2:4
2:3
3:0
0:0
branky (asistence): 05:52 Monika Žapková, 11:34 Tereza Kabátová (Monika Žapková), 30:03 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 36:27 Kristýna Sobotková (Monika Žapková), 56:00 Tereza Kabátová (Irena Palatínusová), 57:49 Monika Žapková (Tereza Kabátová), 59:53 Tereza Kabátová (Irena Palatínusová)
branky (asistence): 01:38 Michaela Žáková (Hana Štěrbová), 04:56 Yvona Dostálová, 08:31 Michaela Žáková (Monika Zamazalová), 08:54 Aneta Koláčková (Yvona Dostálová), 20:57 Nikola Domonkosová (Yvona Dostálová), 24:39 Kateřina Honcová (Yvona Dostálová), 36:55 Nikola Domonkosová (Yvona Dostálová), rozhodující nájezd Michaela Žáková

Florbalová akademie MB - itelligence Bulldogs Brno 7:8pn
6. Monika Žapková, 12. Tereza Kabátová, 31. Kristýna Sobotková, 37. Kristýna Sobotková, 57. Tereza Kabátová, 58. Monika Žapková, 60. Tereza Kabátová - 2. Michaela Žáková, 5. Yvona Dostálová, 9. Michaela Žáková, 9. Aneta Koláčková, 21. Nikola Domonkosová, 25. Kateřina Honcová, 37. Nikola Domonkosová, Michaela Žáková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Markéta Marková 14; po třetinách: 2:4, 2:3, 3:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Michaela Žáková a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Tereza Kabátová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Monika Zamazalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Kristýna Sobotková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Jana Boberová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Irena Palatínusová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Gabriela Ďurišová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Tereza Kabátová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Michaela Žáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Eliška Mrázková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Anna Bachratá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč Eliška Horáková , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:52
Hosté neproměnili střelu na branku, hned na to následovala akce domácích, ale bez branky.
62:35
Domácí hráčka v dobré pozici, bohužel bez gólu.
61:02
Domácí skoro protlačili míček za brankovou čáru hostů.
60:00
60:00
Komentář trenéra domácích: 2/2 Děkujeme fanouškům za atmosféru, soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Roberta Honce: Vyhrát jsme si zasloužili, v zápase jsme kromě posledních 5-ti minut byli lepším týmem. Soupeře do hry dostávali přesilové hry, kterých jsme museli bránit celkem 6. Holky chválím za obrovský morál, který přetavili v úspěšné nájezdy. Zápasy jsou výborné, těším se na rozhodující zápas u nás v Brně.
60:00
Komentář trenéra domácích: 1/2 Musíme si uvědomit v jaké fázi soutěže se nacházíme a proti jakému soupeři hrajeme. Ve včerejším zápase nám stačilo na vítězství odehrát výborně 3. třetinu, dnes téměř také, ale v rozhodujícím zápase musíme hrát od začátku. Tato série je pouze o nás a o našich hlavách, pokud se s tím zvládneme poprat, budeme na konci štastnějším týmem.
60:00
59:59
Střely domácích 6, střely hostů 2.
59:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Irena Palatínusová (7:7).
59:53
Domácí dokázali v posledních deseti sekundách vyrovnat.
59:30
Domácí musí dohnat jednobrankový rozdíl.
57:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Tereza Kabátová (6:7).
56:55
Trenér hostů je nespokojen s výkonem rozhodčí.
56:00
55:24
Domácí jsou v šesti.
54:46
Timeout Florbalová akademie MB
54:07
Vyloučen hráč Yvona Dostálová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
53:44
V hale je značné napětí.
52:12
Vyloučen hráč Monika Žapková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
52:12
Máme tu hru 4 na 4.
51:57
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:09
Hráčka hostí vystřelila na branku domácích, brankářka míček vytáhla na poslední chvíli.
47:41
Nebezpečná střela domácích sražená nohou hostující brankářky.
47:12
Domácí po dlouhé době mohli vystřídat.
45:55
Hosté se tlačí k bráně domácích.
45:02
Krásná kombinace hráček domácího týmu, odehrávající se na útočné polovině.
43:37
Obě družstva využívají breakové situace.
39:30
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
39:30
Konec třetiny zdá se více vyhrocený. V tuto chvíli máme na každé straně trestné lavice jednu hráčku.
38:37
Vyloučen hráč Irena Palatínusová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:23
Střela hostí zblokována obranou domácích, míček skončil v ruce Karli.
36:55
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Yvona Dostálová (4:7).
36:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Monika Žapková (4:6).
34:54
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
34:54
Sporný zákrok hráčky hostí, vyloučena na 2 minuty za sekání.
34:17
Další střela hostů, končí nad brankou.
33:41
Domácí mají problémy za brankou.
31:53
Střelu hostů zachytila domácí brankářka.
31:10
Hosté čelí velikému tlaku. Domácí se perou za kažký míček.
30:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (3:6).
30:03
Domácí využívají přesilovky.
29:17
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:41
Hosté si drží míček za svojí brankou.
24:39
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Honcová, asistoval Yvona Dostálová (2:6).
24:39
Hosté se krátce po ukončení přesilovky probojovaly do branky hostů.
22:32
Vyloučen hráč Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
20:57
20:57
Druhá třetina začala lépe pro itelligence Bulldogs Brno.