1:1
1:2
2:0
- : -
branky (asistence): 06:16 Martina Kleinová (Dagmar Surá), 33:45 Martina Čapková (Lucia Košturiaková), 51:38 Lucia Košturiaková (Dominika Kubišová), 56:59 Adéla Polívková (Lucia Košturiaková)
branky (asistence): 15:24 Magdaléna Plášková (Martina Řepková), 28:11 Magdaléna Plášková (Eva Preisslerová), 36:17 Tereza Urbánková (Nela Jiráková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3
7. Martina Kleinová, 34. Martina Čapková, 52. Lucia Košturiaková, 57. Adéla Polívková - 16. Magdaléna Plášková, 29. Magdaléna Plášková, 37. Tereza Urbánková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 156; zásahy brankářů: Jana Christianová 7 - Kristýna Provázková 9; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0;
60:01
Vyjádření trenéra hostí (L.Procházka): Gratulujeme soupeři k dnešní zasloužené výhře. Dnes jsme byli málo nebezpeční a měli příliš mnoho jednoduchých ztrát. Nic se neděje, podle předpokladů se hrají vyrovnané zápasy a my musíme být příště prostě lepší než dnes.
60:01
Vyjádření trenéra domácích (A.Štegl): Zápas v dobrém tempu a se šťastným koncem pro nás. čeká nás ale ještě dlouhá série a my se musíme připravit ještě lépe. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 3, Chodov - 3
60:00
59:59
Hosté si již nevytvořili žádnou šanci a domácí tak srovnávají stav utkání na 1:1.
59:25
Hosté hrají bez brankářky. Bohužel pro domácí si toho hráčky nevšimly.
58:41
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:41
Hostující tým si vzal time-out.
58:37
Po celý zápas se hraje velice fyzicky náročné utkání. Hráčkám už těžknou nohy..
56:59
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Lucia Košturiaková (4:3).
56:59
Polívková nepříjemnou střelou přes ruku jentaktak prostřeluje Provázkovou a posílá domácí tým do vedení. Uvidíme, jak na to zareagují hosté.
56:41
Nebezpečná šance Chodova, nejprve nestihla krosovou přihrávku do brankoviště Vrátná, poté nebezpečně dorážela Řepková.
55:15
Hermannová pěknou střelou z dálky ohrozila branku hostí.
54:39
Závar před domácí brankou vyřešila Christianová.
53:29
Dagmar Surá nastřeluje z předbrankového prostoru tyčku.
51:38
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Dominika Kubišová (3:3).
51:38
Domácí srovnávají krok! Lucia Košturiaková se prosadila v předbrankovém prostoru!
49:24
Řepková nabila Jirákové, ta však pálí na rugbyové háčko.
46:56
Magda Plášková hezky natáhla, ale i tentokrát se gólmanka pouze ohlédla na zadní mantinel, kde balónek skončil.
46:16
Tečovaná střela Dáši Suré hodně vyděsila hostující gólmanku, ale nakonec skončila vedle tyče.
45:15
Na hřišti se jiskří v osobních soubojích, ale šance se ne a ne objevit.
43:00
Třetí perioda je zatím velmi opatrná.
40:44
Vendy Beránková se hezky uvolnila, ale přestřelila.
39:59
Tak domácím se to i přes tlak nepodařilo, ve třetí třetině je čeká nalehká práce.
38:15
Druhá třetina se blíží svému konci a domácí se snaží vyrovnat.
36:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Nela Jiráková (2:3).
36:17
Krátký výběh od mantinelu a milimetrově přesná rána mezi nohama obránkyně a nad nohu gólmanky v podání Urbánkové. Chodov se opět ujímá vedení.
35:43
Opět střelba od obránce a opět mimo. Tentokrát v podání Nikoly Hermannové.
33:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucia Košturiaková (2:2).
33:45
Přesilovka využita i od Tigers, parádní ranou do šibenice se o to zasloužila kapitánka Martina Čapková!
33:32
Střely Čapkové, Hyršlové ani Košturiakové si cestu do sítě nenašly.
32:30
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
32:30
První přesilová hra domácích, provinila se Martina Řepková.
31:55
Eliška Machková z první, ale její pumelice opět letěla mimo.
29:53
Martina Čapková v těžké pozici a ze skákavého balónku, ale minula zcela odkrytou bránu.
28:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Eva Preisslerová (1:2).
28:11
Pouhých 9 vteřin stačilo. Povedená kombinace se zakončením ze středu hřiště a Chodov jde do vedení zásluhou Magdaleny Pláškové.
28:02
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
27:47
Pěkná akce Chodova, ale skvělý blok Niky Hermannové zabránil gólu.
27:06
Tentokrát projektil Nikoly Hermannové, ale ani na druhé straně to neletělo přesně.
26:10
Přízemní střela Karolíny Suché proskákala přes malé brankoviště.
25:28
Backhand Elišky Vrátné, ale netrefila prostor tří tyčí.
25:06
Eliška Machková střílí, ale chodovský blok opět dokázal střelu srazit mimo.
22:32
Dominika Kubišová spálila dvě šance v rychlém sledu.
20:46
Střela Martiny Kleinové byla zblokována těsně vedle brány.
20:01
I druhé buly na úvod třetiny ovládl hostující tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 6, Chodov - 4
20:00
19:59
První třetina je za námi a vyřešení tajenky o vítězi utkání nejsme ani o píď blíže.
18:43
Zápas je plný osobních soubojů, je cítit, že se hraje nejdůležitější část sezóny.
15:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (1:1).
15:24
Po pasáži nahoru-dolů, kdy špatně vyřešila svou šanci Pilíková, se z protiútoku prosazuje Plášková, gól padl v přesilové hře.
13:32
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
13:32
První vyloučení zápasu jde na vrub domácího týmu a odpočinout si jde Vendy Beránková.
13:12
Krásná stadardní situace, ale Vendula Beránková promáchla.
12:56
Pokus Elišky Machkové, Provázková vyráží.
10:54
Adéla Polívková v pěkné šanci, ale z první těsně minula horní růžek brány.
10:25
Pokus Gabriely Tožičkové, ale z těžké pozice a hodně mimo.
09:48
Závar před bránou Tigers, ale Jana Christianová uhájila svůj prostor.
08:29
Eva Krauskopfová z uctivé vzdálenosti a dost nad bránu.
08:08
Adéla Polívková vytloukla blok.
06:16
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Dagmar Surá (1:0).
06:16
První branka utkání! Martina Kleinová z osy hřiště propálila vše co jí stálo v cestě!
04:05
Utkání začalo ve slušném tempu, ale oba týmy si zatím dávají pozor na chyby.
03:20
Standardka z dobré pozice, ale Chodov neprostřelil domácí zeď.
02:15
Bomba Urbánkové z větší vzdálenosti končí vedle brány.
00:35
Po prvním střídání odkulhala Dominika Steinbachová ze hřiště,problém s kotníkem neznačí nic dobrého..
00:27
První šance utkání pro Lucku Pilíkovou, ale z těžkého úhlu Provázkovou nepřehodila.
00:01
Utkání právě začalo a úspěšbné buly si připisuje Urbánková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Eliška Vrátná
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Denisa Billá, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová, Martina Čapková
00:00
Vítejte u online přenosu z druhého utkání semifinále Extraligy žen! Domácí Tigers hostí Chodov a mají mu za včerejšek co vracet. Uvidíme zda se v odvetě budou radovat domácí "tygřice" nebo chodovské "lvice".