3:1
2:1
0:2
- : -
branky (asistence): 05:20 Denisa Ferenčíková (Katarína Klapitová), 17:56 Natálie Martináková (Hana Koníčková), 18:52 Michaela Šponiarová (Katarína Klapitová), 20:45 Ivana Šupáková (Michaela Šponiarová), 26:52 Natálie Martináková
branky (asistence): 10:23 Andrea Pastušková (Nela Kapcová), 23:12 Kristína Hudáková (Pavla Kajfoszová), 55:51 Nela Kapcová (Veronika Káčová), 59:45 Kristína Hudáková (Veronika Káčová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:4
6. Denisa Ferenčíková, 18. Natálie Martináková, 19. Michaela Šponiarová, 21. Ivana Šupáková, 27. Natálie Martináková - 11. Andrea Pastušková, 24. Kristína Hudáková, 56. Nela Kapcová, 60. Kristína Hudáková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Veronika Tomšová 17; po třetinách: 3:1, 2:1, 0:2;
60:00
Střely ve třetí části: Vítkovice 5 - FBC Ostrava 11
60:00
Vyjádření trenéra hostí (pan Jakub Roberek): Ukázali jsme, že jsme dobře připraveni a že to myslíme s útokem na superfinále opravdu vážně. Vítkovice byli opticky o něco lepší, my jsme ale neproměnili spoustu vyložených šancí, nájezd a tři přesilovky. Zítra budeme ještě silnější.
60:00
Střely celkem: Vítkovice 22 - FBC Ostrava 21
60:00
Vítkovice si připisují bod v semifinálové sérii.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (pan Richard Urban): Zápas jak jsem očekával. Měli jsme mhoho šancí, kterýma jsme mohli zápas zlomit již dříve. Soupeř zlobil jen v prví třetině. Děkuji divákům a soupeři.
60:00
Dovolte mi představit nejlepší hráčky tohoto utkání. Na straně domácích byla zvolena hráčka s číslem 51, Natálie Martináková. Na straně hostí byla zvolena hráčka s číslem 23, Andrea Pastušková.
60:00
59:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (5:4).
59:45
Příleská se nestihla přesunout proti střele Kristíny Hudákové.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny. Nebo celého utkání?
58:52
Hra v šesti pěkná, jen ta střela tomu chybí.
58:03
FBC to opět zkouší v šesti.
57:24
Boční síťka po střele Pauliny Hudákové.
55:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (5:3).
55:51
A vyplácí se to. Kapcová snižuje z předbrankového prostoru.
55:40
FBC v šesti.
55:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:20
Halfarová vzduchem na Kryzwak. Ta nedokázala skákající balón poslat mezi 3 tyče.
52:50
Nyní si Grossová vyzkoušela co musela Koníčková absolvovat. A také končí na mantinelu.
51:37
Grossová posílá Koníčkovou tvrdě na mantinel.
48:49
Paulina Hudáková si na rozdíl od své sestry dokázala udělat kličku na gólmanku. Bohužel však nedokázala usměrnit míček do brány a trefuje tyč.
48:06
Kristína Hudáková obrala Šupákovou o míček. Zakončení já úplně nesedlo a Příleská chytá.
47:04
Jurečková se na sebe zlobí a nejspíš právem. V gólové příležitosti přestřeluje hoooooodně vysoko nad.
45:50
Káčová si naložila moc, když chtěla obejít tři hráčky.
45:22
Příleská vytáhla ruku proti střele Káčové na poslední chvíli. I tak byla gólmanka úspěšná.
43:50
Kapcová pochopila úmysl Martinákové a překazila její další výjezd z rohu.
43:14
Ferenčíková našla zpoza brány Šponiarovou. Stejně tak ji našla i Tomšová a s jistotou chytá.
42:02
Zuzaníková nepřesně, následně i Koníčková nepřesně.
40:01
Buly opět pro domácí tým.
40:00
Střela do tyčky hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
38:24
Příleská úspěšná proti přízemní střele Šuranyiové.
37:39
Káčová vyslala tvrdou střelu směrem na bránu. Kociánová pomohla své gólmance a proti střele nastavila tělo.
34:52
Jedinou větší akci během vyloučení Ďuríkové předvedla její spoluhráčka, Šponiarová.
33:08
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Paulína Hudáková.
33:08
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:08
Tomšová poslala dlouhý výhoz na Pastuškovou, Ďuríková se snažila situaci překazit přičemž si počínala nedovoleně. V následném nájezdu však Paulina Hudáková nic moc nevymyslela.
32:42
Vítkovice si přihrávkami rozebrali obranu hostí. Kolářová ve finální části přestřeluje.
31:03
Žurková tvrdě narazila do Pauliny Hudákové. Bolet to muselo neskutečně, ale rychle se zvedá a pokračujete ve hře dál.
30:16
Klapitová nepřesně.
30:00
Dnešní utkání sleduje 250 diváků, děkujeme!
29:10
Dynamické duo opět útočí. Martináková na Huskovou, ta si vyjíždí od mantinelu, bohužel nedokázala trefit volný prostor v brance.
26:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková bez asistence (5:2).
26:52
Martináková si vyjela z rohu před bránu a možná se i sama diví tomu, jak dokázala míček do brány dostat. Tento zákrok si Tomšová určitě za rámeček nedá.
23:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Pavla Kajfoszová (4:2).
23:12
Kristína Hudáková prostřeluje Příleskou.
22:54
Snad všechny hráčky hostí šly do bloku proti Žurkové. Tento hromadný blok byl úspěšný.
22:05
Káčová s Kristinou Hudákovou se řítily na bránu domácích. jejich akci překazila Ďuríková.
21:45
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
21:45
Kapcová to se svou snahou získat míček přehnala a uvidíme hru čtyři na čtyři.
21:27
Vyloučen hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Michaela Šponiarová (4:1).
20:45
Šupáková se nejlépe zorientovala před bránou a zvyšuje.
20:01
I druhou třetinu začnou na míčku Vítkovice.
20:00
Střela do tyčky hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v první části: Vítkovice 10 - FBC Ostrava 5.
20:00
19:41
Krzywak se rozjela jako mašina a z půlky se dostala až před bránu. Její pokus byl však nepřesný.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Katarína Klapitová (3:1).
18:52
Šponiarová ze střední vzdálenosti na vzdálenější tyčku Tomšové. Na to opravdu dosáhnout nemohla.
17:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Hana Koníčková (2:1).
17:56
Martináková z velkého brankoviště přesně nad nohu Tomšové.
16:29
Šurányiová zastavuje přihrávku na Krzywak do předbrankového prostoru.
15:20
Příleská si počíhala na střelu Kotzurové.
14:50
Střela Pauliny Hudákové proletěla kolem brány.
14:08
Halfarová trápí FBC v přesilovce.
13:35
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:18
Pauilna Hudáková s Pastuškovou ve velmi pěkné příležitosti. Příleská drží svůj tým.
12:48
Šupáková v úniku po mantinelu netrefuje bránu.
10:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Kapcová (1:1).
10:23
Kapcová našla přihrávkou z rohu Pastuškovou a ta se z velkého brankoviště nemýlí.
10:07
Dlouhá přihrávka Ďurníkové doputovala až k Tomšové.
09:22
Obránkyním Vítkovic se nyní nedaří dostat z vlastní poloviny.
08:05
Kotzurová faulovala Žurkovou před brankou. Z následné rozehrávky nedokázaly Vítkovice skórovat.
07:30
Kristina Hudáková přestřeluje ve velmi zajímavé pozici.
07:00
Kajfoszová vystihla přihrávku Ďuríkové. Míček se však dostal zpátky k obránkyním domácích.
06:27
Martináková pouze do nohy Tomšové.
05:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Katarína Klapitová (1:0).
05:20
Střelu Klapitové dokázaly obránkyně FBC zblokoval. Na následnou dorážku Ferenčíkové však byly krátké.
04:55
Blok Zuzaníkové proti další nebezpečné střele Koníčkové.
04:30
Koníčková to zkoušela vzduchem na Ferenčíkovou. Káčová odpaluje z nebezpečného prostoru pryč.
03:39
Vyloučen hráč Barbora Greiplová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
03:39
První přesilovka pro domácí tým.
03:00
Kristína Hudáková zkoušela Příleskou, ta se nenechala nachytat.
02:39
Kociánová nepřesně na Halfarovou a ta ztrácí balón.
02:10
Střela Šponiarové vypadala nadějně. Na poslední chvíli však přišel blok jedné z obránkyň FBC.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Barbora Sedláčková, Kristína Hudáková, Viktória Grossová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Ivana Šupáková, Alžbeta Ďuríková, Katarína Klapitová, Denisa Ferenčíková
00:00
Úvodní buly vyhrává kapitánka domácích a Vítkovice tak můžou zahájit první útočnou akci.
00:00
Dobrý den vážení sportovní diváci. Vítám Vás u prvního zápasu semifinálové série Extraligy žen mezi týmy 1.SC TEMPISH Vítkovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.