulková, 25. Julie Chaloupková, 34. Markéta Vrlíková, 36. Kristína Belicová, 52. Markéta Svačinová, 58. Nela Jiráková, 64. Marie Havlíčková - 3. Nela Jiráková, 13. Eliška Jurečková, 23. Markéta Vrlíková, 33. Barbora Sedláčková, 35. Markéta Vrlíková, 39. Barbora Sedláčková; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Strnad; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 13 - Pavla Lišková 51; po třetinách: 1:2, 3:4, 2:0, 1:0;
70:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Neumana: "Perfektní play off utkání, kterých by holky potřebovaly 20 v sezóně. Na to, že my jsme hráli play off 20 minut, tak to stačilo k vítězství, za které jsme moc rádi."
70:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Robenka: "Samozřejmě těžko hodnotit takový zápas, pěkné semifinále juniroské soutěžě. Je to 0:1, což zatím nic neznaměná, uvidíme se zítra. Díky domácím a pořadatelům."
63:56
63:56
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Kristína Belicová (7:6).
57:41
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Kristýna Kellovská (6:6).
57:41
Zrychlení na straně Chodova přináší vyrovnání.
53:43
Hra se přitvrzuje,
51:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Svačinová, asistoval Dominika Tůmová (5:6).
50:26
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
50:22
Chodov zvyšuje tlak, hraje se stále v pásmu hostů..
45:50
Chodov má víc ze hry, ale hra je neefektivní, Ostrava dobře brání.
44:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině : Chodov 12, Ostrava 10.
38:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Markéta Vrlíková (4:6).
38:12
Vyloučen hráč Marie Havlíčková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová bez asistence (4:5).
35:31
Belicová zachycuje balon na půlce a po kličce vstřeluje gól.
34:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Kateřina Šromotová (3:5).
33:09
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková (3:4).
33:09
Po jednoduchém nahození Svačinové padl vlastní gól do branky Ostravy.
32:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Alena Zuzaníková (2:4).
32:06
Po krásné a jednoduché kombinační akci Ostrava střílí další gól.
31:13
Chodov zamkl Ostarvu před její bránou, gol opět nepadl.
29:50
Domácí tým v plném počtu.
27:46
Vyloučen hráč Dominika Tůmová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:46
Tůmová nejprve podražena, následně vyloučena za hru bez hokejky.
27:25
Belicová si vzala balonek a střílí ve velké rychlosti, opět vedle..
24:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Kateřina Hamplová (2:3).
24:28
Chodov útočí....
22:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Terezie Šešulková (1:3).
20:00
20:00
Střely v první třetině : Chodov 14, Ostrava 5.
20:00
16:22
Hráčky Ostravy jsou v plném počtu.
15:40
Chodov střílí v přesilovce, opět nad.
14:22
Vyloučen hráč Pavla Lišková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
14:22
Golmanka zadržela hráčku Chodova při útoku, trest odesedí hráčka číslo 43.
14:00
Ostrava přestála vyloučení bez výraznějších problémů.
12:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (1:2).
12:28
Ostrava se uvolňuje ze sevření a střílí gól.
11:50
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
09:40
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmý střílí zatím nad brány.
07:39
Brankářka Chodova těch čaruje a zachraňuje 2 jasné goly.
07:01
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková (1:1).
02:35
Vlastní branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková (0:1).
02:35
A Ostrava po závaru střílí gol.
01:31
Svačinová střílí..
00:45
Domácí tým zahájil útokem, bohužel bez golového zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Nela Jiráková, Kristýna Kellovská, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Karolína Kellovská