3:4
2:0
2:0
- : -
branky (asistence): 01:46 Magdaléna Plášková (Karolína Suchá), 05:10 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 10:49 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 25:47 Martina Řepková (Eva Preisslerová), 27:52 Kristína Belicová (Eliška Vrátná), 48:53 Petra Beránková (Magdaléna Plášková), 59:56 Kristína Belicová (Eliška Vrátná)
branky (asistence): 02:18 Dominika Kubišová (Martina Čapková), 05:02 Dagmar Surá (Lucia Košturiaková), 07:27 Martina Kleinová (Dagmar Surá), 13:30 Dagmar Surá (Lucia Košturiaková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 7:4
2. Magdaléna Plášková, 6. Eva Preisslerová, 11. Tereza Urbánková, 26. Martina Řepková, 28. Kristína Belicová, 49. Petra Beránková, 60. Kristína Belicová - 3. Dominika Kubišová, 6. Dagmar Surá, 8. Martina Kleinová, 14. Dagmar Surá; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 19 - Jana Christianová 16; po třetinách: 3:4, 2:0, 2:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 7, Tigers - 9. Střely celkem: Chodov - 22, Tigers - 23.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Lukáše Procházky: ,,Dnes jsme úplně nezachtili začátek, hlavně do obrany jsme byli celkem naivní, naštěstí jsme ale soupeře nepustili do vyššího vedení a od druhé třetiny jsme naši hru výrazně zlepšili. Dokud nemáme čtvrtý bod, tak nemáme nic, musíme se nachystat na další zápas a odvést ještě lepší výkon než dnes. Děkujeme skvělým fanouškům za podporu běhěm celé série, doufám, že dorazí ve středu znovu."
60:00
Komentář trenérky hostů, paní Markéty Šteglové: ,,V dnešním zápase byla z naší strany dobrá jenom první třetina, nedařilo se nám proměňoval i to málo šancí, které jsme si vytvořili. Soupeř chtěl víc než my, i když série ještě nekončí! Myslím, že tyhle zápasy jsou super pro všechny hráčky a rádi bysme si jich zahráli víc."
60:00
59:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Eliška Vrátná (7:4).
59:56
Vrátná se neukvapila a nahodila na Belicovou která před prázdnou brankou nezaváhala a Chodov dnes vyhraje!
59:26
Teď Tožičková ušetřila mnoho vteřin.
59:04
Tožičková přestřeluje před třičtvrtě hřiště prázdnou branku.
58:47
Hyršlové střela vůbec nesedla a končí vysoko nad bránou.
58:30
Dobrou powerplay hostů zatím hráčky Chodova ubránily.
58:00
Provázková parádně proti Billé!
57:28
Belicová zapracovala skvěle, Vrátná ale následně faulovala při snaze zakončit.
56:58
Další faul hostů.
56:33
Belicová rovněž těsně vedle, Tožičková ale vybojovala faul!
56:08
Vrátná zblokovala střelu, její lob ovšem končí vedle prázdné branky.
55:39
Christianová je na střídačce a Tigers v šesti.
55:23
Čapková ztečovala přihrávku Urbánkové vysokou holí.
55:06
Timeout Ivanti TIGERS FK Jižní Město
55:06
Hosté hrají od vlastního brankoviště, Christianová zatím zůstává v brance.
54:24
Vrátná pálí do boční sítě.
54:15
Christianová úspěšně proti Tožičkové.
53:38
Provázková famózně vytrčila ruku proti střele Hermannové.
53:13
Nabídku Vrbové netrefila před brankou Suchá.
50:03
Po tvrdém souboji skončily na zemi Belicová i Beránková.
49:41
Jiráková udržela balónek a umožnila svým spoluhráčkám vystřídat.
48:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Magdaléna Plášková (6:4).
48:53
Plášková se málem srazila s Beránkovou a tak zkusila nahodit na branku a překvapila Christianovou!
48:29
Čapkové ani její dlouhé ruce nepomohly dostat se k balónku.
46:43
V souboji generací Billá přetlačila Svačinovou, ale hosté z toho nedokázali nic vytěžit.
46:07
Důrazná Belicová skočila Hermannové na záda a je jí pískán faul.
45:13
Billá zabojovala a vynutila si faul Frantíkové.
44:42
Hermannová krkolomně odkopla míček z velkého brankoviště.
43:34
Pilíková nebezpečně vystřelila, po zákroku Provázkové obrana odklidila před Polívkovou.
42:04
Beránková pohotově vyzkoušela Christianovou, následně Hyršlová pálí do Provázkové.
40:27
Řepková sekla Košturiakovou, následně míček končí u Provázkové.
40:00
40:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 9, Tigers - 6.
40:00
39:03
Billá ztratila balón a poté sekla Suchou.
37:38
Jůzová hezky oběhla blok a vyzkoušela Christianovou.
36:52
Polívková po skončení přesilovky pálí mimo, i Chodov se ubránil v oslabení hlavně díky své brankářce.
36:02
Provázková neskutečně proti Billé!
35:16
I Tigers je v přesilovce velmi nebezpečný, Jiráková ale nyní zvládla míček vybojovat.
34:41
Vyloučen hráč Markéta Svačinová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:41
Košturiaková se výborně vymotala ze souboje s Beránkovou a Svačinová jí musela faulovat, přesilovku budou mít i hosté.
34:18
Ránu Hermannové jentaktak vyráží Provázková.
33:06
Chodov celou přesilovku útočil, ale hosté díky Christianové odolali a Machková se vrací.
32:21
Naprosto neuvěřitelný zákrok Christianové proti Řepkové!
31:28
Preisslerová pálí vedle.
31:05
Vyloučen hráč Eliška Machková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
31:05
Chodov hrál dlouho ve výhodě, ale Christianové dvakrát skvěle zasáhla. Nyní už si jde sednout Machková za faul na Belicovou.
29:42
Čapková dohrála Preisslerovou a Chodov zůstane u míčku.
28:15
Suché nevyšla střela a nechala míček pod sebou.
27:52
27:52
Vrátná z ničeho vykouzlila neskutečnou přihrávku na Belicovou a té už nezbylo než zasunout do branky!
26:32
Billá trefuje břevno poloprázdné branky!
25:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eva Preisslerová (4:4).
25:47
Situaci 2 na 1 vyřešily Preisslerová s Řepkovou geniálně a druhá z nich zakončuje za bezmocnou Christianovou.
25:34
Další velmi přísně posouzený zákrok Vrbové.
25:05
Provázková chytá střelu soupeře.
24:04
Rozhodčí přísně odpískali faul Jůzové, Kleinová z volného úderu pálí pouze do zdi.
22:54
Jiráková zavařila Provázkové, ta si poradila a Chodov může rozehrát.
22:12
Zajímavá střela Hermannové proletěla těsně vedle branky.
21:32
Rozhodčí domlouvá Billé.
20:47
Po zmatkách v obraně hostů chytá Christianová míček na brankové čáře.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 6, Tigers - 8.
20:00
19:54
Tečovaná střela Čapkové končí mimo.
19:02
Rozhodčí odpustili Ivanti jasné vyloučení, míček je už ale zpět na hokojekách Chodova.
18:48
Svačinová v těžké situaci vybojovala faul a tím pádem udržela míček pro Chodov.
18:09
Vrátná střílí vedle.
17:57
Hermannová při pokusu podpořit útok pouze zahodila míček za mantinel.
16:59
Billá trefuje boční síť.
16:39
Kleinová u mantinelu dvakrát za sebou faulovala Belicovou.
14:53
Na druhé straně Provázková schovala do dlaní pohotovou dorážku Hyršlové.
14:19
Christianová neuvěřitelně zasahuje proti ráně Pláškové!
14:12
Postup Belicové zastavily soupeřky pouze faulem.
13:30
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucia Košturiaková (3:4).
13:30
Košturiaková přesprintovala Urbánkovou a její střelu doráží Surá.
12:54
Kubišová po souboji s Noskovou dovedla míček pouze k Provázkové.
10:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (3:3).
10:49
Z trochu kostrbaté kombinace se dostal míček před branku na volnou Urbánkovou a ta zavěsila za Christianovou.
09:01
Plášková po přistrčení Suché ze středu střílí těsně mimo!
08:14
Z hromadného souboje o míček vychází vítězně Svačinová.
07:27
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Dagmar Surá (2:3).
07:27
Suré nejdříve utekl míček, poté ale využila chaos v chodovské obraně a Kleinová po její přihrávce se štěstím propálila Provázkovou.
06:55
Košturiaková pálí do boční sítě.
06:50
Závar u své branky vyřešila Provázková.
05:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (2:2).
05:10
Je opět srovnáno, krásnou střelu předvedla i Preisslerová.
05:02
05:02
Chodovské hráčky propadly a Surá posílá povedenou střelou svůj tým do vedení.
04:48
Tigersky nevyužily riskantní kličku, která se nepovedla Jůzové.
03:37
Suchá mohla běžet dopředu, ale nechala míček za sebou a od Kleinové nakonec začíná další akce hostů.
02:48
Belicová vybojovala faul a oba týmy střídají.
02:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Čapková (1:1).
02:18
Po skvělé práci Čapkové vyrovnává Kubišová.
01:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Suchá (1:0).
01:46
Plášková začíná tam kde včera skončila a otevírá skóre dnešního utkání!
01:43
Po faulu Řepkové mohou hrát hosté.
00:02
První buly vyhrává Urbánková a Chodov může útočit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nikola Hermannová, Martina Kleinová, Iveta Hyršlová, Lucia Košturiaková, Dagmar Surá
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Tereza Urbánková, Martina Řepková, Eva Preisslerová
00:00
Dobrý den vážení čtenáři, vítáme Vás u onlajn přenosu z čtvrtého utkání semifinálové série mezi FATPIPE Florbal Chodov a Tigers Jižní Město. Chodovské lvice zatím v sérii vedou 2:1, všechny zápasy ovšem byly extrémně vyrovnané a uvidíme, co nám oba týmy nabídnou dnes!