4:2
1:2
0:1
1:0
branky (asistence): 00:58 Gabriela Tožičková (Kristína Belicová), 02:12 Martina Řepková (Johana Vrbová), 06:11 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 12:01 Martina Řepková (Eva Preisslerová), 28:13 Gabriela Tožičková (Kristína Belicová), 65:11 Magdaléna Plášková (Daniela Frantíková)
branky (asistence): 15:49 Martina Čapková (Denisa Billá), 18:41 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 30:03 Nikola Hermannová, 36:51 Eliška Machková (Denisa Billá), 56:04 Martina Kleinová (Iveta Hyršlová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 6:5p
1. Gabriela Tožičková, 3. Martina Řepková, 7. Tereza Urbánková, 13. Martina Řepková, 29. Gabriela Tožičková, 66. Magdaléna Plášková - 16. Martina Čapková, 19. Dominika Kubišová, 31. Nikola Hermannová, 37. Eliška Machková, 57. Martina Kleinová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Hana Ranochová 26 - Jana Christianová 14; po třetinách: 4:2, 1:2, 0:1, 1:0;
70:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Procházky: Skvělý vstup do zápasu, potom pár zbytečných vyloučení, nechali jsme se trochu rozhodit, no a ke konci to už bylo spíše o štěstí, komu se zadaří rozhodující akce. Jdeme se připravovat na zítra!
70:00
Střely v prodloužení: Chodov 3:2 Tigers
70:00
Komentář k utkání hotující trenérky paní Šteglové: Jsem ráda, že jsme se po první třetině vrátili do zápasu, holky si dokázaly, že i za stavu 4:0 se dá hrát, škoda že nám tam něco nespadlo už dříve v zápase. Gratuluji soupeři k vítězství.
65:11
65:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (6:5).
65:11
Střely celkem Chodov 20, Tigers 31. Děkujeme všem 173 divákům.
61:35
Břevno i na druhé straně, tentokráte Frantíková.
60:40
Hyršlová trefuje břevno!
60:00
Střela do tyčky hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
60:00
60:00
Střely třetí třetiny: Chodov 5:10 Tigers
60:00
59:20
Suchá to zkusila ze vzduchu backhandem a jen těsně minula branku.
58:00
Kubišová sama před Ranochovou netrefuje zařízení.
57:35
Christiánová, skvělým zákrokem vyrazila střelu Jirákové.
57:00
Poslední tři minuty třetí třetiny, uvidíme zda uvidíme branku ještě v základní hrací době.
56:05
Tigerky se dočkaly. Hyršlová přiťukla Kleinové a ta dokázala trefit prostor nad ramenem Ranochové. 5:5
56:04
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Iveta Hyršlová (5:5).
53:30
Tigers na chvilku přitlačil Chodov do obranného území, ale po útočném faulu na balonku domácí.
52:15
Hanzlíková ve velké šanci backhandem netrefuje.
50:30
Pilíková netrefila ideálně a vznikl z toho lob na Ranochovou, která chytá.
49:00
Hra se opět trošku přiostřuje.
48:10
Kubišová ve velké šanci nedokázala trefit balonek.
46:20
Jiráková se dostala dvakrát po sobě do dobré pozice, bohužel pro domácí, branku vždy minula.
45:30
Vrbová nebezpečnou střelou prověřila Christiánovou.
44:30
Hra momentálně na obou stranách stejná a velice aktivní.
43:00
Na zemi zůstala ležet jedna z hostujících hráček, po drobném ošetření se zvedá na nohy a odchází na střídačku.
42:30
Hermannová trefuje břevno!
40:01
Úvodní buly třetiny pro domácí a začnou s míčkem na balonku.
40:00
Střela do tyčky hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
Střela do tyčky hráč Martina Kleinová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: Chodov 3:10 Tigers
40:00
39:00
Kleinová po pěkném signálu trefila spojnici domácí branky.
38:20
Na hráčkách Tigers je vidět, jak moc chtějí srovnat před koncem třetiny.
36:52
Machková se napřáhla a její střelu zastavila až branková síťka.
36:51
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Denisa Billá (5:4).
36:00
Hermannová zatáhla a vystřelila těsně vedle branky Ranochové.
34:40
Pár ostřejších zákroků na obou stranách, rouhodčí však nechávají hru plynout.
33:20
Ranochová další skvělý zákrok, tentokráte proti Hyršlové.
32:1
Urbánková to zkusila backhandem ale nepochodila a netrefuje zařízení.
31:05
Skvělý zákrok Ranochové proti Košturiakové.
30:04
Hermannová skvěle zachytila balonek, prošla celé hřiště a trefila přesně hroní růžek branky.
30:03
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová bez asistence (5:3).
28:14
Belicová skvěle vyslala Tožičkovou do samostatného úniku a ta backhandovým blafákem překonala Christiánovou.
28:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Kristína Belicová (5:2).
26:30
Chodovačky drží balonek na svých holoch a vymýšlejí jak se dostat přes obranný val.
24:30
Pohledný florbal střídají skvělé akce na obou stranách hřiště.
23:05
Ranochová jistě chytá střelu Billé.
22:00
Kleinová vyatřelila z větší vzdálenosti a těsně netrefila.
21:00
Několik protiútoku z obou stran, ani jeden však neskončil golem.
20:01
Úvodní buly vyhrály domácí lvice a začnou na balonku.
20:00
20:00
20:00
Střely 1. třetiny: Chodov 9:9 Tigers
20:00
18:50
Haršlová zůstala ležet na zemi,ale už se zvedá a vypadá to, že odejde po svých.
18:42
Pilíková utekla své pronásledovatelce a naservírovala balonek Kubišové, která propálila Ranochovou na zadní tyčku.
18:41
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (4:2).
17:28
Těsně před návratem Řepkové do arény byla vyloučena Polívková za nedovolené bránění a i domácí si vyzkouší přesilovou hru.
17:26
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
15:50
Skvěle sehraná přesilovka a Čapkové stačilo zakončit pouze do odkryté branky.
15:49
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Denisa Billá (4:1).
15:33
Tigrers budou mít k dispozici přesilovku 5 na 3 tak uvidíme co si připraví.
15:32
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
15:12
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:12
Tigers budou mít k dispozici druhou přesilovou hru.
13:05
Hyršlová skvěle prodloužila na Surou, ta však nemířila přesně a branku mijí.
12:02
Chodov se pustil do útočení a to se vyplatilo. Řepková si připisuje druhý zářez a Chodov vede už 4:0
12:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eva Preisslerová (4:0).
11:25
Chodov přežil oslabení bez větších úhon a dokázal se ubránit.
09:23
Košturiaková nedává nájezd a její tým bude mít k dispozici alespoň přesilovou hru.
09:22
Trestné střílení družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město neproměnil Lucia Košturiaková.
09:22
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
09:22
Košturiaková faulovaná.při střele ze středu Suchou.
07:20
Čapková netrefila ideálně skákavý balonek a ten končí vysoko nad.
06:12
Urbánková skvělou střelou zvyšuje náskok Chodova na 3:0.
06:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (3:0).
05:20
Souboj na ostří nože svedla Billá se Svačinovou u mantinelu, rozhodčí píská faul domácí hráčky.
04:00
Kleinová si sama nzavařila, míček ji ukradla Urbánková, která mířila sama na branku, ale Christiánová převedla fantastický zákrok.
02:13
Řepková zatáhla za sebe a vystřelila na vzdalenější tyč, Chodov má dvoubrankový náskok.
02:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Johana Vrbová (2:0).
00:59
První vetší šanci zápasu dokázala ze středu zakončit Tožičková přímo do branky a Chodov jde do vedení.
00:58
00:01
Úvodní buly zápasu ovládl hostující celek a začne na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Dagmar Surá, Martina Kleinová, Lucia Košturiaková, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová